18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MAHORA 2014-01-31, 19:31 1
Tak głupi to mógłby być tylko człowiek, nie pająk.

Zgłoś
Avatar
Belweder 2014-01-31, 19:34 1
Jeśli to się uda, to z pewnością zostaną zajebane zanim zdążą się nacieszyć
Zgłoś
Avatar
Logika 2014-01-31, 23:35
Nie uda się, bo dzieci wolą tablety

Albo dupa boli, bo tata z pracy wrócił i musiał zaparkować
Zgłoś
Avatar
sarcodon 2014-01-31, 23:36 6
Niestety taki obraz widzi się coraz częściej... (oczywiście nie mam na myśli gadających pająków ). Kiedyś podwórka tętniły życiem, a teraz? Zjeżdżalnie rdzewieją. Huśtawki pocięte, a w ich miejscu kolejne miejsce parkingowe. Piaskownice pozarastane, albo traktowane jako sracz dla psów... Rozżaliłem się troszkę. Kończę swój wywód, bo misje w CoD czekają
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-01-31, 23:38
@up no chyba nie.Wyjdź z domu, albo przynajmniej wyjrzyj przez okno
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-02-01, 0:07
takie pierdolenie o tych pustych placach zabaw a po pierwsze jakieś dzieciaki tam nakurwiają salta a po drugie gdybyśmy wtedy też mieli te ipody srody oraz inne bzdety to bez bysmy grali oglądali itp nie jest tak?
Zgłoś
Avatar
Talpy 2014-02-01, 0:25 2
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-02-01, 0:54
@Talpy: Ja się dziwię jak funkcjonują tacy ludzie wszędzie widzący aluzję do polityki. Ciekawe czy jak otwierasz lodówkę to czy produkty spożywcze kojarzą ci się z poszczególnymi politykami czy opcjami politycznymi.
Zgłoś
Avatar
Talpy 2014-02-01, 0:56
Zarammoth napisał/a:

@Talpy: Ja się dziwię jak funkcjonują tacy ludzie wszędzie widzący aluzję do polityki. Ciekawe czy jak otwierasz lodówkę to czy produkty spożywcze kojarzą ci się z poszczególnymi politykami czy opcjami politycznymi.



Tak

Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-01, 1:02
@sarcodon

Dzieci nie są jakieś specjalnie inne tylko ich po prostu nie ma tyle co kiedyś.
Ja swoich sąsiadów na piętrze w bloku pierwszy raz zobaczyłem po jakiś 4 miesiącach mieszkania więc analogicznie szanse, że akurat dzieciaki będą się bawić tam gdzie idziesz, czy jak wyglądasz przez okno też nie są jakieś wielkie.

@Zarammoth

Jest demokracja. Polityka kształtuje w obecnym systemie to ile będziesz zarabiać, ile wydasz, czego będą uczyć się Twoje dzieci w szkole (bądź Ty), czy będzie miał Cię kto leczyć, gdzie będziesz pracować itd...
Właściwie to chyba nie ma dziedziny na którą przynajmniej pośrednio nie wpływa więc powiem odwrotnie: ludzie nieodpowiedzialni się polityką nie interesują. Jak się czymś poważnie interesujesz to będziesz wszędzie widział nawiązania do tego tematu.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-02-01, 4:42
!Timon napisał/a:


@Zarammoth
Jest demokracja. Polityka kształtuje w obecnym systemie to ile będziesz zarabiać, ile wydasz, czego będą uczyć się Twoje dzieci w szkole (bądź Ty), czy będzie miał Cię kto leczyć, gdzie będziesz pracować itd...
Właściwie to chyba nie ma dziedziny na którą przynajmniej pośrednio nie wpływa więc powiem odwrotnie: ludzie nieodpowiedzialni się polityką nie interesują. Jak się czymś poważnie interesujesz to będziesz wszędzie widział nawiązania do tego tematu.


Racja, ale to już paranoja, jakieś dziwne skrzywienie umysłowe. Ludzi interesuje prognoza pogody, bo chcą wiedzieć jak będzie jutro, pojutrze, by ułożyć plany, ale nie dostrzegają w pajęczynie frontu atmosferycznego czy zmian biometeo. A jeżeli ktoś nie może przestać myśleć o polityce 24h/dobę to może sam powinien zostać politykiem i coś zrobić, a nie wklejać zdjęcia Tuska nawet pod tematem o chorobie odbytnicy...

Zresztą pisał już o tym Nihilista w moim temacie:
sadistic.pl/plonaca-zapalka-ultra-slow-motion-vt264744.htm2891042
(nawet palenie się zapałki kojarzy się ludziom z polityką )
Zgłoś