18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ActAnonymous 2023-08-22, 10:17
Przykre jest to, że taki zwykły szary obywatel musi obok takiego podgatunku człowieka żyć. Nic ino tylko zutylizować taki rodzaj plebsu wraz z ludźmi którzy zarządzają tym państwem
Zgłoś
Avatar
Kojot666 2023-08-22, 11:12
Yolanda napisał/a:

Wiem o czym piszesz. Kiedyś taki obsarniec, był u mnie na klatce. Na bezdechu do domu człowiek zapierdalał. Nie dotkniesz takiego ścierwa, bo nie wiadomo czym się zarazisz. Domofony, zamykanie na klucz... nic nie pomaga. Oni są jak szczury, wszędzie wejdą.



U mnie był taki, nikt go nie dotknął bo miał świerzba.
Sąsiad mu deską nawpierdalał, pomogło
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-22, 12:09
Pan_Cernik napisał/a:

Po chuj wrzątkiem? Wystarczy zagotować tak z wiaderko wody, wjebać ze 3-4 kg cukru, ostudzić i dopiero wtedy na niego wylać. Robaki i inne owady wpierdolą go żywcem jak najebany uśnie gdzieś na ławce...



Po to by nagrać dobry materiał,a zimną wodą z cukrem to marny efekt no chyba że kilka dni później nagra truchło gdzieś na śmietnikach
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-22, 12:41 2
To już jest nudne, jakiś sto osiemdziesiąty czwarty film z jednej ulicy w Filadelfii, jakby innych miejsc nie było w całym USA. A potem wypierdy troglodytów z piwnic w komentarzach o upadku USA i jak to w Polsce jest zajebiście, prawie jak w Szwajcarii.

Zamiast oglądać filmiki ruszcie dupy i sami zobaczcie jak jest. Z internetu gówno się dowiecie, a z portalu dla zjebów jak ten, jeszcze mniej.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-22, 12:46 4
0dbytBiskupa napisał/a:

To już jest nudne, jakiś sto osiemdziesiąty czwarty film z jednej ulicy w Filadelfii, jakby innych miejsc nie było w całym USA. A potem wypierdy troglodytów z piwnic w komentarzach o upadku USA i jak to w Polsce jest zajebiście, prawie jak w Szwajcarii.
Zamiast oglądać filmiki ruszcie dupy i sami zobaczcie jak jest. Z internetu gówno się dowiecie, a z portalu dla zjebów jak ten, jeszcze mniej.



Byłem w tamtym roku na Florydzie i to samo jest, a jeszcze ojebali mi wypożyczoną furę i kaucja poszła się jebać więc sam rusz dupę lewaku i ojeb bidenowi pałę bo na widok takiego szczurowatego lewaka na bank mu stanie.Znalazł się kurwa ulubieniec USrAela
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-08-22, 13:45 2
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Byłem w tamtym roku na Florydzie i to samo jest, a jeszcze ojebali mi wypożyczoną furę i kaucja poszła się jebać więc sam rusz dupę lewaku i ojeb bidenowi pałę bo na widok takiego szczurowatego lewaka na bank mu stanie.Znalazł się kurwa ulubieniec USrAela


To po chuj tam jechałeś, skoro tak nienawidzisz USA? Następnym razem jedź na wakacje do Rosji, najlepiej na Krym. Nigdzie nie będziesz bezpieczniejszy.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-08-22, 15:29
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pierdolenie. "To dalej są ludzie". Taki chuj. Mam taką zapora, śmierdzącą kurwę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta jebana, śmierdzącą kurwa pcha się do klatek i robi totalny syf. Napierdala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie jebany na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napierdalać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpierdol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pierdolona kurwa, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w pizdu bierze do siebie..



Przyznaj sie wkoncu ze ten koles to twoj ojciec.
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-08-22, 15:41 3
Mr.Benny napisał/a:

No to dalej pierdolmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypierdala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki



Przestań pierdolić. Jak ktoś chce to będzie się doprowadzał do takiego stanu, jak na filmie niezależnie od legalności. Legalizacja obcięłaby dochody gangów, zasiliłaby budżet państwa, i umożliwiła większą kontrolę nad jakością towaru, czyli bezpieczeństwem zażywających.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-08-22, 16:26
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pierdolenie. "To dalej są ludzie". Taki chuj. Mam taką zapora, śmierdzącą kurwę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta jebana, śmierdzącą kurwa pcha się do klatek i robi totalny syf. Napierdala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie jebany na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napierdalać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpierdol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pierdolona kurwa, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w pizdu bierze do siebie..



Weź to przeczytaj raz jeszcze i zastosuj się do zasad Języka Polskiego.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-08-22, 17:23
motylekwbrzuchu napisał/a:

Połóż na klatce gąbkę nasączoną wódką.



Ziomeczku bo on jeszcze takiego prawdziwego wpierdolu nie dostał jak np...deskoterapia na fawelach ....
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-08-22, 18:16 1
Mr.Benny napisał/a:

No to dalej pierdolmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypierdala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki



Od kiedy rozpoczęto walkę z narkotykami, to jeszcze nigdzie jej nie wygrano. Nawet na chwilkę. I odpieprz się od moich narkotyków, bo ja się twoich używek nie czepiam. Powinno być dozwolone wszystko jak leci. Broń, dragi, niewolnictwo. Jak leci! To właśnie przez zakazywanie różnych, normalnych i powszechnych kiedyś rzeczy, mamy taki burdel. Nie mogę mieć niewolnika, bo ktoś orzekł, że małpa to człowiek. Nie mogę się obronić przed naćpanym wariatem, bo zakazali mi posiadania broni, a jemu narkotyków. Tylko, że on ma to w dupie i lata porobiony z nożem sprężynowym po podwórku, a ja muszę się pilnować.

To ja pierdolę taki świat nadopiekuńczy! Ja sobie poradzę, a jak ktoś nie umie używać broni czy narkotyków, to zdechnie raz-dwa! I problem z głowy.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2023-08-22, 19:47
0dbytBiskupa napisał/a:

To po chuj tam jechałeś, skoro tak nienawidzisz USA? Następnym razem jedź na wakacje do Rosji, najlepiej na Krym. Nigdzie nie będziesz bezpieczniejszy.



Byłem w Rosji i było zajebiście.Niestety mam rodzinę w USA.Druga kwestia że od lat tam podróżuje i porównując to co było 10 lat temu a teraz to przepaść
Zgłoś
Avatar
omenlol 2023-08-22, 20:55
They are a true dreamers
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-08-23, 19:20
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

Byłem w tamtym roku na Florydzie i to samo jest, a jeszcze ojebali mi wypożyczoną furę i kaucja poszła się jebać więc sam rusz dupę lewaku i ojeb bidenowi pałę bo na widok takiego szczurowatego lewaka na bank mu stanie.Znalazł się kurwa ulubieniec USrAela


Akurat na Florydzie to republikanin Ron DeSantis rządzi, a uprawnienia w swoim stanie to ma większe niż prezydent USA , więc pretensje do tego trumpisty możesz zgłaszać za ojebanie fury
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-08-23, 22:55
ActAnonymous napisał/a:

Przykre jest to, że taki zwykły szary obywatel musi obok takiego podgatunku człowieka żyć. Nic ino tylko zutylizować taki rodzaj plebsu wraz z ludźmi którzy zarządzają tym państwem



Przeciez to sa zwykli obywatele. Bezdomni, bez opieki zdrowotnej. Bez zadnych perspektyw.
Tak wyglada usa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie