18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
BambiPMT 2023-08-21, 22:52 71
Ale pedalskie pierdolenie. "To dalej są ludzie". Taki chuj. Mam taką zapora, śmierdzącą kurwę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta jebana, śmierdzącą kurwa pcha się do klatek i robi totalny syf. Napierdala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie jebany na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napierdalać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpierdol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pierdolona kurwa, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w pizdu bierze do siebie..
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-21, 23:31 2
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pierdolenie. "To dalej są ludzie". Taki chuj. Mam taką zapora, śmierdzącą kurwę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta jebana, śmierdzącą kurwa pcha się do klatek i robi totalny syf. Napierdala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie jebany na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napierdalać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpierdol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pierdolona kurwa, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w pizdu bierze do siebie..



Połóż na klatce gąbkę nasączoną wódką.
Zgłoś
Avatar
Kohei 2023-08-21, 23:48 9
gownostan hamburgerowy
niech zdychaja i tak ich nikt nie lubi
Zgłoś
Avatar
LubięWdupę 2023-08-22, 0:02 10
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pierdolenie. "To dalej są ludzie". Taki chuj. Mam taką zapora, śmierdzącą kurwę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta jebana, śmierdzącą kurwa pcha się do klatek i robi totalny syf. Napierdala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie jebany na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napierdalać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpierdol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pierdolona kurwa, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w pizdu bierze do siebie..



To nagraj jakiś materiał jak wylewasz jakiś wrzątek na niego albo włączonego diaksa bez osłony rzucasz
Zgłoś
Avatar
Loookas79 2023-08-22, 0:08 2
to nowy rodzaj jogi
Zgłoś
Avatar
Bart47 2023-08-22, 0:27 30
Takie są efekty 'końcowe' w miastach rządzonych przez lewackich demokratów.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2023-08-22, 4:13 9
Ja kurwa śpię w wyrze ,a wstaje połamana jakby mnie walec przejechał, a ci takie wymyślne pozy i jak nowi wstają
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-08-22, 6:58 5
Jebane ćpuny kurwy chodzące i do tego jeszcze przeszkadzają normalnym ludziom
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2023-08-22, 6:58 13
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

To nagraj jakiś materiał jak wylewasz jakiś wrzątek na niego albo włączonego diaksa bez osłony rzucasz



Po chuj wrzątkiem? Wystarczy zagotować tak z wiaderko wody, wjebać ze 3-4 kg cukru, ostudzić i dopiero wtedy na niego wylać. Robaki i inne owady wpierdolą go żywcem jak najebany uśnie gdzieś na ławce...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-08-22, 7:19 8
Pan_Cernik napisał/a:

Po chuj wrzątkiem? Wystarczy zagotować tak z wiaderko wody, wjebać ze 3-4 kg cukru, ostudzić i dopiero wtedy na niego wylać. Robaki i inne owady wpierdolą go żywcem jak najebany uśnie gdzieś na ławce...



Tym bardziej, że chujowo zrobisz krzywdę, a za człowieka pójdziesz siedzieć.

Dobry pomysł z cukrem, zastanawiałem się ostatnio jak ulepszyć kąpiel.
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2023-08-22, 7:39 4
No to dalej pierdolmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypierdala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki
Zgłoś
Avatar
Antebot 2023-08-22, 8:20 2
Na trzeźwo takiego skłonu nie zrobię... joga pills? A tak serio to do utylizacji pasożyty. Nikt im tych dragon na siłę nie wciskał.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-08-22, 8:34 4
Bambrych napisał/a:

Ale pedalskie pierdolenie. "To dalej są ludzie". Taki chuj. Mam taką zapora, śmierdzącą kurwę na osiedlu.
Powiedzieć, że śmierdzi, to jakby nic nie powiedzieć. Jakby go świeżym gównem wysmarować to smród by zelżał.
Ta jebana, śmierdzącą kurwa pcha się do klatek i robi totalny syf. Napierdala wszystko w skafander, później gówno z gaci wytrzepuje, rozmazuje po klatce i idzie jebany na drugie piętro bo tam jeszcze nie naszczał.
Zero jakiejkolwiek refleksji, czy ludzkich odruchów.
Nawet napierdalać tego nie można, bo już nie raz obskoczyl wpierdol, ale nie pomogło, za to ledwo trzyma się to gówno w jednym kawałku.
Dlatego robię mu kąpiele wiaderkiem, zanim się zeszczać pod siebie zdąży.
Każda pierdolona kurwa, która mówi, że to dalej ludzie nie se to w pizdu bierze do siebie..



Wiem o czym piszesz. Kiedyś taki obsarniec, był u mnie na klatce. Na bezdechu do domu człowiek zapierdalał. Nie dotkniesz takiego ścierwa, bo nie wiadomo czym się zarazisz. Domofony, zamykanie na klucz... nic nie pomaga. Oni są jak szczury, wszędzie wejdą.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-08-22, 9:44 10
Mr.Benny napisał/a:

No to dalej pierdolmy, że powinno być dozwolone posiadanie na własny użytek, a psiarnia przypierdala się do tych co mają przy sobie jeden gram. Tam właśnie policja przegrała walkę z przestępczością narkotykową. No i mamy wyniki



Tylko przy legalizacji możemy mówić o jakimś zielsku abo co.
Tutaj wjechały opioidy. Heroina w postaci tabletek przeciwbólowych. Rozpoczęły to firmy farmaceutyczne a teraz kartele kończą robotę.
Zgłoś