18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
gklkdp 2012-11-08, 17:51
tip.top napisał/a:

To nie lata '80 gdzie każdy tylko myślał żeby spierdolić za granicę zniesienie wiz raczej nie spowoduje fali emigracji za ocean więc nie wiem po chuj te całe wizy



Bo kto mógł już uciekł i nie ma się co dziwić jak za parę lat jak to wszystko pierdolnie nie tylko szynka będzie luksusem, ale i garść pszenicy.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-08, 17:54 1
Ja myślę, że włażenie komuś do dupy jest żenujące, bez względu czy to jest czarna dupa czy biała...Ale przecież Polacy muszą to robić, wasalstwo mają we krwi. Kiedyś wysługiwali się Związkowi Radzieckiemu, teraz wysługują się Ameryce...Dopiero pozbyliśmy się jednych wojsk, a już się proszą na kolanach o kolejne obce wojska w kraju i to razem z bazami rakietowymi. Dla mnie to niepojęta głupota.
Zgłoś
Avatar
davie6 2012-11-08, 18:11
Dosłownie i w przenośni ...
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-11-08, 18:30
Tu już nie chodzi o pracę, ale załóżmy że ktoś odkladał pieniądze na wycieczkę, a USA mimo wszystko ma sporo miejsc wartych zwiedzenia. Ale nie, nie wpuszczą Cię, bo uznają, że do podstęp- przyjedziesz niby to na urlop i zaczniesz pracować na czarno. I to jest własnie głupie, tym bardziej, że USA to nie UK, owszem, może kczęśc ludzi chciała by tam spierdolić, ale raz, że bilet drogi, dwa, że panstwo policyjne, no i nie różni się zbytnio od burdelu jaki mamy w krajach Europy Zachodniej, jeśli idzie o kolorowych. Więc mając ponownie wybór, gdzie mogę się udać aby pracować i żyć, nadal wybrałbym UK albo inne państwa Commonwealth (dla niewiedzących, to w większości państa będące bylymi koloniami brytyjskimi, oficjalnie pod honorowym przywództwem Krolowej) takie jak Kanada, Australia czy Nowa Zelandia- zwłaszcza że dostac tam pozwolenie na pracę nie jest łatwo nawet z brytyjskim obywatelstwem, więc napływ wszelkiej maści ciapatych itp. jest mocno ograniczony- i dlatego te kraje się jakoś trzymają.

Reasumując, tak jak napisali powyżej, wizy są bardziej sprawą honoru, niż tego, że naprawde ludzie tam wyjadą...
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-09, 11:52 1
W kwestii wiz nie ma co biadolić, prosić się i przymilać kolejnym prezydentom, choć jeśli któryś faktycznie może coś zdziałać w tym kierunku, to właśnie Obama. Dżordżyk Dablju, taki wielki przyjaciel Polski i Polaków, którzy mu wchodzili w dupę bez mydła i przelewali krew w imię brudnych naftowych amerykańskich interesików, miał na to 8 lat, ale nie kiwnął palcem. Pierwsze co Polska powinna zrobić to wprowadzić wizy dla Amerykanów, to chyba oczywiste. Jakby zaczęli dostawać odmowy z powodu złego humoru polskiego konsula to zaraz by poszli po rozum do głowy i znieśli wizy dla Polaków.
Polska jest jedynym krajem strefy Schengen, w którym obowiązują wizy do USA. Z krajów europejskich została już chyba tylko Rumunia i Bułgaria.
Nie rozumiem, jak można dawać się komuś traktować jak śmiecia i udawać, że to nic takiego, jak ktoś ci pluje w twarz, to ścierasz i mówisz, że pada... I łasisz się nadal, jak szczeniak, którego pan wywiózł na śmietnik za miasto i zostawił, bo wyjeżdżał na wakacje, a on wrócił po śladach i drapie do drzwi, bo nie ma za grosz honoru...
Zgłoś