18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
vatherland 2012-11-08, 0:20 5
Obama przyjeżdża do Polski, wychodzi na balkon swego apartamentu a tam lud, więc pyta się - co chcecie! Lud - Wize! Wize! Obama - Ja was też wizę i poszedł.
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2012-11-08, 0:29
No i w pizdu, i wylądował, i cały misterny plan z moją wizą też w pizdu...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-11-08, 0:31
i co wam po tych wizach jak i tak mogą was cofnąć z lotniska bo w ich komputerze wyjdzie że jesteś terrorysta
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2012-11-08, 0:55 3
A co ja kurwa cygan jestem z pod Auchan, żeby mnie za terrorystę wzięli?
Zgłoś
Avatar
papcio666 2012-11-08, 2:14
Wiza to mi osobiście lotto, ale czy nie czujecie się jak najgorsze kur***ko w tanim burdelu, gdy okazuje się, że Polska to jedyny kraj w UE, który jeszcze musi prosić sie o wizy. O dzięki wam konDonek i bronek za godne reprezentowanie kraju
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-11-08, 9:24 8
To nie lata '80 gdzie każdy tylko myślał żeby spierdolić za granicę zniesienie wiz raczej nie spowoduje fali emigracji za ocean więc nie wiem po chuj te całe wizy
Zgłoś
Avatar
Good lord 2012-11-08, 9:26
a mnie się wydaje , że amerykanie powinni mieć w zamian utrudniony wjazd do polski ...

a czarni w szczególności !!!

wtedy szybko okazało by sie komu najbardziej zależy na wizach ... odciąć ich od informacji o ich biznesie w Polsce i basta .

MC Donalds nam załatwi wizy

z drugiej strony ... do Afryki bliżej ... tam też żądzą czarnuchy ... co za różnica , stany czy afryka ...
Zgłoś
Avatar
Aley_23 2012-11-08, 9:58 9
Good lord napisał/a:

a mnie się wydaje , że amerykanie powinni mieć w zamian utrudniony wjazd do polski ...

a czarni w szczególności !!!

wtedy szybko okazało by sie komu najbardziej zależy na wizach ... odciąć ich od informacji o ich biznesie w Polsce i basta .

MC Donalds nam załatwi wizy

z drugiej strony ... do Afryki bliżej ... tam też żądzą czarnuchy ... co za różnica , stany czy afryka ...


Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-11-08, 11:06 8
Good lord napisał/a:

a mnie się wydaje , że amerykanie powinni mieć w zamian utrudniony wjazd do polski ...

a czarni w szczególności !!!

wtedy szybko okazało by sie komu najbardziej zależy na wizach ... odciąć ich od informacji o ich biznesie w Polsce i basta .

MC Donalds nam załatwi wizy

z drugiej strony ... do Afryki bliżej ... tam też żądzą czarnuchy ... co za różnica , stany czy afryka ...


1. Nie oszukujmy się to my im włazimy w dupy nie oni nam.
2. Z utrudnieniem wjazdu masz rację. Powinni mieć wizy. Swego czasu jak wprowadzili na lotniskach skanery linii papilarnych to któryś kraj (bodajże Brazylia) też zaczął pobierać odciski palców od obywateli amerykańskich. Metodą znaną z komisariatu czyli poduszka z tuszem+kartka. Hamerykanie oburzeni Można? Można.
3. W nagrodę za to że mamy wizy powinniśmy stanowczo odciąć się od ich wojenek.
Zgłoś
Avatar
M................w 2012-11-08, 15:06
wizy to dzisiaj jedynia sprawa honoru...
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-11-08, 15:08 1
a na chuj nam wiza? kto chce tam jechać i po co?
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-11-08, 15:09 1
Good lord napisał/a:

wtedy szybko okazało by sie komu najbardziej zależy na wizach ... odciąć ich od informacji o ich biznesie w Polsce i basta .

MC Donalds nam załatwi wizy



Nie podejrzewałbym zbyt wielu osób o oglądanie spektakli Teatru Telewizji, ale to akurat żywcem jak w 19. południku ze świetną rolą Grabowskiego.

Zgaduję, że gdyby przeciętny forumowicz doszedł do władzy, jego rządy niewiele różniłyby się od rządów Bartosza Czopa ze wspomnianego spektaklu.
Zgłoś
Avatar
damian_tcv 2012-11-08, 15:30
Jaka ta hamburgerolandia zacofana że 2 turę rządzi małpa :rolf:
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-08, 17:19
Cytat:

To nie lata '80 gdzie każdy tylko myślał żeby spierdolić za granicę zniesienie wiz raczej nie spowoduje fali emigracji za ocean więc nie wiem po chuj te całe wizy



Taaa, jak otwierali dla nas rynek pracy w UK to eksperci też tak mówili i zakładali, że wyjedzie maksimum 40 000 polaków. A potem się okazało, że z kraju spierdoliło 10 razy tyle...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie