18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Avatar
PanSzatan666 2012-12-24, 14:47 8
Śmiesznie w chuj
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2012-12-25, 2:57 53
O kurwa haha iksde lol. Ci źli amerykanie muszą przestać w końcu kupować tą broń, powinni brać przykład z Europy - full socjal dla ciapatych, zero poszanowania własności prywatnej, gospodarka która pierdolnie z takim impetem, że wywoła wojnę.

______________

Praktycznie wszystkie wrzucane żarty piszę sam, dlatego czasem jest sucho
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-12-25, 16:33 1
Może nie śmieszne ale przekaz prawdziwy
Zgłoś
Avatar
savetrees 2012-12-25, 23:00 8

Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę.
- Platon
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-12-25, 23:08
Największy absurd to ten, że (oprócz tak bardzo potrzebnej dla ich bezpieczeństwa wizy) zanim wsiądziemy na pokład samolotu, jesteśmy zeskanowani wzdłuż i wszerz jak kryminaliści, by po wyjściu z lotniska w jułesej pierwszy lepszy idiota mógł nas zabić z legalnie posiadanej spluwy. Dlatego sram na nich i w życiu tam nie polecę, jeśli oni mnie nie szanują, to ja odwzajemniam tym samym.
Zgłoś
Avatar
VanillaBear 2012-12-25, 23:13 10
@soqu1
Z pewnością będą za Tobą płakać.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2012-12-25, 23:40
Wyobrażacie sobie co by sie działo jakby w Polsce Zalegalizowali posiadanie broni? Na każdej imprezie rodzinnej przy wódeczce ze szwagrem -Założe sie że nie strzelisz sobie w łeb. -Co,ja nie strzele?! To pa na to.
Zgłoś
Avatar
Osamamp3 2012-12-25, 23:57
w juesej mają ławy przysięgłych i sklepy z bronią to dlaczego nie zrobią zajeb skazanego nówką funką dopiero kupioną ręczną armatką?.
Zgłoś
Avatar
eison93 2012-12-26, 0:16 5
@FrasQs ile członków Twojej rodziny zadźgało się podczas wczorajszej Wigilii?
Zgłoś
Avatar
Osamamp3 2012-12-26, 0:40 1
Wczoraj mi tak przez myśl przeszło zajebałbym ich a potem wkręcał że się na obrusie wyjebali i i noże wpadli hee celebrytem jeszcze może bym został
Zgłoś
Avatar
adolfh 2012-12-26, 2:42 1
Naziolek napisał/a:

O kurwa haha iksde lol. Ci źli amerykanie muszą przestać w końcu kupować tą broń, powinni brać przykład z Europy - full socjal dla ciapatych, zero poszanowania własności prywatnej, gospodarka która pierdolnie z takim impetem, że wywoła wojnę.


No tak...16 Bilionów dolarów długu USA to nic więc bierzmy z nich przykład!
Zgłoś
Avatar
303 2012-12-26, 3:10 3
FrasQs napisał/a:

Wyobrażacie sobie co by sie działo jakby w Polsce Zalegalizowali posiadanie broni? Na każdej imprezie rodzinnej przy wódeczce ze szwagrem -Założe sie że nie strzelisz sobie w łeb. -Co,ja nie strzele?! To pa na to.



Następny co wierzy że w Polsce tradycja strzelectwa zaczęła się w epoce rządów w Polsce przez stalina, przed II wojną broni w polskich domach było dużo, komuchy zrobiły z ludzi niewolników bez broni, i bojących się nawet krzyknąć na napastnika żeby ich nie zaskarżył
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-26, 3:15
A reakcją amerykanów na strzelaniny w szkołach było........

zarządanie utworzenia uzbrojonych posterunków policji do obrony dzieci i nauczycieli W KAŻDEJ SZKOLE!

To jest kurwa szczyt głupoty, przysięgam!

______________

Moderatorzy! Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Przywrócić stary regulamin!
Zgłoś
Avatar
303 2012-12-26, 3:44 1
No tak szczyt głupoty, lepiej niech dalej świry z plecakiem pełnym broni pomykają od klasy do klasy wiedząc że jedyne co im grozi to to że ktoś w nich kredą rzuci lub piórnikiem. Taki czubek głupi nie jest na tyle głupi nie pójdzie na samobójczą misję, teraz jak szkoły są miejscami wolnymi od broni można tam urządzać masakry na każdej długiej przerwie, ja nie napadał bym miejsca gdzie za 1-2 minutę zjawi się ktoś z bronią lub odstrzeli mnie w bramie wejściowej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie