18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Parę dni temu amerykańska firma MegaBots zamieściła w internecie film na którym wyzwała Japonię do walki ... gigantycznych robotów. Dwa dni temu otrzymali odpowiedź. Japonia przyjęła wyzwanie pod jednym warunkiem- będzie to walka w zwarciu. Za rok możemy być świadkami pierwszego pojedynku rodem z science fiction...



A tutaj odpowiedź z kraju kwitnącej wiśni:



Ciekawe co z tego wyjdzie...
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2015-07-09, 0:05 1
nic nie wyjdzie ... takiego Bota można rozwalić na tysiąc sposobów .... dopóki nie wymyślą tarczy-pola ochronnego lub stopu metalu na nic takie zabawki
Zgłoś
Avatar
bit123 2015-07-09, 0:19 74
Amerykanie porwali się z motyką na słońce
Zgłoś
Avatar
mokushiroku 2015-07-09, 1:55 9
Mam dziwne przeczucie że ci hamerykanie potrzebują wykupić polisę na życie i spisać testament
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-07-09, 8:40
popierdoleni amerykance niosacy pokoj na calym swiecie huj wam w dupe w tym starciu nie macie szans
Zgłoś
Avatar
joncio19 2015-07-09, 9:07 2
Mówimy o tych samych amerykanach, którzy w swoich silnikach z litra wyciągają jakieś pół konia i cały czas sądzą, że resory piórowe to szczyt techniki? Życzę im powodzenia
Ich robot będzie fajnie wyglądał, na pewno też będzie głośny... to wszystko.
Zgłoś
Avatar
Maxi96 2015-07-09, 9:27 7
Asuritt napisał/a:

nic nie wyjdzie ... takiego Bota można rozwalić na tysiąc sposobów .... dopóki nie wymyślą tarczy-pola ochronnego lub stopu metalu na nic takie zabawki

"tarczy-pola ochronnego" Za dużo Gwiezdnych Wojen, nawet nie wiem czy coś takiego jest możliwe za 100 lat.
Zgłoś
Avatar
S................I 2015-07-09, 9:31
Przecież Japonia ich zetrze na pył
Zgłoś