18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
u................k 2012-08-28, 20:57
Jerkov sam żeś jest kurwa "polak"...
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-08-28, 21:49
więcej tego jest tutaj:
polandia.wp.tv/pl/index.html?ticaid=5f11dm1075063
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-08-28, 22:19
Aż się wierzyć nie chcę, na sadisticu filmik w którym koleś opowiada o zaletach kobiet, zamiast idiotycznego, gimnazjalnego kurwa humoru, bo już nie mówię o tym, że kobiety to są ludzie, to są zupełnie inne istoty niż mężczyźni, ale (co prawda w zupełnie inny sposób) tak samo potrzebne temu światu i są tak samo istotnymi czynnikami społeczeństwa. Bo jak wyjebiecie z tekstem, że kobiety tylko o pieniądzach, ubraniach, samochodach, komu by tu dać dupy, żeby się nieco wzbogacić... To jest odłamek, tak samo występuje wśród mężczyzn, objawiając się w inny sposób, na przykład rządzą zajebistości: 231551235 kilometrów w bicepsie, najlepszy samochód we wiosce... oj się rozpisałem...

P.S. Tak wiem, żadna mi nie da dupy, jakbym na to liczył wyjebałbym większą wazelinką i prędzej na jakimś portalu gdzie łatwiej by było o ujawnienie mojej tożsamości, jak na przykład pejsbook...
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2012-08-28, 22:25
wychodzi na to, że Krycha to pedał
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-08-28, 23:39
DonBaszajote napisał/a:

bardzo ładna wstawka, browar.
Beka jak powiedział, że amerykańscy żołnierze wiedzą o co walczą...nie sądzę.



jak to o co? o ropę
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2012-08-29, 8:52
Mother of God, wy tak na poważnie? Przecież ten filmik wieki ma i nie wiem czy tu już kiedyś go nie widziałem.

Swoją drogą znam pana majora Spencera osobiście. Prowadzi u siebie na ranczu ciekawe szkolenia pod nazwą Ranger School. Gimbaza powinna jedno takie szkolenie odwiedzić
Zgłoś
Avatar
Jelcyn790 2012-08-29, 15:07
wie ktoś gdzie można dostać taką koszulkę jak jest w 11:28 po prawej z napisem: i'm his because i like his kielbasa
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2012-08-29, 16:51
Ja tam nie rozumiem dlaczego Polakom tak bardzo zalezy na opinii tych cymałów z ju es eja, albo zachodnich krajów europejskich. Jebac ich wszystkich. Ce ha im w de, że się tak wyrażę...
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-09-03, 15:19
Przecież każdy amerykanin jest w pełni świadomy co się dzieje na świecie. Wszyscy by się pozabijali sami nawzajem gdyby nie oni. W dodatku przecież Europa to kraj i niech ktoś powie że nie to wyśmieją.
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-09-04, 12:03
Pieprzy praiwie w każdym akapicie, ale on se może...ma co miesiąc $wą emeryturkę. Jest już tu tyle czasu i nie nic nie rozumie i gada hamerykańską propagandą.
Zgłoś