18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne

Baltimore, Maryland — 24 maja 2024 r. funkcjonariusze policji patrolowali obszar 3400 S. Hanover Street, kiedy zidentyfikowali interesującą osobę i podeszli do mężczyzny, aby zadać kilka pytań.
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-06-13, 21:50 1
U nas by psikneli gazem a później prokurator i zawieszenie
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-06-13, 22:52
smc napisał/a:

Do kozojebców strzelać czosnkiem i kołkami
Oni się boją czosnku jak ognia. Kiedyś wsiadłem do tramwaju z kebsikiem z czosnkowym i oni wysiedli na najbliższym przystanki. Okazali tym swoją słabą stronę, bo wcześniej niewiedziałem o tym



Na Hindusów to nie działa. Jakbyś dał im hutę to najpierw zamówili by pare wagonów czosnku do palenia a dopiero później coś na przetop.
Zgłoś
Avatar
QunikPL 2024-06-14, 7:58 1
Miód na oczy, ale i tak długo czekali
Zgłoś
Avatar
arcan86 2024-06-14, 11:21
radek653 napisał/a:

A u nas jakby to zrobili...wywalenie że służby i więzienie do tego fala krytyki ze strony tych pojebanych patocelebrytow typu kurdej szatan



Nic nie dzieje się bez przyczyny. Temat poszedł w Polskę i narobił szumu. Spełnił swoje zadanie. Zobaczymy jakie będą konsekwencje i zmiany. To jest ważne.
Zgłoś
Avatar
Vitu 2024-06-14, 23:54
Ofc. Wellems musi popracować nad "line of fire" bo mało brakowało a przyjąłby parę kulek od kolegi z teamu...
Zgłoś
Avatar
Mitim 2024-06-16, 0:14
@radek653: Ta, najgłośniej to by mordy darli ci wszyscy prawilniacy-patusiarze, co to kierują się zasadami ulicy i znają tylko dwa słowa JP i 60. Od razu by pierwsi wołali że policja brutalna, że dobrego chłopaka zabili itp.
Zgłoś
Avatar
ROMANCEF1111 2024-06-16, 5:24
Kurwa Szatan
Zgłoś
Avatar
TenChuj90CBNW 2024-06-17, 16:16
radek653 napisał/a:

A u nas jakby to zrobili...wywalenie że służby i więzienie do tego fala krytyki ze strony tych pojebanych patocelebrytow typu kurdej szatan



Chyba kurwą zamiataj, ale resztą się zgadza.
Zgłoś