18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
żmij 2023-09-22, 22:18 8
Mu­rzy­nek Bam­bo w Afry­ce miesz­ka,
Czar­ną ma skó­rę ten nasz ko­leż­ka.

Uczy się pil­nie przez całe ran­ki
Ze swej mu­rzyń­skiej Pierw­szej czy­tan­ki.

A gdy do domu ze szko­ły wra­ca,
Pso­ci, fi­glu­je - to jego pra­ca.

Aż mama krzy­czy: "Bam­bo, ło­bu­zie!"
A Bam­bo czar­ną na­dy­ma bu­zię.

Mama po­wia­da: "Na­pij się mle­ka",
A on na drze­wo ma­mie ucie­ka.

Mama po­wia­da: "Chodź do ką­pie­li",
A on się boi, że się wy­bie­li.

Lecz mama ko­cha swo­je­go syn­ka,
Bo do­bry chło­pak z tego Mu­rzyn­ka.

Szko­da, że Bam­bo czar­ny, we­so­ły,
Nie cho­dzi ra­zem z nami do szko­ły.

Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-09-22, 22:31 2
Pierwsze raz widzę szkołę dla małp
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-09-22, 22:43 29
Wyobraźcie sobie być jednym z nielicznych białych uczniów w tej szkole. Chcecie kurwa zdobyć wykształcenie, iśc do uczciwej roboty kurwa mać, pracować na socjal dla nich... i masz kurwa TO... a potem słyszy taki biały, że on miał w życiu łatwiej niż tamci czarni bo on był biały.
Ciężko nie być rasistą.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-09-22, 23:01 4
Albo jeszcze lepiej - jesteś murzynem, ale chcesz się wyrwać z murzyńskiego getta i żyć jak człowiek
Zgłoś
Avatar
quark 2023-09-23, 0:33 2
Pewnie każdy chciał odpowiadać przy tablicy i o to ta cała bójka
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2023-09-23, 1:24 15
Szkoły w Stanach wyglądają jak więzienia, to tylko potwierdza, że ,,kultura", (choć takowa nazwa jest błędna w odniesieniu do czarnych..) czarnoskórych to agresja, kradzieże, narkotyki, zabawy w gangsterów- dlatego czeka ten świat wojna rasowa, bo ci wielcy uczeni, którzy najczęściej mówią o traktowaniu człowieka indywidualne, nie patrzeniu na kolor skóry.., którzy zajmują najwyższe stanowiska w różnych krajach, doprowadzą do tego, że kiedyś pęknie nić i znajdą się paradoksalnie normalni ludzie, przeciwnicy tolerancji oraz nadmiernej skrajnej empatii i mimo, że odbije się to na niewinnych, to oni zrobią ,,ten reset" i czystki na świecie. Mieliśmy taki przypadek w historii choćby ze żydami- co prawda oni przynajmniej byli ludźmi wykształconymi i nie prymitywnymi jak czarnuchy, niemniej czasy drugiego Hitlera są raczej nieuniknione, bo kiedyś zwykłymi ludźmi rządzili żydzi w praktycznie każdej dziedzinie, wszak teraz biały, uczciwy człowiek ma coraz mniej praw i wolności słowa, a prawa zyskują odpady, zwykłe śmiecie ludzkie- czarnuchy, muslimy i lewoskrętne umysłowo wykręty lgbt..
Zgłoś
Avatar
adamz80 2023-09-23, 2:02 1
Siriuz napisał/a:

Albo jeszcze lepiej - jesteś murzynem, ale chcesz się wyrwać z murzyńskiego getta i żyć jak człowiek



Murzyn i człowiek to są inne pojęcia....
Zgłoś
Avatar
patmon 2023-09-23, 8:50 6
Cupracabra napisał/a:

Szkoły w Stanach wyglądają jak więzienia, to tylko potwierdza, że ,,kultura", (choć takowa nazwa jest błędna w odniesieniu do czarnych..) czarnoskórych to agresja, kradzieże, narkotyki, zabawy w gangsterów- dlatego czeka ten świat wojna rasowa, bo ci wielcy uczeni, którzy najczęściej mówią o traktowaniu człowieka indywidualne, nie patrzeniu na kolor skóry.., którzy zajmują najwyższe stanowiska w różnych krajach, doprowadzą do tego, że kiedyś pęknie nić i znajdą się paradoksalnie normalni ludzie, przeciwnicy tolerancji oraz nadmiernej skrajnej empatii i mimo, że odbije się to na niewinnych, to oni zrobią ,,ten reset" i czystki na świecie. Mieliśmy taki przypadek w historii choćby ze żydami- co prawda oni przynajmniej byli ludźmi wykształconymi i nie prymitywnymi jak czarnuchy, niemniej czasy drugiego Hitlera są raczej nieuniknione, bo kiedyś zwykłymi ludźmi rządzili żydzi w praktycznie każdej dziedzinie, wszak teraz biały, uczciwy człowiek ma coraz mniej praw i wolności słowa, a prawa zyskują odpady, zwykłe śmiecie ludzkie- czarnuchy, muslimy i lewoskrętne umysłowo wykręty lgbt..



Stawiam browara i podpisuję się pod tym, oby więcej młodych ludzi otworzyło oczy i zobaczyli prawdę którą napisałeś, ja nie wiem jak jest w Stanach, ale wierzę głęboko, że tak jak piszesz. Ja ponad 30 lat mieszkam w Anglii, i przepracowałem 20lat w szpitalu, czasami jeszcze wpadam tam i dorabiam trochę więc widzę co się dzieje, jakie kasty czarnych ludów z afryki, czy hindusów, nepalców, pakistańców, filipnczyków, napatrzyłem się przez lata pracy jak biali angole zostali wygryzieni z różnych stanowisk i zastąpieni przez mało kompetentne osoby o ciemnej karnacji. Napatrzyłem się jak biały człowiek musiał się pochylać i kłaniać, schodzić z drogi najdelikatniejszych konfliktów czy błahych wymian zdań, które później eskalowały do ciężkich rasistowskich zarzutów oraz konsekwencji wyjebania z pracy, bo biały rasista kobieta czy mężczyzna nie ważne, napatrzyłem się jak angole układali się z takimi i nie wyszli na tym dobrze, teraz widać to najbardziej w służbie zdrowia gdzie nie pójdziesz czy pojedziesz do gp ośrodka zdrowia lub szpitala, nawet do dentysty to wszędzie same czarne od sprzątaczy do super wykwalifikowanych specjalistów, a przez lata widziałem różnicę zdolności w pracy polskiej pielęgniarki, a takiej z hindusowa czy afryki to jprdle przepaść straszna w zwykłej robocie pracownicy z Europy biali wykwalifikowani, ale ciągle opierdalani przez angolów lub inne ciemne odpady, teraz ta cała Anglia to dno jak huj, za późno dla mnie żeby się gdzieś wybierać, zawsze mówię moim dzieciaków jedźta do nowej Zelandii albo do Australii póki młodzi jesteście. Jak tak patrzę na wszystko dookoła, ten absurd królewska angielskiego to czekam kiedy będzie właśnie taka wojna między białym, a czarnym człowiekiem, musi nastąpić reset, może dożyje, ale raczej już nic nie zdziałam, chyba, że znajdę albo ktoś da mi pistolet
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2023-09-23, 8:55 2
Nic tylko odjebac scenę z Filmu. Mianowicie zamknąć drzwi od zewnątrz i podpalić. Każdy ma marzenia.....
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-09-23, 9:44 3
~VeIture napisał/a:

Wyobraźcie sobie być jednym z nielicznych białych uczniów w tej szkole. Chcecie kurwa zdobyć wykształcenie, iśc do uczciwej roboty kurwa mać, pracować na socjal dla nich... i masz kurwa TO... a potem słyszy taki biały, że on miał w życiu łatwiej niż tamci czarni bo on był biały.
Ciężko nie być rasistą.



Wyrzuciliby ciebie po miesiącu bo zawyżałbyś znacznie poziom a to przecież rasizm. Więc dla spokoju by cię wypierdolili.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2023-09-23, 10:13 1
Bambo chyba zarobił bułe na ryj
Zgłoś
Avatar
saves 2023-09-23, 11:50
Banany rzucili
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-09-23, 12:32 1
flejtuch napisał/a:

Pierwsze raz widzę szkołę dla małp


To nie szkoła a ZOO .... i małpy na wybiegu.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2023-09-23, 12:45 1
żmij napisał/a:

Mu­rzy­nek Bam­bo w Afry­ce miesz­ka.



No jak tam mieszka, to niech tam mieszka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie