18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
kedzior242 2023-03-01, 10:57 25
Co za skurwiałe amerykańskie pokolenie.
Szykuje się bójka, darcie modry: przywal mu książką, rozpierdol go.
Z dupy kopanie poza solówką.

Ameryka jest do utylizacji.
Dobrze tylko, że te ruskie śmiecie są jeszcze niżej w drabinie ewolucji.
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2023-03-01, 10:59 9
mały najebał wyższemu i upośledzonemu . świetny wyczyn
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2023-03-01, 11:00 3
Istotne jest,że na końcu przyswoił odrobinę wiedzy
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-03-01, 11:13 3
DarioLee napisał/a:

mały najebał wyższemu i upośledzonemu . świetny wyczyn



Duży przyjął od nagrywającego trzy papcie na ryj, poszła mu krew z nosa i stracił zapał do walki.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-03-01, 11:28 2
Dobre, ale "Usypianie murzyna" najlepsze
Zgłoś
Avatar
Necro 2023-03-01, 14:58 3
Za naszych czasów na poważnie biliśmy się tylko na torach za szkołą, żeby nauczyciele nie widzieli. Każdy już wiedział, że szykuje się walka na arenie czuliśmy się jak w gettcie. Na walki przychodziło pół szkoły. Kiedyś nawet wezwali policje. W szkole tylko przepychanki, bo inaczej szło się do dyrektora i wzywali rodziców. Wezwanie rodziców do szkoły kończyło się wpierdolem w domu. Tylko najsilniejsi w grupie byli w stanie oddać staremu, czyli głównie dzieciaki ze wsi, które siłę zdobyły przy pomaganiu rodzicom na roli.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-03-01, 15:11 5
Deklo napisał/a:

Za naszych czasów na poważnie biliśmy się tylko na torach za szkołą, żeby nauczyciele nie widzieli. Każdy już wiedział, że szykuje się walka na arenie czuliśmy się jak w gettcie. Na walki przychodziło pół szkoły. Kiedyś nawet wezwali policje. W szkole tylko przepychanki, bo inaczej szło się do dyrektora i wzywali rodziców. Wezwanie rodziców do szkoły kończyło się wpierdolem w domu. Tylko najsilniejsi w grupie byli w stanie oddać staremu, czyli głównie dzieciaki ze wsi, które siłę zdobyły siłę przy pomaganiu rodzicom na roli.



Ja jakbym na swojego ojca rękę podniósł by mnie z domu wypierdolil ładna patole tam mieliście za twoich czasów
Zgłoś
Avatar
kuzyng 2023-03-01, 15:31
Toż to Neville Longboton z Harego Pottera..
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-03-01, 16:37 6
No spoko, tylko kto zaczął, bo jeśli to mały nękał żyrafę, to nie za ciekawie...
Zgłoś
Avatar
dontdonut 2023-03-01, 17:51
vol.17* pomyliłeś się
Zgłoś
Avatar
ssman123 2023-03-01, 20:02 2
Kolega powroci za jakis czas z automatem i wyjasni swoja frustracje w wiadomy sposob
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-03-01, 20:56
To są jakieś jaja. Typ dwa razy większy, powinien móc to chucherko złapać za szmaty i podnieść w powietrze tak że małemu by klocek na podłogę wypadł z gaci jak by zaczął majtać nogami. Nie rozumiem tego kurwa.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2023-03-01, 21:56
szwarc_one napisał/a:

Ja jakbym na swojego ojca rękę podniósł by mnie z domu wypierdolil ładna patole tam mieliście za twoich czasów



Przecież to wiocha. Czego się spodziewać, jak typowy wsiok 30 sekund po tym jak na niego gospodarkę przepiszą wypierdala starych rodziców z domu do szopy bez ogrzewania. A urodzić się na wsi kobietą to jak w Chinach. Jesteś śmieciem, któremu nie należy się nic. Mają wypierdalać po 18 roku życia z domu, bo nawet w szopie nie ma dla nich miejsca.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2023-03-02, 11:49
To nie jest US&A tylko jakaś Ameryka Południowa. Szkoła anglojęzyczna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie