18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Avatar
Manolito666 2023-03-05, 19:08 8
Najwieksza beka jest wtedy, jak dziewczynom wejdzie do głowy, że te niezwyciężone wojowniczki z telewizora to istniały lub istnieją na prawdę i w związku z tym one same mogą w równej walce wygrać z kolesiem.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-03-05, 19:15 21
Manolito666 napisał/a:

Najwieksza beka jest wtedy, jak dziewczynom wejdzie do głowy, że te niezwyciężone wojowniczki z telewizora to istniały lub istnieją na prawdę i w związku z tym one same mogą w równej walce wygrać z kolesiem.



Ja bym bardziej stawiał że ta małpa podąża za instynktem a nie intelektem czy jakimiś wzorcami.
Zgłoś
Avatar
Jasio 2023-03-05, 19:29 2
Waleczne dziewczę !
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-03-05, 20:14
tam każdy Murzyn to karate-kid po tym filmie z Jackie Chanem i synem Willa Smitha .

Murzyn murzynowi murzynem .
Zgłoś
Avatar
Wstalodziany 2023-03-05, 20:34 50
Manolito666 napisał/a:

Najwieksza beka jest wtedy, jak dziewczynom wejdzie do głowy, że te niezwyciężone wojowniczki z telewizora to istniały lub istnieją na prawdę i w związku z tym one same mogą w równej walce wygrać z kolesiem.



Eee tam pierdolenie. Jestem murzynoznafcą i mówię wam, że to sa klasyczne zaloty. Keisha machając rękami prowokuje Jeroma do spółkowania. Kiedy zostanie znokautowana Jerome umieści nasienie w jej śmierdzącycm czarnym otworze i o ile sie nie pomyli za 9 miesięcy Keisha wysra na świat małego Ashera. Wtedy Jerome zgodnie z tradycją spierdoli do innego stanu lub pójdzie siedzieć za rozbój z niebezpiecznym narzędziem.
Zgłoś
Avatar
TENERE 2023-03-05, 21:27
to jedynie dowodzi, że bambusy nie mają żadnych zasad i tłuką samice jak samców...
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-03-05, 22:19 6
Dobrze blokuje ciosy twarzą
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-03-06, 2:29
Ma różowe spodnie - pedał
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-03-06, 4:22
Najebał jej wiec gody udane
Zgłoś