18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pazuzu 2021-11-24, 21:22
Dlatego nie każdy powinien mieć samochód na tylny napęd
Zgłoś
Avatar
pitnixiki 2021-11-24, 22:08 2
Miód na moje oczy.

Nie potrafisz docenić czegokolwiek tylko popisy i takie tam to masz. A wystarczyło jechać przepisowo, grzecznie chodzić do pracy i jeść śniadanie. To proszę masz „twardzielu”
Zgłoś
Avatar
sberek38 2021-11-24, 23:52 6
Chyba wycelował w najlepsze autko z całego szeregu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-25, 0:05 7
pitnixiki napisał/a:

Miód na moje oczy.
Nie potrafisz docenić czegokolwiek tylko popisy i takie tam to masz. A wystarczyło jechać przepisowo, grzecznie chodzić do pracy i jeść śniadanie. To proszę masz „twardzielu”



Nie zesraj się, to nie koniec świata, a ty wracaj do pracy, przepisów i śniadania.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-11-25, 3:50 1
McSadol napisał/a:

Amerykański król szos ..



Mam dla ciebie zła wiadomość- a właściwie dwie.
Pierwsza: to niej jest krół szos- to jest samochód do wyścigów na 1/4 mili. Tylne koło jest wielkości koła od Jelcza. Na tych gumach da się zrobić na normalnej drodze może ze 100km. Warstwa gumy jest tak cienka, jak twoja wiedza o samochodach, czyli bliska Ziobrze, a do tego tak miękka, jak twoja faja na codzień
Druga- nie miej do mnie pretensji o tą miekką faję- ja tylko cytuję twoją kobitę
No i nie wiem, jakim cudem to auto znalazło się na ulicy- może szczyl zwędził auto ojcu, może jakiś Janusz pomyślał, że nie takie cuda się ujeżdżało, a tu zonk
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2021-11-25, 5:35
Filmik stary jak dzinozaury, kiedy Ci włączyli internet???
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-11-25, 6:57
"krul" prostej.
Zgłoś
Avatar
Achujwamdotego 2021-11-25, 7:50
Kurwa stare jak świat już chyba było na wszystkich portalach
Zgłoś
Avatar
Syriush79 2021-11-25, 10:14
Wyszło dobrze, tak jak powinno, szkoda tylko, że nie przypierdolił w gołą ścianę i nie skrócił swojego marnego życia, robiąc miejsce bardziej potrzebującym.
Zgłoś
Avatar
~McSadol 2021-11-25, 20:46
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Mam dla ciebie zła wiadomość- a właściwie dwie.
Pierwsza: to niej jest krół szos- to jest samochód do wyścigów na 1/4 mili. Tylne koło jest wielkości koła od Jelcza. Na tych gumach da się zrobić na normalnej drodze może ze 100km. Warstwa gumy jest tak cienka, jak twoja wiedza o samochodach, czyli bliska Ziobrze, a do tego tak miękka, jak twoja faja na codzień
Druga- nie miej do mnie pretensji o tą miekką faję- ja tylko cytuję twoją kobitę
No i nie wiem, jakim cudem to auto znalazło się na ulicy- może szczyl zwędził auto ojcu, może jakiś Janusz pomyślał, że nie takie cuda się ujeżdżało, a tu zonk



Faktycznie zgodnie z nickiem chuja wiesz.. Po pierwsze film jest na drodze więc opis "król szos ",chyba każdy widzi że to gówno jest przerabiane na wyścigi na ćwiartkę . Po drugie z tą wiedzą to totalnie nie trafiłeś . I po trzecie jak masz problem ze swoją fają to udaj się do urologa może coś zaradzi ..
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2021-11-26, 0:29 1
Znowu Mustanga popsuli
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2021-11-27, 14:13
hahahahahahahahahahahahhaa
śmiechom nie było końca

ps. debil jak ich mało
Zgłoś