18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Amiszowskie charce
Lam3rZ • 2014-03-19, 16:20
Nie wiem czy to amisze, czy zydzi, czy jehowi albo jeszcze inne chuj wie co, ale nawet oni potrafia sie bawic w rytm frenchcoru



dla zainteresowanych:
Dr. Peacock - QLZMR
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-03-19, 16:25 89
Jeżeli naprawdę nie rozróżniasz kto to jest... to miałbyś chociaż odwagę wpisać prawidłową datę urodzenia w profilu... jeżeli serio masz 24 lata, wracaj do podstawówki i zdobądź w końcu jakieś wykształcenie... no bo kurwa jakie amisze?!
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-03-19, 16:35 13
To Louis de Funes
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-03-19, 16:42 1
Niewiarygodnie, a ja myślałem, że to Pierce Brosnan. Dziękuje odmieniłeś moje życie swoim komentarzem, kto wie jak długo ludzie żyli by w niewiedzy. Normalnie "kaganek oświaty" sadistica.
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2014-03-19, 16:49 4
@ pufcik
idz filozofowac gdzie indziej

p.s.
maja charakterystyczny ubior jak na amiszow, nosza te swoje dziwne czapeczki i maja zjebane brody zwiazane w warkoczyki - mozna pomyslec ze to oni, a jezeli chcesz sie wymadrzac kto to jest, itp - idz kurwa do 1 z 10.
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-03-19, 17:34 19
@ lamtrzam
Idź głupieć gdzie indziej.
Wrzucasz coś, sam nie wiesz co, zaśmiecasz sadistic'a i jeszcze masz czelność pyskować? Może trzeba było dać więcej tagów, bo są trochę podobni do arabów i hindusów, a potem weź coś znajdź na tym serwisie. Uważasz, że filozofuje? Jeżeli to jest dla Ciebie filozofia to jest mi bardzo smutno z Twojego powodu.

p. s.
Ty w ogóle amiszów widziałeś? Czy w zawodówce pokazali jak się piecze chleb i na 2 dojechałeś do końca.
Tak ciężko było sprawdzić w google? Mogłeś sobie nawet w grafice sprawdzić jeżeli ciężko było Ci się domyślić kto to jest. Powiedz gdzie Ty widzisz jehowych, amiszów i inne cuda jakie sobie wymyśliłeś?
Przez chwile pomyślałem, że edytujesz albo napiszesz, że to taki śmieszny trolling... Można pomyśleć że, Ty tak na serio, a jeżeli dla Ciebie to filozofia i chcesz szerzyć głupotę - idź w takim razie do Warsaw Shore.
Zgłoś
Avatar
Cinson 2014-03-19, 17:45 1
To film z twojego wesela ?
Zgłoś
Avatar
saves 2014-03-19, 18:08 3
"Przygody rabiego Jakuba" Zajebista komedia. De Funes gra rasistę, który nie cierpi żydów. Zbiegiem okoliczności musi się schronić w ich środowisku przed goniącymi go bandziorami. Przy okazji biorą go za rabina z Nowego Jorku.
Zgłoś
Avatar
E................k 2014-03-19, 18:27 4
Ja pierdole tych amiszów mogę ci wybaczyć ( nie każdy jest inteligentny ) ale z Jehowymi to dojebałeś , czego w szkole się uczycie , bo nie rozumiem twojego rozumowania .
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2014-03-19, 19:08 1
zebyscie wy wszyscy byli tak wygadani w szkole...
Zgłoś
Avatar
v................r 2014-03-19, 22:11 23
Zgłoś
Avatar
matti1987 2014-03-19, 22:23
A gdzie butelka na głowie??
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-03-20, 2:00 2
Pfciuki napisał/a:

Niewiarygodnie, a ja myślałem, że to Pierce Brosnan. Dziękuje odmieniłeś moje życie swoim komentarzem, kto wie jak długo ludzie żyli by w niewiedzy. Normalnie "kaganek oświaty" sadistica.



Ogarnij się chłopie. Nie pisałem do Ciebie, tylko do autora.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2014-03-20, 10:43 11
Zgłoś
Avatar
WydziałPolicji 2014-03-20, 14:06
Widzew na treningu ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie