18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Amnesty International interweniuje ws. Romów z Wrocławia

Amnesty International Polska jest zaniepokojona atakami rasistowskimi na społeczność romską w Polsce, które rozpoczęły się w internecie w odpowiedzi na informacje o sytuacji Romów rumuńskich i groźbę ich przymusowego wysiedlenia - można przeczytać w oświadczeniu ogłoszonym w związku z zamiarem likwidacji obozowiska Romów we Wrocławiu.

W piśmie przesłanym do Urzędu Miasta Wrocławia dyrektorka Amnesty International Polska, Draginja Nadaždin, przekazała informacje o możliwości zagrożenia bezpieczeństwa społeczności Romów rumuńskich z ul. Kamieńskiego. Zwróciła uwagę na fakt, że w internecie pojawiły się szokujące ataki na mieszkańców obozowiska, włącznie ze stosowaniem mowy nienawiści.
Przypomniala, że zgodnie z międzynarodowymi standardami ochrony praw człowieka, wysiedlenie społeczności obozowiska, jeśli odbyłoby się w planowanej formie, byłoby naruszeniem praw człowieka. Standardy te mówią o tym, że wysiedlenie powinno być ostatecznością, powinno się odbyć po konsultacji z mieszkańcami oraz przy zapewnieniu, że nikt nie będzie narażony na bezdomność w wyniku tego procesu.
Amnesty International Polska zaapelowała więc do prezydenta Dutkiewicza zarówno o poszanowanie standardów praw człowieka, jak i zapewnienie bezpieczeństwa społeczności Romów rumuńskich z Kamieńskiego oraz reagowanie na wszelkie ataki na tle rasistowskim.
Po więcej informacji odsyłam do google.

A tutaj komentarz mądrej mieszkanki ul. Kamieńskiego we

Wrocławiu na portalu "Gazetawroclawska":
Ludzie, którzy wypowiadają się tutaj w kategoriach ''biedni romowie, też ludzie", powinni tak jak my mieszkańcy Kamieńskiego zamieszkac kolo nich chociaż na kilka dni a gwarantuje, że by sobie palce odcieli zanim znowu by im przyszła chęc wypisywania takich bzdur. Wieczne kradzieże, brud, smród, szczury, dziewczynki a właściwie dzieci w ciąży, obleśne komentarze tych romów umilają życie na tymosiedlu juz od kilku lat. Dzieci chodzące po okolicy w środku nocy żebrzące ( a zaproponuj takiej bułkę zamiast pieniedzy ). To niegodne dla tych dzieci, żeby rodziły się w takim piekle i melinie. To NIE są biedni ludzie to złodzieje i dewianci, którzy uczciwa pracą ( którą kilku mieszkańcow im proponowalo) się brzydzą. Ktoś kto nie mieszka nie daleko nich nie powienien sie w ten sposob wypowiadac, bo zwyczajnie bredzi.





Zgłoś
Avatar
R................y 2013-12-16, 14:35 1
To niech Amnesty International sama sobie przygarnie do siebie jebanych nierobów śmierdzieli kurwa
Zgłoś
Avatar
che.guevara 2013-12-16, 15:22
Nihilista napisał/a:


Ciekawa koncepcja - gdyby nie nasza nienawiść do niemców, to w czasie wojny byśmy się do nich przyłączyli. Błyskotliwe.
Przy okazji, idź być chujowy gdzie indziej - za obrażanie Narodu dobrej karmy tu nie zbierzesz.



Nie obchodzi mnie dobra karma u rasistowskich qrewek które tu się zebrały.
A ty żałosny gimbusie spróbuj rozróżnić kwestie tarć granicznych od kwestii ideologicznej, ideologicznie IIRP za reżimu faszyzującego Rydza-Śmigłego dużo się od III Rzeszy nie różniła.

mmaakkss napisał/a:

To niech Amnesty International sama sobie przygarnie do siebie jebanych nierobów śmierdzieli kurwa


Akurat famę śmierdziuchów to w świecie mają Polacy.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-12-16, 16:58 1
che.guevara napisał/a:



Nie obchodzi mnie dobra karma u rasistowskich qrewek które tu się zebrały.
A ty żałosny gimbusie spróbuj rozróżnić kwestie tarć granicznych od kwestii ideologicznej, ideologicznie IIRP za reżimu faszyzującego Rydza-Śmigłego dużo się od III Rzeszy nie różniła.

Akurat famę śmierdziuchów to w świecie mają Polacy.



Posądzasz mnie o bycie gimbusem, a sam napisałeś "qrewek". Pewności nie mam, ale w taki sposób to słowo chyba tylko dziecko mogło napisać.
Jeśli chodzi o mnie, nie jestem gimbusem, tylko wykształciuchem i wkurwiają mnie takie brednie. Poza tym jestem uprzedzony do kilku ras (nie bez powodu) i jestem z tego dumny - a od ciebie coś mi tu ciężkim smrodem zalatuje. Przypadek?
Prośba do administratora - czy można wyjebać tego tu nieudacznika z portalu na stałe? Chociażby za "Polactwo" i nazywanie nas, Polaków, śmierdziuchami. Skąd się urwałeś trolu, bo Polakiem na pewno nie jesteś? Jeszcze ta spierdolina w nicku...
Zgłoś
Avatar
KrzysztofFejk 2013-12-16, 18:12
che.guevara napisał/a:



Nie obchodzi mnie dobra karma u rasistowskich qrewek... bla bla bla.



Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym rasizmem. Przecież oni NIELEGALNIE mieszkają na nieswoim kawałku ziemi. To tak samo jakby Tobie do ogródka sprowadziło się stado bezdomnych. Hodowałbyś ich czy zadzwonił po policje, żeby ich zabrali bo obszczywają Ci dom i robią wysypisko śmieci z ogrodu? Gdyby w tym miejscu, gdzie teraz koczują ci cyganie, mieszkali zwykli bezdomni to wypieprzyliby od razu i bez większego rozgłosu. Więc pewnie faktycznie jakiś "rasizm" jest, ale niestety nie skierowany w mniejszości etniczne a w prawdziwych polaków. Już nie mówię o tym, że gdyby polska rodzina wychowywała dzieci w takim syfie to długo by się nimi nie nacieszyła.
Zgłoś
Avatar
che.guevara 2013-12-16, 18:38
Nihilista napisał/a:


Posądzasz mnie o bycie gimbusem, a sam napisałeś "qrewek". Pewności nie mam, ale w taki sposób to słowo chyba tylko dziecko mogło napisać.


Raczej ktoś kto nie chce żeby mu automat niecenzuralne słowo wykropkował. Tu rzeczywiście nie cenzuruję, ale przyzwyczajenia z innych forów zostają.

Nihilista napisał/a:

Jeśli chodzi o mnie, nie jestem gimbusem, tylko wykształciuchem


Taaaaaa, jeśli jakimś cudem zdobyłeś wyższe wykształcenie, to patrząc na to co sobą reprezentujesz, rzeczywiście to określenie pasuje do Ciebie jak ulał.

Nihilista napisał/a:

i wkurwiają mnie takie brednie. Poza tym jestem uprzedzony do kilku ras (nie bez powodu) i jestem z tego dumny - a od ciebie coś mi tu ciężkim smrodem zalatuje. Przypadek?
Prośba do administratora - czy można wyjebać tego tu nieudacznika z portalu na stałe? Chociażby za "Polactwo" i nazywanie nas, Polaków, śmierdziuchami. Skąd się urwałeś trolu, bo Polakiem na pewno nie jesteś? Jeszcze ta spierdolina w nicku...


Uprzedzenie do ludzi ze względu na kolor skóry czy pochodzenie etniczne to najgorszy możliwy prymitywizm.
A to że Polacy uchodzą w świecie za śmierdziuchów to nie moje zdanie ale fakt. Przy czym nie wynika to z tego że urodzili się Polakami, ale z tego że chowali się w takim środowisku, kwestia kolejnego z wielu zapóźnień mentalnych polskiego społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
KrzysztofFejk 2013-12-16, 19:04
che.guevara napisał/a:


Uprzedzenie do ludzi ze względu na kolor skóry czy pochodzenie etniczne to najgorszy możliwy prymitywizm.
A to że Polacy uchodzą w świecie za śmierdziuchów to nie moje zdanie ale fakt. Przy czym nie wynika to z tego że urodzili się Polakami, ale z tego że chowali się w takim środowisku, kwestia kolejnego z wielu zapóźnień mentalnych polskiego społeczeństwa.



Największym możliwym prymitywizmem jest pierdolenie na swój naród przy jednoczesnym głaskaniu po dupie cyganów czy innych czarnuchów, którzy są, w tym wypadku, zwykłymi przestępcami Ty na prawdę masz 33 lata? Bo pierdolisz jakbyś miał co najwyżej 13.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-12-16, 20:42 1
che.guevara napisał/a:


Raczej ktoś kto nie chce żeby mu automat niecenzuralne słowo wykropkował. Tu rzeczywiście nie cenzuruję, ale przyzwyczajenia z innych forów zostają.

Taaaaaa, jeśli jakimś cudem zdobyłeś wyższe wykształcenie, to patrząc na to co sobą reprezentujesz, rzeczywiście to określenie pasuje do Ciebie jak ulał.

Uprzedzenie do ludzi ze względu na kolor skóry czy pochodzenie etniczne to najgorszy możliwy prymitywizm.
A to że Polacy uchodzą w świecie za śmierdziuchów to nie moje zdanie ale fakt. Przy czym nie wynika to z tego że urodzili się Polakami, ale z tego że chowali się w takim środowisku, kwestia kolejnego z wielu zapóźnień mentalnych polskiego społeczeństwa.



Człowieku. Jeśli masz 33 lata faktycznie i pierdolisz takie suche frazesy to ja współczuje żonie i dzieciom (bo zakładam że je masz ) że wychowujesz je w takim chorym świecie. Najeżdżasz na swój naród i kraj, w którym żyjesz.
Proponuję Ci przeprowadzić się w tamte okolice na dwa miesiące i puścić dzieciaka na dwór. Albo żonę samą do sklepu. Często bywam tam u ciotki i niestety- tragedia to jest mało powiedziane. Większość z nich sprzedawcy znają i jak tylko widzą w obrębie sklepu dzwonią po policje. Nawet nie wiesz kiedy coś ukradną, na żebry ludzie już nawet nie reagują a policja jest wzywana notorycznie (włamania do piwnic, burdy pod sklepami za to że nie chcą ich wpuścić albo obsłużyć). Najbardziej w tym całym tekście rozpierdolił mnie fakt, że w momencie wysiedlenia, trzeba im zapewnić nowe loku.
Zaraz kurwa, jakie wysiedlenie? Przecież tej ziemii im nikt nie dał ani nie zezwolił na zamieszkanie. I z jakiej racji ja mam na tych darmozjadów płacić?
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-12-16, 20:45
Kiedys skini im to podpalali kilka razy nawet, ale ogolnie we wroclawiu raczej nie mieli silnej ekipy za moich czasow, wiec plusik za dobre checi. Ale i tak to nic w porownaniu z okolicami stacji Wroclaw Nadodrze.

Nie wiem czemu nie powtorza akcji z bodaj '97 czy '96 kiedy sporo ich z centrum wyjebali na zbity pysk, plotka glosila ze odsylali ich wojskowymi samolotami do bukaresztu.
Zgłoś
Avatar
Gordon 2013-12-16, 21:19 2
che.guevara napisał/a:

Uprzedzenie do ludzi ze względu na kolor skóry czy pochodzenie etniczne to najgorszy możliwy prymitywizm.



Zgadza się - jest to najgorszy prymitywizm. Tylko że większość na tym portalu nie jest uprzedzona do koloru skóry ze względu na kolor skóry, ale z powodu tego, co przedstawiciele tejże rasy reprezentują. Nie jestem uprzedzony do muslimów, ale nie zgodzę się nigdy na to, aby muzułmanin zakazał mi picia wina, posiadania psa czy ubrał moją żonę w burkę i najgorsze - zakazał jej chodzić na plaży topless.
Również nie życzę sobie, aby ciota paradował z fiutem na czole lub pokazywał dupą na wierzchu przy mojej córce - to, mimo wielu prób przekonywania, nie wpływa pozytywnie na jej rozwój małego dziecka.

Uprzedzenia nie są konsekwencją koloru skóry, orientacji seksualnej czy wyznania. Są konsekwencją, tych wszystkich żądań, działań i nakazów, które te grupy podnoszą.

Mylisz bowiem tolerancję z akceptacją. Ja nie akceptuję pedałów i muzułmanów (zresztą katolików również). I to jest moje osobiste zdanie. Ale ich toleruję. Nie nakazuję im zmiany orientacji i wyznania. Nie zamykam i nie zabijam. TOLERUJĘ, znaczy, że się z tym NIE ZGADZAM, ale przyjmuję, że tak jest. Nie oznacza to szacunku, a tym bardziej akceptacji. I tego samego oczekuję od nich.

I to nie jest mój problem, jeśli oni mają tak niskie poczucie własnej wartości, że ZMUSZAJĄ innych do tego, aby ich polubić. To jest zaburzenie rozwojowe, które można leczyć.

che.guevara napisał/a:

A to że Polacy uchodzą w świecie za śmierdziuchów to nie moje zdanie ale fakt.



To ciekawe, bo od wielu lat podróżuję po świecie i mieszkałem już w kilku krajach i to po więcej niż kilka miesięcy. I NIGDY nie spotkałem z takim określeniem. Chyba obracasz się w środowisku meneli i nieuków, skoro nie spotkałeś się z inną opinią o Polakach. Ja znam całkiem inne opinie, ale faktycznie, pochodzą od ludzi inteligentnych i oczytanych. Cóż.
Zgłoś
Avatar
che.guevara 2013-12-16, 23:45
Eliot Imperio napisał/a:


Człowieku. Jeśli masz 33 lata faktycznie i pierdolisz takie suche frazesy to ja współczuje żonie i dzieciom (bo zakładam że je masz ) że wychowujesz je w takim chorym świecie. Najeżdżasz na swój naród i kraj, w którym żyjesz.


"ŚWIAT", słowo klucz. W świecie a nie w zatęchłym ograniczonym grajdole. Tym się różnimy że ja jestem obywatelem świata, a nie jakiegoś grajdoła, często dla skrajnych prymitywów ograniczonego nawet barw klubowych. Durnowatego Polaka wypluwającego z siebie rasistowsko-ksenofobiczne gówno będę nazywał polaczkiem, tak samo durnowatego Rosjanina kacapem, a tak samo durnowatego Niemca szwabem, co nie znaczy że wszystkich Polaków/Rosjan/Niemców mam za takich.

Eliot Imperio napisał/a:


Proponuję Ci przeprowadzić się w tamte okolice na dwa miesiące i puścić dzieciaka na dwór. Albo żonę samą do sklepu. Często bywam tam u ciotki i niestety- tragedia to jest mało powiedziane. Większość z nich sprzedawcy znają i jak tylko widzą w obrębie sklepu dzwonią po policje. Nawet nie wiesz kiedy coś ukradną, na żebry ludzie już nawet nie reagują a policja jest wzywana notorycznie (włamania do piwnic, burdy pod sklepami za to że nie chcą ich wpuścić albo obsłużyć).


Faszystowskie zabobony, nic więcej! W każdym mieście są dzielnice w które strach się zapuścić, w moim mieście w 100% zamieszkałe przez Polaków. Przestępców trzeba zwalczać jako przestępców, a nie stosować odpowiedzialność zbiorową. Takim rasistowskim bełkotem jaki oprawiacie niczym nie różnicie się od Hitlerowców.

Eliot Imperio napisał/a:

Najbardziej w tym całym tekście rozpierdolił mnie fakt, że w momencie wysiedlenia, trzeba im zapewnić nowe loku.


No i tym się różni XIX wieczny grajdoł i ludki o takiej mentalności, od cywilizacji XXI wieku. Kraj który nie zapewnia swoim obywatelom dachu nad głową niema prawa zwać się demokracją i krajem praw obywtelskich.

Eliot Imperio napisał/a:


Zaraz kurwa, jakie wysiedlenie? Przecież tej ziemii im nikt nie dał ani nie zezwolił na zamieszkanie. I z jakiej racji ja mam na tych darmozjadów płacić?


A za co konkretnie płącisz w tym przypadku. 22 lata i "wykształciuch"? Podejrzewam że jakieś śmieszne studia na prywatnej uczelni i 100% na utrzymaniu rodziców.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-12-17, 4:17 2
che.guevara napisał/a:


"ŚWIAT", słowo klucz. W świecie a nie w zatęchłym ograniczonym grajdole. Tym się różnimy że ja jestem obywatelem świata, a nie jakiegoś grajdoła, często dla skrajnych prymitywów ograniczonego nawet barw klubowych.


Obywatel świata? No i wyszło szydło - miej odwagę się przyznać, jesteś po prostu cyganem, a nazywasz siebie obywatelem świata, bo żadne państwo ci obywatelstwa nie dało!

che.guevara napisał/a:


Faszystowskie zabobony, nic więcej! W każdym mieście są dzielnice w które strach się zapuścić, w moim mieście w 100% zamieszkałe przez Polaków. Przestępców trzeba zwalczać jako przestępców, a nie stosować odpowiedzialność zbiorową. Takim rasistowskim bełkotem jaki oprawiacie niczym nie różnicie się od Hitlerowców.


Podróżuję bardzo dużo, mieszkając po kilka miesięcy w różnych krajach. Nigdy w życiu nie okradł mnie biały człowiek - rozumiesz? Murzynom i ciapakom udało się tego dokonać kilka razy, w dodatku czarne nie raz szukało awantury. Nie zamaże tego obrazu kilku sympatycznych przedstawicieli tych ras, którzy się gdzieś kiedyś przewinęli. No i co zrobić? Kawał mściwego gnoja ze mnie, nigdy im tego nie wybaczę. Dla mnie jest to wystarczający powód, żeby być do ciemniejszych uprzedzonym. Jeśli ląduję gdzieś zagranicą i widzę takich koło siebie, trzy razy upewniam się, czy mam jeszcze portfel albo telefon. O zacofaniu kulturowym muslimów już wspominać nie muszę, koledzy wyżej mnie uprzedzili.

che.guevara napisał/a:


No i tym się różni XIX wieczny grajdoł i ludki o takiej mentalności, od cywilizacji XXI wieku. Kraj który nie zapewnia swoim obywatelom dachu nad głową niema prawa zwać się demokracją i krajem praw obywtelskich.

A za co konkretnie płącisz w tym przypadku. 22 lata i "wykształciuch"? Podejrzewam że jakieś śmieszne studia na prywatnej uczelni i 100% na utrzymaniu rodziców.


Dla Twojej informacji - skończyłem państwową uczelnię jako jeden z najlepszych studentów na roku i jestem z tego dumny - chociaż naukowe osiągnięcia nie są na tym portalu polem do popisu. Skąd się wzięły moje uprzedzenia rasowe? Jeśli mnie pytałeś z czego się utrzymuję, odpowiadam - jestem przede wszystkim mechanikiem motocyklowym. Robię to co lubię i wykształcenie mi w tym nie przeszkadza. Piszesz o kraju, który nie zapewnia swoim obywatelom dachu nad głową? Przecież cyganie nie są obywatelami Polski! Nam, Polakom, szkodzą - to podstawowy powód, ale którego powinno się ich deportować, a nie dokładać do ich marnej egzystencji, martwiąc się, czy cygańska 10 letnia samica urodzi w godnych warunkach. Wbij to sobie do głowy.
Miasta w Polsce borykające się z tym problemem powinny brać przykład z Sopotu - kiedyś przyjechał do tego pięknego kurortu cały tabor, kilkuset osobników. Osiedlili się nad stawami w okolicach ulicy Powstańców Warszawy. Następnego dnia specjalnie przygotowane oddziały policji wypierdoliły ich na zbity pysk poza granice miasta - i do dziś jest święty spokój. Całe szczęście żadne amnesty się wtedy nie wpierdalało.

Trafił nam się na portalu śniady jegomość, obywatel świata kurwa..
Zgłoś
Avatar
Gordon 2013-12-17, 7:02
Nihilista napisał/a:

Podróżuję bardzo dużo, mieszkając po kilka miesięcy w różnych krajach. Nigdy w życiu nie okradł mnie biały człowiek - rozumiesz? Murzynom i ciapakom udało się tego dokonać kilka razy, w dodatku czarne nie raz szukało awantury. Nie zamaże tego obrazu kilku sympatycznych przedstawicieli tych ras, którzy się gdzieś kiedyś przewinęli.



Co racja, to racja. Od ponad roku mieszkam na południu Hiszpanii. I tutaj jest to baardzo poważny problem, bo najechało sporo czarnych i statystyki kradzieży i przestępstw od razu skoczyły w górę.

Na południu od Alicante, gdzie mieszkam, WSZYSCY Hiszpanie z którymi rozmawiałem, przestrzegali przed romami, którzy kradną co popadnie z domów wokół miasta. Nie mówią o nich zbyt ciepło I dlatego musiałem kupić dużego psa - co ciekawe, to tak mi doradzili sąsiedzi. Tutaj w KAŻDYM domu w sąsiedztwie jest pies, albo dwa.

Co ciekawe, NIKT nie mówił źle o Polakach. Ba, opinie są wręcz pochwalne. W sumie się nie dziwię, bo w końcu stanowimy tą samą kulturę i tradycję. W porównaniu do całej masy muzułmanów, jaka się teraz pleni w Hiszpanii (tak, tutaj też jest z tym problem), jesteśmy zdecydowanie lepszą alternatywą.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-12-17, 9:18
Hiszpania.. Pod koniec października zrobiliśmy mały objazd po Europie - czterech chłopa, z czego dwóch stoczniowców, nie jakieś pizdeczki. Przy okazji zahaczyliśmy o Barcelonę na dwie doby. Rezultat? Dwa portfele z kasą, telefon, 40 euro i paczka fajek. W dwa dni!!! Fajki zniknęły z kieszeni zapewne dlatego, że złodziej liczył na ukryte w niej karty lub pieniądze. Kto kradł? Za wyjątkiem gotówki zabranej po prostu kumplowi wracającemu w nocy do hotelu przez dwóch dużych czarnych ćpunów na głodzie (portfel oddali), grożących kumplowi, że go po prostu zajebią, resztę ukradły działające bezczelnie w grupach ciapaki. Ja się bardzo pilnowałem, ale telefon i gotówkę i tak straciłem, bo kumpel wziął je na przechowanie.. Kiedy zacząłem rozmowę z pewną kanadyjką, zwyzywała mnie od rasistów, krzycząc, że to stereotyp, nie mam prawa tak o ciapakach mówić! Taki dialog się wywiązał:
- Jesteś zwykłym rasistą!
- Nie, realistą. Czy Tobie jeszcze nic tutaj nie skradziono?
- ..Skradziono, portfel dziś rano..
- Jaki kolor skóry miał złodziej?
- (po chwili ciszy) Ciemniejszy od nas, ale to przypadek, nie wolno tak mówić!
No i masz głupia pizdo za swoje, nie ma to jak poprawne politycznie myślenie. Wróci do domu i dalej będzie opowiadać o złych złodziejach, nie wspominając o ich kolorze skóry. Jeszcze zapewne wspomni, że spotkała Polaka rasistę. Ech..
Zgłoś
Avatar
Gordon 2013-12-17, 14:21
My - mimo, że uwielbiam Barcelonę - właśnie dlatego nie zdecydowaliśmy się na zamieszkanie w tamtej okolicy. Podobnie zresztą dzieje się już w Walencji, bo też jest popularna wśród turystów, a przez pewien okres musiałem tam przebywać. My się wynieśliśmy do takiego małego pueblo niedaleko Elche, gdzie sami jesteśmy atrakcją dla tubylców, a murzynów to spotkasz tylko jak przycinają palmy, a potem wracają na rowerach do miasta.

Praktycznie nie ma już możliwości znalezienia spokojnego większego miasta, które nie jest opanowane przez agresywnych czarnych lub ciapatych. A jakoś nigdy nie spotkałem się z agresją Hiszpanów. W miejscowościach turystycznych na Costa Brava lub Costa Blanca latem też to się dzieje.

Jak tak spojrzeć z perspektywy człowieka, który przemieszkał już w kilku krajach europejskich, to dochodzę do smutnej konkluzji, że wkrótce najspokojniej może być albo w Ameryce Środkowej, np. taka Costa Rica lub Południowej jak Urugwaj. Kraje spokojne, ludzie mili, brak muslimów i czarnych z Afryki. I nie mają tej dziwnej koncepcji, w której mylą tolerancję z akceptacją.

Może jeszcze Polska się ostanie na tym kontynencie obłudy. Oby.
Zgłoś
Avatar
che.guevara 2013-12-17, 15:28
Niby masowy rozwój dostępu do sieci to dobra rzecz, no ale z drugiej strony patrząc ile się tutaj rasistowskiego śmiecia zbiera i porównując to do czasów sprzed 10 lat gdzie jednak internet trzymał jaki taki poziom. Teraz się byle zakompleksiony motłoch dorwał do sieci, no i mamy tego skutki. Bezrobotni i gimbusy w dużej masie przesiadują na takich portalach, a ludzie jak ja w przygniatające większości nie mają czasu na takie coś, no i mamy cały ten faszystowski motłoch który opanowuje portale pokroju Sadistic czy Demotywatory.
Rozumiem że ci co umieszczają tutaj cały ten faszystowski spam, to małe żałosne ludki godne współczucia. No ale kiedy admini jakieś rasistowskie gówno wpierdalają na główną, to tym powinna zająć się już prokuratura.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie