18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Among the Sleep
fakeit • 2012-05-30, 8:16
Gra horror w której bohaterem jest 2 letnie dziecko. Przypomina Paranormal Activity, tyle że z większą dawką akcji. Zapowiada się wyśmienicie:)

Zgłoś
Avatar
RuBu 2012-05-30, 21:20
wszystko i tak skończy się w sypialni u rodziców - a te nie wytłumaczone dźwięki to wiadomo ze chędożenie będzie. Taki tam pomysł na gre.
Zgłoś
Avatar
infernoth 2012-05-30, 22:11 1
nieprawda, na końcu będzie pojedynek ze śliskim kocykiem.
Zgłoś
Avatar
Cossmos 2012-05-30, 22:34
No, jak ktoś ma jakieś dobre gry indie, to jak najbardziej linki mile widziane. Kiedyś trafiłem na fajną stronkę, były dobre przygodówko-kryminały, ale za cholerę nie pamiętam co to było. A w dreszczowca bym zagrał. Może...
Zgłoś
Avatar
Heretyk 2012-05-30, 22:43
jak zaczęło dyszeć to aż Mi stanął...
Zgłoś
Avatar
sensey999 2012-05-30, 23:11
A gdzie byli rodzice?
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-05-31, 0:54
Troche grzebalem w takich gierkach z klimatem i przypomnialem sobie o The Thing. Gierka co prawda stara ale wedlug wszystkich(prawie wszystkich) mocno polecana z tego co wyczytalem to jest ladnie rozbudowana. Kazda misje mozna przejsc na iles tam sposobow dodatkowo istnieje wskaznik zaufania towarzyszy wzgledem siebie itp. Osobiscie jeszcze nie gralem ale zobacze czy uda mi sie to gdzies dorwac. Moze na alledrogo.

Inne tytuly:
Condemned: Criminal Origins
Silent Hill 3
Bloodrayne
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-05-31, 6:32
Azazel91 napisał/a:

@up wracaj do Call of Duty, Pasjansa czy innej "lepszej" rozrywki, panie "Twardzielu"


Proponuje zamiast tych śmiesznych gierek poczytać dobre horrory jak Lovecrafta po których można dostać niezłego schiza w nocy. W temacie książek grozy jestem od jakichś lat 90 i powiem szczerze dziś to gówno które ludzie uważają za horrory mnie nie rusza. Zbyt durne.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-05-31, 8:38 1
@up teraz na książki zszedłeś? "Lovecraftian horror" to gatunek sam w sobie, ale tak jak w książkę niektórzy mogą się wczuć w grę. Horrory są zazwyczaj dobrym tego przykładem, tego typu właśnie, a nie jakieś pRezydenty Emile czy Ciche Wzgórze. Tacy ludzie nie "srają w gacie" tylko przeżywają nakręcający dreszczyk emocji którego nie można znaleźć w żadnym innym gatunku gier.
Zgłoś
Avatar
Algondo 2012-05-31, 11:52
Myślałem że dzieciak pod koniec o próg wyjebie
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-05-31, 13:20
A ja się kurwa pytam gdzie byli rodzice?
Zgłoś
Avatar
hesoyam 2012-05-31, 21:01
oby PewDiePie w to zagrał
Zgłoś