18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Among the Sleep
fakeit • 2012-05-30, 8:16
Gra horror w której bohaterem jest 2 letnie dziecko. Przypomina Paranormal Activity, tyle że z większą dawką akcji. Zapowiada się wyśmienicie:)

Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-05-30, 8:37
Całkiem fajnie się zapowiada ale trailerek średni. Fajny pomysł ale liczę na to że doprawią tą grę troszkę i będzie jakiś zaskakujący ending
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-05-30, 10:02
No jak dla mnie bomba. Po Penumbrze brakuje mi gier tego typu. Czekam z nieciepliwością.
Zgłoś
Avatar
sanuyem 2012-05-30, 12:19
boje sie ogladac. moze ktos zaspoilerowac?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-05-30, 14:05 10
Ja za spojleruje. Gierka dla pip które na widok cienia srają w gacie.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-05-30, 15:14 7
@up wracaj do Call of Duty, Pasjansa czy innej "lepszej" rozrywki, panie "Twardzielu"
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2012-05-30, 15:38
Kurwa, wreszcie widzę jakiegoś konkretnego konkurenta dla "Amnesii" Może być ciekawie.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-05-30, 17:07 26
i jakie misje sie wypelnia ? ,,zejdz na dol po schodach nie robiac pod siebie'' ?
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-05-30, 19:35 2
Na koncu gry okazuje sie ze to pedobear
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-30, 19:49 4
Bo jak lepiej oddać bezradność bohatera (najbardziej kurwa przerażający motyw ever) niż poprzez grę kilkuletnim dzieckiem?
Jest potencjał, oby nie zjebali.
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-05-30, 19:49
Śmiac mi sie chce z tych ludzików, dla których maksymalnym poziomem strachu są shity pokroju Amnesii czy Penumbry. Co tydzień wychodzi przynajmniej jeden straszniejszy tytuł Indie od tych gier, wiec nie pierdolcie jakimi to twardzielami jestescie jak sie wam uda pograć 30 minut po ciemku
Zgłoś
Avatar
PiotrTAG 2012-05-30, 20:00 1
Utrzymana w konwencji horroru pierwszoosobowa gra przygodowa. Kierowany przez nas bohater jest dwuletnim dzieckiem, z wszystkimi fizycznymi i psychicznymi cechami tego wieku. Zabawa polega głównie na eksplorowaniu otoczenia, szukaniu sposobu na dotarcie do kolejnych lokacji oraz unikaniu potworów.

Więc chyba już zjebali...

EDIT :

Among The Sleep to rozgrywany z perspektywy FPP interaktywny horror, w którym wcielamy się w dwuletnie dziecko. Grę wyprodukowało niewielkie norweskie studio Krillbite, dla którego był to debiutancki projekt.
Gra zaczyna się pewnej nocy, gdy nasz bohater smacznie śpi w kołysce. Ze snu budzą go dziwne dźwięki i szkrab postanawia sprawdzić skąd one dochodzą. Podczas eksploracji opuszczonych pokoi szybko natyka się na przerażające istoty i niewytłumaczalne wydarzenia, które zmuszają go do ucieczki z domu w surrealistyczną rzeczywistość. Miejsce to równie dobrze może być prawdziwe, jak i być jedynie wytworem wybujałej wyobraźni dziecka. W trakcie przygód towarzyszy nam pluszowy miś Teddy, który jest jedynym sojusznikiem w trakcie poszukiwań drogi powrotnej do domu. Zabawka ta służy też do obrony przed potworami.
Among The Sleep jest eksploracyjną przygodówką, w której akcja ukazana jest z perspektywy FPP. Zabawa polega głównie na eksplorowaniu otoczenia i szukaniu sposobu na dotarcie do kolejnych lokacji. Istotną rolę odgrywa też uciekanie przed potworami oraz rozwiązywanie prostych zagadek. Kierowana przez gracza postać ma raptem 2 latka, więc większość poruszania odbywa się w formie raczkowania, choć można też na krótką chwilę zmusić dzieciaka do chodzenia na dwóch nogach. Niski wzrost bohatera oznacza także konieczność wspinania się na wiele obiektów. Ponadto, w tak młodym wieku dziecko nie wykształciło jeszcze w pełni mechanizmów rozumienia świata, więc obserwowana przez nie rzeczywistość nie zawsze musi odpowiadać prawdzie.

Ciekawe czy miśkowi będę mógł kupić jakiegoś wyrzutnika albo coś by mnie lepiej bronił...
Zgłoś
Avatar
xaqq 2012-05-30, 20:03 1
gra dla pedofili :d
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2012-05-30, 20:22 6
A tytuł gry "Sosnowiec: the dark descent"
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-30, 21:07 10
Farmerx napisał/a:

Śmiac mi sie chce z tych ludzików, dla których maksymalnym poziomem strachu są shity pokroju Amnesii czy Penumbry. Co tydzień wychodzi przynajmniej jeden straszniejszy tytuł Indie od tych gier, wiec nie pierdolcie jakimi to twardzielami jestescie jak sie wam uda pograć 30 minut po ciemku


Nie pierdol ogólnikami tylko dawaj nazwy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie