18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Anders Breivik czeka na PS3.
galanonim • 2014-02-14, 22:39
Taki oto nagłowek przywitał mnie na interii. Całkiem humorystyczny



Cytat:


Wśród jego żądań jest też zamienienie konsoli gier wideo Playstation 2 na nowszy model - PS3, koniecznie z dostępem "do gier dla dorosłych, które sam wybiorę" - pisze.

"Inni więźniowie mają dostęp do gier dla dorosłych, podczas gdy ja mogę grać tylko w mniej interesujące gry dla dzieci, na przykład ‘Rainman Revolution’, która jest grą dla trzylatków" - pisze 35-letni skazaniec.

Zgłoś
Avatar
MichaU 2014-02-14, 22:42 20
galanonim napisał/a:

"Inni więźniowie mają dostęp do gier dla dorosłych, podczas gdy ja mogę grać tylko w mniej interesujące gry dla dzieci, na przykład ‘Rainman Revolution’, która jest grą dla trzylatków" - pisze 35-letni skazaniec.



Rayman a nie Rainman. Poza tym Rayman jest zajebisty a lamusy dupa cicho
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-02-14, 22:43 126
on miał quake na żywo. Powinno mu wystarczyć
Swoją drogą dobry trol z niego
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2014-02-14, 22:50 9
Niedlugo zażyczy sobie ładniejszej dziwki. Bo w Norwegi raz na miesiac wiezien moze sobie zamowic.
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-02-14, 23:06 13
No i prawidłowo. Powinien PS4 zamówić jak już, a co.
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2014-02-14, 23:20 11
powinni mu dać Pokojową Nagrodę Nobla, postawić pomnik i zapisać w podręcznikach jako bohatera ziemi/świata
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-02-14, 23:22 13
Piękno socjalizmu, przez wzgląd na "postępowość" tej idei nie wolno zaniedbywać więźnia który ma lepiej niż nie jeden polak. Biedny seryjny morderca, te 70 dorosłych i dzieci które zabił nie powinny decydować o takich torturach jak stara gra ze starą konsolą. Tylko prawdziwy sadysta dałby mu psx do zabawy. Swoją drogą nieźle strollował i osmieszył rząd i prawo w Norwegii.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-02-14, 23:27 4
Mógł zawołać od razu o PS4
Zgłoś
Avatar
R................L 2014-02-15, 0:21 46
Breivik zabił 77 osób spędzi 21 lat w hotelu z tv, swietlicą, darmowym żarciem i komfortowych warunkach.

Doskonały przykład tego że, lewactwo ośmiesza sie samo.
Zgłoś
Avatar
j................x 2014-02-15, 1:16 21
dadzą mu gta V to sobie poćwiczy, specjalnie dla niego zrobią Utøya DLC
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-15, 1:28 41
Czytałem fajny komentarz pod tym artykułem, nie pamiętam treści ale chodziło w nim mniej więcej o to, że breivik tym zachowaniem pokazuje jak te lewacki świat jest żałosny. Wyjebał 77 ludzi w pizdu za falę islamu w skandynawskich krajach i politykę promultikulti a on siedzi w mini hotelu gdzie moze sobie grać w gry! czaicie to?! moim zdaniem on by chciał zginąć ale przez to, że to wszystko jest lewackie gdzie każdy na słowo "kara śmierci" sra w gacie przez uszy on może żądać i tak to dostaje! W chinach,usa itp już by dawno dostał kulke ale w europie dostaje masaż,siłownie,grę i pensję 40 euro tygodniowo lub miesięcznie!

Przecież to jest paranoja!

Ten komentarz otworzył mi oczy i rzeczywiście analizując jego zachowanie dobitnie widac, że on ośmiesza lewackie rządy! kurwa ten człowiek jest genialny! szatan w czystej postaci szach mat lewackieateuszofapowicze!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2014-02-15, 1:32 2
Chyba... seryjny a nie "masowy".
Zgłoś
Avatar
mYOUsick 2014-02-15, 3:09 20
@Libertinus zobacz znaczenie słowa seryjny, Breivik nie robił tego regularnie tylko raz wystartował i wystrzelał sporą liczbę ludzi co czyni go masowym mordercą nie seryjnym.
Zgłoś
Avatar
j................x 2014-02-15, 4:11 2
@up nie zmuszaj go do używania zasad przecież do socjalizm
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-02-15, 8:34
To on przeszedł CS'a ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie