18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
WonskiSKIL 2013-06-19, 22:32 11
Przynajmniej ten pedalski sport byłby ciekawszy .
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-20, 8:47
Wiele by się nie zmieniło
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-06-20, 8:59 38
WonskiSKIL napisał/a:

Przynajmniej ten pedalski sport byłby ciekawszy .


Gratuluje wyświechtanego komentarza. Takie rzeczy przeważnie piszą cioty, którym zawsze brakowało koordynacji i talentu, zeby grać nawet na wfie, pewnie cię gnębili z tego powodu i teraz wylewasz żale.

BTW, przed znakami interpunkcyjnymi nie wstawia się spacji kretynie.
Zgłoś
Avatar
lukasz634 2013-06-20, 9:10 3
Kurwa profesor MMA, majstersztyk.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2013-06-20, 10:13 2
ładnie zrobione.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-06-20, 11:07 5
jak będzie miał 45 lat i 40kg nadwagi, to podstawią go "naszemu" kaukaskiemu mistrzowi, by ten dalej mógł cieszyć się z tytułu niepokonanego króla swojego podwóra w śmiechu wartej formule KSW ... a wszyscy będą się spuszczać jak to znakomity polski niepokonany wojownik pokonał legendę UFC. Buhahaha ...
Zgłoś
Avatar
Baniaczysko23 2013-06-20, 11:53 1
"So You wanna be a fighter?"
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-06-20, 13:00 2
Ale to jest pedalski sport...
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-06-20, 13:26 2
Nie no w gałę lubię sobie pyknąć, chociaż nie oglądam. Kilka lat trenowałem też MMA, teraz przerzuciłem się na boks. I wiecie co mnie wkurwia... Jak jakiś chłopaczek z włoskami na bok w koszulce w kratę i rurkach podejdzie do mnie i zapyta się czy oglądałem ostatni mecz, a na moją odpowiedź że nie oglądam piłki nożnej, stwierdza że co to ze mnie za facet. No nic tylko wycedzić prawy sierpowy i zgasić światło "true" facetowi.
No może piłka nożna nie jest jakoś strasznie pedalska, ale jak jakiś frajer stwierdza że facet co nie ogląda piłki nożnej to nie facet, to nie marzę o niczym innym niż tego ociekającego testosteronem kolesia zobaczyć u siebie w klubie na treningu. Od razu by mu się odechciało pierdolenia farmazonów.
Zgłoś
Avatar
Mykolla 2013-06-20, 13:33
To jest film jednego ze sponsorów brazylijskiej federacji, a nie żadne gdybanie.

upxrazy@

Silva ma obecnie 38 lat i wciąż dobrze nakurwia , więc za 7 to Mariuszek będzie miał + 40 kg.
Zgłoś
Avatar
odbytpsa 2013-06-20, 13:36
Uuk napisał/a:

Ale to jest pedalski sport...


W życiu obejrzałem setki meczów i nigdy nie widziałem, żeby jeden zawodnik jebał drugiego w dupę. Wyjaśnij mi, co jest takiego pedalskiego w piłce, cioto.
Zgłoś
Avatar
ramonka23 2013-06-20, 13:46
Blizzard93 napisał/a:

Nie no w gałę lubię sobie pyknąć, chociaż nie oglądam. Kilka lat trenowałem też MMA, teraz przerzuciłem się na boks. I wiecie co mnie wkurwia... Jak jakiś chłopaczek z włoskami na bok w koszulce w kratę i rurkach podejdzie do mnie i zapyta się czy oglądałem ostatni mecz, a na moją odpowiedź że nie oglądam piłki nożnej, stwierdza że co to ze mnie za facet. No nic tylko wycedzić prawy sierpowy i zgasić światło "true" facetowi.
No może piłka nożna nie jest jakoś strasznie pedalska, ale jak jakiś frajer stwierdza że facet co nie ogląda piłki nożnej to nie facet, to nie marzę o niczym innym niż tego ociekającego testosteronem kolesia zobaczyć u siebie w klubie na treningu. Od razu by mu się odechciało pierdolenia farmazonów.



ojacie, jaki Ty jesteś groźny..a jaki męski..
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2013-06-20, 14:13
"to nie marzę o niczym innym niż tego ociekającego testosteronem kolesia zobaczyć u siebie w klubie na treningu"

każdy ma jakieś marzenia, dla jednego to dwie japońskie bliźniaczki pod prysznicem a dla drugiego.... jak wyżej
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-06-20, 16:30
odbytpsa napisał/a:


W życiu obejrzałem setki meczów i nigdy nie widziałem, żeby jeden zawodnik jebał drugiego w dupę. Wyjaśnij mi, co jest takiego pedalskiego w piłce, cioto.



Popatrz na swój avatar.
Popatrz co napisałeś wyżej.
Popatrz na swój avatar.
Nie ja tu lubię odbyty.
Potwierdzasz stwierdzenie, że ci sami ludzie lubią piłkę i odbyty.
Tak, to jest pedalski sport.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie