18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Andrzej Brewiasz
Blejdi • 2014-01-10, 15:49
Siemano. Ostatnio mi i mojemu kumplowi się zabardzo nudzi i wpadliśmy na pomysł, żeby robić takie oto krótkie komiksy, które nie każdemu się spodobają. Na pierwszy plan poszedł Anders Behring Breivik. Jeśli się spodoba, to kolejny komiks będzie z Paulem Walkerem.



Pozdro sadole!
Zgłoś
Avatar
gwauro 2014-01-10, 23:04 2
tego sie kurwa nie da czytac
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-10, 23:11 3
Czekam na przetłumaczoną wersje.
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2014-01-10, 23:17 3
To moze wyjasnij w wolnej chwili czemu celowo o Szwecji? Anders Brevik jest Norwegiem i wymordowal Norweskich nastolatkow na norweskiej ziemii, wiec nie calkiem rozumiem skad tu Szwecja.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-01-11, 0:01
_Optimus_ Nie spinaj się tak bo ci bajpasy jebną

Autor dawaj wincyj bo fajne i swojskie
Zgłoś
Avatar
BlascoTabasco 2014-01-11, 0:15 1
Jak na dwunastolatka to nawet niezłe. Ale jak będziesz miał trzynaście to się kurwa spalisz ze wstydu, jakie gówno spłodziłeś.
Zgłoś
Avatar
Towellie 2014-01-11, 0:40 2
Blejdi, myślę, że musisz się z tą sprawą po prostu przespać. To, że ten komiks jest chujowy i to, że prezentujesz tutaj mentalność gimbusa to po prostu fakty. Nikt się na Ciebie nie uwziął. Przyjaciele z portalu trafnie spostrzegają dla Ciebie błędy, które popełniasz i zamiast rozpaczliwie się bronić, zastanów się nad tym i spójrz obiektywnie. To jest chujowe.
Zgłoś
Avatar
Bartors 2014-01-11, 0:49 1
SZwecji? kurwa SZWECJI??? To było w Norwegii.
Zgłoś
Avatar
JelenioSKY 2014-01-11, 1:26 2
_Optimus_ napisał/a:

Piszesz jak gimbol, jarasz się breivikiem jak gimbol, zrobiłeś chujowy komiks będący połączeniem puchałkę i tematu masowego mordu. Tak stwierdzam. Stwierdzam, że jeśli na prawdę masz te 19 lat to i tak mentalnie siedzisz nadal w pieluchach. A temat breivika dawno przestał byś śmieszny. Chcesz być artystą karykaturzystą? Zapoznaj się z ołówkiem i papierem a nie chujowym komiksem na jakiejś chujowej stronie do robienia komiksów.



Jak dla Ciebie kolego temat breivika był kiedykolwiek śmieszny, to powodzenia. Sadistic, sadistic'iem ale mimo wszystko tam zginęli niewinni ludzie i uważam osobiście że to nie jest żaden powód do śmiechu. Ciekawe co byś powiedział, gdyby znalazła się tam bliska Tobie osoba.

Ludzie proszę.. Najpierw myśleć potem robić :/
Zgłoś
Avatar
undrin13 2014-01-11, 2:19
Spoko rób sobie komiksy, ale nie wpierdalaj takich rzeczy tutaj. Widać po komentarzach że sie nie przyjęło.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-01-11, 3:13 3
Tylko że ten debil brejwik zabił masę niewinnych dzieciaków zamiast uderzyć w realne zagrożenie, chuj jemu i wam w dupę za propagowanie tego skurwysyna
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-11, 9:35
JelenioSKY napisał/a:



Jak dla Ciebie kolego temat breivika był kiedykolwiek śmieszny, to powodzenia. Sadistic, sadistic'iem ale mimo wszystko tam zginęli niewinni ludzie i uważam osobiście że to nie jest żaden powód do śmiechu. Ciekawe co byś powiedział, gdyby znalazła się tam bliska Tobie osoba.

Ludzie proszę.. Najpierw myśleć potem robić :/



Źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o to, że śmiać można było się z tego do łez a raczej o to, że niedługo po zdarzeniu internet kipiał wręcz komiksami, kawałami, anegdotami o tym.
Zgłoś
Avatar
petera88 2014-01-11, 11:45
Proszę Oto test umysłowy. zrób go i pochwal sie wynikiem mbti123.com/mental/pl/
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2014-01-11, 13:39
Co ty pierdolisz kolego, że ty to robiłeś hahah Jak to anon sławny z kurachena i vichena rysował (na tablecie) Oszukisto ty jeden

edit; macie wincyj tego autora pl.vichan.net/r+oc/res/818.html818
Zgłoś
Avatar
Blejdi 2014-01-11, 14:14
Zaebauem napisał/a:

Co ty pierdolisz kolego, że ty to robiłeś hahah Jak to anon sławny z kurachena i vichena rysował (na tablecie) Oszukisto ty jeden



Na chanie też kumpel to wrzucił. Napisałem, że kolega jest grafikiem. Ja i kumpel chodzimy do jednej klasy IV tech. architektury i robimy to na lekcjach. Na vichanie sie to lepiej przyjęło. Macie link do fan page mojego ziomka nazywa się Vizcas Drawings. ( nie moge dodać linków zewnętrznych).

Czytajcie komentarze ze zrozumieniem. A jak sie komuś nie podoba to już nie moja sprawa
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-11, 19:44
No czekam na twoje kolejne dzieło. tylko dorzuć tutaj. nie chce mi się przeszukiwać całego portalu.
Zgłoś