18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Andrzej Brewiasz
Blejdi • 2014-01-10, 15:49
Siemano. Ostatnio mi i mojemu kumplowi się zabardzo nudzi i wpadliśmy na pomysł, żeby robić takie oto krótkie komiksy, które nie każdemu się spodobają. Na pierwszy plan poszedł Anders Behring Breivik. Jeśli się spodoba, to kolejny komiks będzie z Paulem Walkerem.



Pozdro sadole!
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-01-10, 15:54 1
Czemu nie mają oczu tylko iksy?
Zgłoś
Avatar
m................0 2014-01-10, 15:57 7
Chujowe, szkoda, że nie pojechałeś na wyspę
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-01-10, 16:00 15
żeby on strzelał do ciapatych i czarnych wielbicieli allaha to może i w porządku. Zabił tymczasem kilkadziesiąt białych szwedzkich nastolatków, którzy nawet nie mieli ugruntowanego stosunku do imigrantów oraz takich, którzy przyjechali na tą wyspę z chęci towarzystwa czy zabawy. Robienie z niego bohatera jest co najmniej żałosne.
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-10, 16:01 2
Sądząc po ilości jebanego iksde to parę latek dodałeś sobie w profilu. I tu rodzi się pytanie dlaczego ci się nudzi? Do nauki kurwa się weź bo jak matka z wywiadówki wróci to ci tak wpierdoli że z kurtki ci serdak zostanie....
Zgłoś
Avatar
Blejdi 2014-01-10, 16:09 2
@up Stwierdzasz po tym "xD", że dodałem sobie parę lat? Współczuje stary
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-10, 16:17 92
Piszesz jak gimbol, jarasz się breivikiem jak gimbol, zrobiłeś chujowy komiks będący połączeniem puchałkę i tematu masowego mordu. Tak stwierdzam. Stwierdzam, że jeśli na prawdę masz te 19 lat to i tak mentalnie siedzisz nadal w pieluchach. A temat breivika dawno przestał byś śmieszny. Chcesz być artystą karykaturzystą? Zapoznaj się z ołówkiem i papierem a nie chujowym komiksem na jakiejś chujowej stronie do robienia komiksów.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-01-10, 16:39 3
Ło kurwa, genialne iksDE
Dawaj więcej

PS
Blejdi napisał/a:

które nie każdemu się spodobają


To też jest zajebiste. Zwrot z książki pt "jak pierdolić, żeby brzmiało dobrze ale sensu nie miało". Politycy to uwielbiają
Łapaj piwo
Zgłoś
Avatar
Blejdi 2014-01-10, 17:47 9
_Optimus_ napisał/a:

Piszesz jak gimbol, jarasz się breivikiem jak gimbol, zrobiłeś chujowy komiks będący połączeniem puchałkę i tematu masowego mordu.



Hej, hej! Nie spinaj się tak. Pociski od "gimbusów" to chyba tez nie poziom +18. Skoro chcesz się spinać to idź na kwejka bo coś Ci się popierdoliło jak wielu innym osobom na tej stronie. To jest Sadistic i takie materiały będą tu lądować czy mam 19 lat, czy nie i w chuju mam to, czy Breivik nie jest już śmieszny.

_Optimus_ napisał/a:

Chcesz być artystą karykaturzystą? Zapoznaj się z ołówkiem i papierem a nie chujowym komiksem na jakiejś chujowej stronie do robienia komiksów.



Tak tak. Stwierdzasz fakty Panie Optimus, a jesteś w wielkim błędzie! Po pierwsze, grafikiem jest mój kumpel, ja autorem treści. Komiks powstaje najpierw na kartce a potm wszystko jest robione od nowa na smartfonie w programie podobnym do Paint'a. Kumpel nie korzysta z gotowych wzorów itp.
Zobacz, oto rysunki kumpla, który dawno się już zapoznal z ołówkiem i papierem.





P.S. Niedługo komiks z Paulem Walkerem i czekam na Twoją spinę !
Zgłoś
Avatar
r................a 2014-01-10, 18:09 10
Szkoda tylko że Breivik jest Norwegiem, a Utoya to norweska wyspa. Chyba, że Szwedzi też mają swoją Utoyę, a Breivika zaprosili na gościnne występy.
kkndkkndkknd napisał/a:

Zabił tymczasem kilkadziesiąt białych szwedzkich nastolatków...


Następny kurwa, szwedzkich!
Zgłoś
Avatar
Blejdi 2014-01-10, 18:12
Szwecja jak i jej flaga na stroju była użyta celowo.
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-10, 19:14 14
Gratuluję koledze talentu. Naprawdę. I nie spinam się. Zwyczajnie mówię co myślę. Nie cytuję twoich wypowiedzi po kawałeczku i nie ripostuję ich. Wyrażam opinię. A tobie polecam najpierw je przemyśleć i odnieść się do siebie krytycznie. Ten komiks to chujnia. Temat słaby, słownictwo poniżej wszelkiej krytyki. Chcesz coś stworzyć na poważnie? Zrób to tak, żebyś nie wstydził się za kilka lat dzieci swojej wyobraźni. A jeśli chcesz publikować komiksy, czyli pewien rodzaj sztuki, dla jaj po prostu to jebnij się w czambuł i oszczędź ludzkości swoich wypocin a koledze czasu zmarnowanego na ten shit. On może ten czas dobrze wykorzystać na upiękrzanie tego smutnego jak pizda świata.
Zgłoś
Avatar
Blejdi 2014-01-10, 19:35 3
Nie chcę niczego tworzyć na poważnie. Będe to robil dla jaj i nie będe się jebał w czambuł. Ludzkości też nie oszczędze. Będę zlym czlowiekiem
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-10, 20:56 13
No jednak mentalny gimbol
Zgłoś
Avatar
Blejdi 2014-01-10, 22:53 3
Nie mentalny gimbol tylko ty jesteś totalnym sztywniakiem stary. Klepnij nita czy coś to Ci może zejdzie ciśnienie, tymczasem ja dodam kolejny komiks.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie