18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
E................t 2013-02-17, 3:44 1
ja pierdole browar za golare ) sie usmialem
Zgłoś
Avatar
P................A 2013-02-17, 4:46
tigerqaz napisał/a:

Się nabijacie z Andrzejka, a ja mu kibicuję i mam nadzieję że wygra z Saletą bo Przemuś coś ostatnio strasznie kozaczy i ogromnego celebrytę z siebie kurwa robi.

Z resztą jakbyście tyle ciosów na łeb przyjęli to ciekawe jak byście mówili płynnie...



Z mojego kochanego Andrzejka sie nikt nie nabija, to wspanialy czlowiek i moj idol od lat dzieciecych. Jak ja bylem gimbazom jak ty to w latach 90-tych potrafilismy z kumplami cala noc czekac na jego walke, pijac MAGNUMY! Piast 071 magiczna liczba znaczaca ten teren. Co do filmiku, nie jest mojej produkcji, sa 2 wersje, Polska i Hamerykanska, w hamerykanskiej widac ze sa momenty ze jego zona z niego prawie cisnie, za chuja nic nie mozna wylapac, moze pare wyrazow. Tak kaleczy i belkocze, to i tak jest nic w porownaniu z innymi bokserami. Moj znajomy(znany Polski ktos tam) spedzil pare lat temu wakacje z Majkiem Tajsonem, w pierwszy dzien jak przybil na Sardynie, to chcial pobic wszystkie dziwki jakie sie zlazly i wszyscy jego ochroniarze go powstrzymywali . Nie wymyslam historii, nie ma takiej potrzeby, mowimy doslownie ze chcial zajebac te kurwy!
Nie ma sie co chwalic, kazdemu bokserowi odpierdala po obrazeniach jakie otrzymuja, takie niestety ryzyko zawodu. Jeszcze pare lat i zobaczycie ze ta wasza szpilka, oglosi sie gwozdziem, albo jakims innym zjebo-cudakiem.

Co do Salety. Hahahaha. Jesli ty myslisz ze Golota wygra, proponuje zapierdalac szybciutko i obstawiac, moze masz szanse.

Golota, nie trenowal, nie trenuje i nie bedzie, on tylko przyjechal po kase, dlatego pokazuja jego morde gdzie tylko sie da.
Za przegrana dostanie milion zlotych, po chuj ma sie stresowac?

Pisze bezposrednio, wiem z dobrego zrodla, nie powiem od kogo mam info, ale jest to jedna z wiekszych szych boksu zawodowego w Polsce. To co mowia bokserzy i chwala i udzielaja wywiadow to jedna wielka sciema.
Ja stawiam na SALETRE, ENDRJU choc moim idolem, przyjechal tylko po kase.
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-02-17, 7:08
Andrzej zawsze props !
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-02-17, 10:25
I'm Andrju Golara - profeszynal fajter.
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-02-17, 11:12
Andrju na lektora!!!
Dykcje ma przechujową.
Zgłoś
Avatar
meatball 2013-02-17, 12:08
Golara jest profeszjonalnym fajerem. Niepokonany w stu osiemnastu walkach - uwolniony z miasta Włocławka.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-02-17, 12:45
ParanoiA napisał/a:

Jak ja bylem gimbazom jak ty to w latach 90-tych potrafilismy z kumplami cala noc czekac na jego walke, pijac MAGNUMY!



Lekkie sprostowanko kolego, ja nie byłem w gimnazjum...
Co do reszty może masz rację że Saleta wygra, ja nie twierdzę że przegra tylko że zgrywa cwaniaka i chcę żeby dostał wpierdal...
Zgłoś
Avatar
BP82 2013-02-17, 16:08
bzdwppfffspp ffp nie dawać mu więcej piwa
Zgłoś
Avatar
torro 2013-02-17, 23:28
kierownikmasarni napisał/a:

Andrju na lektora!!!
Dykcje ma przechujową.



Gołota-niemota...
Zgłoś
Avatar
Morticia7 2013-02-27, 1:55
Zawsze mi przypominał Bundy'ego:D
Zgłoś