18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Anestezjolog
mazik13 • 2024-07-01, 8:24
Zaaplikował znieczulnie ogólne
Szkoda że to ten najbardziej opalony nie został uśpiony

Zgłoś
Avatar
garota 2024-07-01, 8:43 4
Kozaki przeciwko jednemu. Pamiętajcie dzieci że to nigdy nie jest 1 na 1 jeśli dookoła stoją twoje ziomki.
Zgłoś
Avatar
Tadzik_Na_Górę 2024-07-01, 10:02 1
garota napisał/a:

Kozaki przeciwko jednemu. Pamiętajcie dzieci że to nigdy nie jest 1 na 1 jeśli dookoła stoją twoje ziomki.



Chyba u Ciebie pod remizą po 2 jabolach takie zasady panują, ja od kiedy pamiętam solo to było solo.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-07-01, 11:02 1
Sam sapał do kilku typów naraz i szukał wpierdolu, to dostał. Mam nadzieję, że teraz będzie mówił na chleb - pep, srał w pieluchę i żarł przez rurkę...
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-07-01, 14:51
garota napisał/a:

Kozaki przeciwko jednemu. Pamiętajcie dzieci że to nigdy nie jest 1 na 1 jeśli dookoła stoją twoje ziomki.



jak kolega powyżej chyba w totalnej patoli żyłeś mordo - u nas tak tako jak było solo to było solo - nie ważne kto ilu miał ziomków w okół siebie - jak się inni wpierdalali to odrazu była akcja-reakcja wieć współczuje
Zgłoś
Avatar
Akaman 2024-07-01, 16:36
Spierdalają z miejsca zdarzenia jak czarni.
Zgłoś
Avatar
garota 2024-07-01, 16:56
Con4terPro96 napisał/a:

jak kolega powyżej chyba w totalnej patoli żyłeś mordo - u nas tak tako jak było solo to było solo - nie ważne kto ilu miał ziomków w okół siebie - jak się inni wpierdalali to odrazu była akcja-reakcja wieć współczuje



Tylko wy pierdolicie o wspólnym towarzystwie a nie jak jeden obcy kontra jeden z ekipy. Ewidentnie to wy mieliście solówki w podstawówce w piaskownicy pizdusie .
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-07-01, 19:28
garota napisał/a:

Tylko wy pierdolicie o wspólnym towarzystwie a nie jak jeden obcy kontra jeden z ekipy. Ewidentnie to wy mieliście solówki w podstawówce w piaskownicy pizdusie .



po polsku potrafisz?
Zgłoś
Avatar
garota 2024-07-02, 8:06
Con4terPro96 napisał/a:

po polsku potrafisz?


Con4terPro96 napisał/a:

była akcja-reakcja wieć współczuje



Ty tak na serio ćwierćinteligencie? Spojrzyj baranie jak piszesz i dopiero innym zwracaj uwagę. Bhahah nie dość że pizduś to jeszcze idiota.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-07-02, 8:32
garota napisał/a:

Ty tak na serio ćwierćinteligencie? Spojrzyj baranie jak piszesz i dopiero innym zwracaj uwagę. Bhahah nie dość że pizduś to jeszcze idiota.



Lewica jak coś mówi to najlepsze co można zrobić to się nie wtrącać bo się sami pogrążają - Ty chyba bierzesz z nich przykład
Jebaniutki wyciął z kontekstu logicznej wypowiedzi kawałek tekstu i podaje jako przykład że nie potrafie pisać, chociaż no dobra ... alt się wcisnął nie na tej literze co spowodowało że już nie jesteś w stanie odczytać co to za słowo
Zgłoś
Avatar
garota 2024-07-02, 8:47
Con4terPro96 napisał/a:

Lewica jak coś mówi to najlepsze co można zrobić to się nie wtrącać bo się sami pogrążają - Ty chyba bierzesz z nich przykład
Jebaniutki wyciął z kontekstu logicznej wypowiedzi kawałek tekstu i podaje jako przykład że nie potrafie pisać, chociaż no dobra ... alt się wcisnął nie na tej literze co spowodowało że już nie jesteś w stanie odczytać co to za słowo



Zafiksowałeś się na temat lewicy bo ci jakiś pedałek starego wyjebał? O czym ty bredzisz idioto Jak nie rozumiesz jakie to zabawne robić błędy (zdania też zaczynasz z małej litery tępaku) i zwracać innym uwagę że nie piszą po polsku no to cóż....jak napisałem wcześniej. Jesteś tylko idiotą. Pomogę ci zrozumieć twoje spierdolenie :

Con4terPro96 napisał/a:

jak kolega powyżej chyba w totalnej patoli żyłeś mordo - u nas tak tako jak było solo to było solo - nie ważne kto ilu miał ziomków w okół siebie - jak się inni wpierdalali to odrazu była akcja-reakcja wieć współczuje



Brak dużej litery, złe znaki interpunkcyjne (używaj częściej przecinków), nie "w okół" tylko "wokół" nie "odrazu" tylko "od razu" i to twoje wspaniałe "wieć". Zrozum chłopie, jesteś kurwa debilem.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2024-07-02, 13:30
Błędy które wytknąłeś tak - masz racje ale to co napisałeś to o kurwa - jesteś człowieku psychicznie chory - jakiś pierdolnięty lub nie wiem co bo czegoś takiego w życiu nie spotkałem - daj przeczytać to 5 osobom które uważasz za normalne i może one Ci uświadomią co napisałeś.
Kończe rozmowę bo to co sobą zaprezentowałeś - to jak bardzo chcesz mi dojebać tymi wszystkimi sformuowaniami pokazuje że chyba w realu zbyt szczęśliwego życia to nie masz - osoby które są obrażane i poniżane często mają tendencję wyżycia się na innych - a że tylko internet na to pozwala to takie wytwory powstają
Pozdrawiam i życze żebyś jednak porozmawiał z tymi osobami a najlepiej to psycholog który stwierdzi czy psychiatra również jest niezbędny
Zgłoś