18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Nikloon666 2012-09-10, 22:24
Phallucifer napisał/a:

@Nikloon666
wez z tym zdupiaj na zakrystie i ssij kutasa.
generlanie chcialem dodac, ze metal jkest dlka ludzi na pewnym poziomie, a reszta moze opierdolic kołaja i utopic sie w gownie.



Widzę że jesteś na poziomie nie ma co,(sam słucham metalu np:Marduk,Dying Fetus,Through the eyes of the dead,brain drill,septic flesh,cryptopsy)ale przez takich cymbałów jak ty wstyd mi się do tego przyznawać (i ogólnie przez wszystkich jebanych brudasów w długich włosach śmigających w glanach w lecie od których jebie tak że nie można spokojnie po ulicy przejść,a wyglądają jakby się kurwa z castle party urwali)...Nie pozdrawiam (pierdol się)
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-09-10, 22:28
Phallucifer napisał/a:

@Nikloon666
wez z tym zdupiaj na zakrystie i ssij kutasa.
generlanie chcialem dodac, ze metal jkest dlka ludzi na pewnym poziomie, a reszta moze opierdolic kołaja i utopic sie w gownie.


Specjalnie z dedykacją:
Anal Cunt - "You're Gay"

______________

"Sadistic polski 4chan tylko w lepszym stylu i złożony z mądrzejszych ludzi"
"Ale naszego papiesa wielkiego pedofila to ty szanuj czo?!"
"Prawicowcy to podludzie"
"Kibice = Zwierzęta"
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2012-09-10, 22:28
Czekajcie, flamewar stop, idę po kolejną porcję popcornu...

I muszę siusiu

______________

It's BulletTime!
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-10, 22:30 2
Nigdy jakoś nie byłem fanem Slayera. Owszem, lubię posłuchać, ale nie tak, żebym się spuszczał na samo ich brzmienie.

Wolę posłuchać dobrego, polskiego Thrashu

Zgłoś
Avatar
lukasqwert 2012-09-10, 22:38 5
Penerę napisał/a:

muzyka dla zakompleksionego plebsu

nie mogę zaczaić czemu ten koment ma tyle piw. ni to zabawne, ni to mądre. siedzi sobie typ pener cały dzień na sadisticu, pierdoli od rzeczy a gimbusy słuchający gówna wystawiają piwo bo kolo jedzie po metalu. heh. nie napiszę jak inni, że nie dam się sprowokować, napiszę tylko... pies was jebał tak samo jak wasz ojciec po pijaku wasze stare. gimbusiarnia, nieudacznicy i kurwiszony bez życia i swojej opinii, wyrastające jak grzyby po deszczu . SLAYER KURWY! NA KOLANA ps filmik zabawny HAHAHA
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2012-09-10, 22:45 1
Ooooo Testor jak ja dawno tego nie słyszałem (a ogólnie to jeden z niewielu zespołów thrashowych które znoszę) ,

a jeśli chodzi o polskie zespoły to vesania,azarath,hermh,dark fury,kriegsmachine,furia,massemord

Zgłoś
Avatar
TommyTheRipper 2012-09-10, 23:39 4
ALE WY SRACIE. Pener napisał jawną, oczywistą prowokację pod naszym adresem, której z radością przyklasnęła antymetalowa część sadola. Niech sobie wszyscy słuchają czego się podoba, ja jestem fanem Slayera, mam kilka koszulek, połowę dyskografii, byłem na ursynaliach i mnie ten filmik rozśmieszył nawet. Mam głęboko gdzieś pogląd innych na to, czego słucham i dla kogo jest to muzyka. Niedouczonych ignorantów odsyłam do filmu Metal: A headbanger's journey, a resztę braci-metali wzywa o olewanie takich prowokacji. Kto się obraca w naszym towarzystwie, wie wszystko, kto ignorantem jest i chce być dalej, na zawsze nim zostanie. I tak metalowcy górują poziomem intelektualnym (w większości) nad resztą społeczeństwa, więc poco się dawać sprowadzać do ich poziomu.

______________

I'm the heretic
Ain't diplomatic - you're so pathetic
And I piss on your church!
I'm the heretic
I ain't no preacher - no fuckin' teacher
The leech that sucks your life
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-09-11, 0:54 3
muzyka dla prawdziwych mężczyzn, a nie kurwa jakieś gówno z komputerka

co prawda sam slayera nie lubie bo za bardzo drze typeczek ryja i to też wkurwia, ale takie dla przykładu GnR, BS, acdc, Scorpions, Metaliczka, rammstein czy masa innych kapel 80' 90'... to jest kurwa mistrzostwo

dzwięk przesterowanej gitary jest najzajebistrzy na świecie, no może na równi z dzwiękiem starej amerykańskiej V ósemki

zapierdalać autostradą starym mustangiem sluchając black sabbath... kurwa marzenie
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-09-11, 17:16 2
Piwko za Slayera !
A Pener to pizdeczka
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2012-09-11, 17:47
kurwa spieprzać z tymi linkami do klopa do tematu "czego słuchają sadyści". No a przeróbka - mistrzostwo, ze śmiechu oplułem piwem monitor
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2012-09-11, 18:07
winthek napisał/a:

muzyka dla prawdziwych mężczyzn, a nie kurwa jakieś gówno z komputerka



Jak chcą byc meszczyznami to niech opierdolą wlosy
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-09-11, 18:46
ziutek11113 napisał/a:



Jak chcą byc meszczyznami to niech opierdolą wlosy



znam więcej ludzi normalnie obciętych (w tym ja, kurwa) a słuchających rocka czy metalu niż długowłosych, no może jest pół na pół

więc to nie reguła, 30 lat temu to była reguła ale nie w 21wieku
Zgłoś
Avatar
HEILicopter 2012-09-11, 19:01
Dla niektorych to tylko "szarpanie drutow i darcie ryja".
Ja tutaj widze tylko talent (moze nie wokalny, ale do growlu tez trzeba miec cos wiecej). Zagrajcie cwaniaczki to "szarpanie drutow". Nie mowiac o sekcji rytmicznej. Zwracam uwage, ze wszystko jest grane w tempo, rowno i zajebiscie. Nie wiem skad braliscie gust muzyczny, ale niektorzy naprawde potrzebuja ogarnac jakiegos dobrego specjaliste. Mawiaja, ze o gustach sie nie dyskutuje - ok, to wypierdalac z lapskami od metalu, ktorego tworcy cwicza cale zycie kunszt, by grac to, co graja. Jest to najciezszy technicznie gatunek muzyczny, zdecydowanie. Gram juz dobrych 9 lat na instrumencie i wiem co mowie. Wiec troche szacunku.


Nie kazdy metal musi byc tylko napierdalaniem w tempie 220 caly kawalek. Talent, talent i jeszcze raz talent. Darcie ryja to taka ich ekspresja. Wyobrazacie sobie Celine Dion spiewajaca do tego?
Zgłoś
Avatar
TheWicher 2012-09-11, 19:57
A ja sobie tylko siedzę, czytam, i śmieje.
Nikt metalu nie musi bronić, nie ważne kto i jak bardzo by na niego najeżdżał. Metal obroni się sam. A to że ktoś napisze że jestem kolejnym brudasem - niech pisze. Jestem "brudasem" i jestem z tego dumny.
Zgłoś
Avatar
Enter.the.Chicken 2012-09-11, 20:22
Zastanawiam się dlaczego nikt nie poruszył jeszcze tematu KATA jeżeli chodzi o polską twórczość.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie