18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Filmik dostałem od kumpla z roboty, który brał udział w tej interwencji. Pan z problemami psychicznymi przyłożył sobie nóż do gardła. Oficer by go obezwładnić oddał dwa strzały z tasera ale bez porządanego rezultatu. Pan użył noża i podciął sobie gardło. Sam przeżyłem podobną robotę tylko my odrazu wrzuciliśmy chłopa do vana i na bombach do szpitala. Jak wróciliśmy do fabryki na koniec zmiany to van wyglądał jak po świniobiciu. Nie mam wiecej informacji o stanu pacjenta i czy przeżył.



Pozdrawiam z ulic UK.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
chorym 2024-06-14, 0:59 2
Loczyslaw napisał/a:

Już tłumaczę na czym polega ta akcja, chodzi o zasiłki typu PIP, Universal Credit przy takim działaniu ten ciapek dostanie maxymalny zasiłek wraz z domem socjalnym. Wcześniej popularnym sposobem na zasiłek było niby "skakanie z wysokości" , teraz moda na nóż



zacznijmy od tego że ten ciapek już ma maksymalny zasiłek za samo bycie ciapatym, po prostu mu odjebało od nic nie robienia i oglądania codziennie młodych cipeczek jak wracają ze szkół
Zgłoś
Avatar
Teddy75 2024-06-14, 23:43 1
Wracaj na taśmę
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-06-15, 8:04
Czyżby Edynburg?
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-06-15, 19:01
Co to jest za sport, by ratować samobójców? Przecież w nich i tak już nie ma życia. To żaden wyczyn ściągnąć takiego z wiaduktu, czy zawieźć na płukanie żołądka, skoro na koniec i tak będzie sam z tym wszystkim, co go przytłoczyło...
Zgłoś