18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sick_Stick 2013-10-21, 18:35 1
Kumpel mi opowiadał (studiuje w londynie, akademik ma w 4 strefie, niedaleko Wembley - tak niedaleko, że słyszał jak wszyscy cieszyli się po golach) jak to do metra, do którego będą szli Polacy po meczu prowadzą dwie drogi. Jedna główna - którą wybiorą Polacy i jedna taka opuszczona dróżka, którą nikt nie łazi. Po meczu angole szybciutko tam pobiegli, pośpiewali hymn, pokrzyczeli "england, england" i osrani ze strachu przed Polakami opuścili "lokal".

Takie to kurwa chojraki.
Zgłoś
Avatar
Gieniu 2013-10-21, 18:39 2
Z drugiej strony pomyślcie sobie co czują anglicy Wyobraźcie sobie że u was w mieście co 10 osoba to ukrainiec czy inny z wschodu. Na sadolu od razu by się bojownicy nacjonaliści znaleźli którzy by im najebali jedną ręką.
Zgłoś
Avatar
yabarah88 2013-10-21, 18:41
przeca to bill gates
Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-10-21, 19:40 1
niech idą bronić swoich ukochanych ciapatych lepiej, bo jeszcze który zasiłku nie dostanie
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-21, 19:41 2
Gieniu napisał/a:

Z drugiej strony pomyślcie sobie co czują anglicy Wyobraźcie sobie że u was w mieście co 10 osoba to ukrainiec czy inny z wschodu. Na sadolu od razu by się bojownicy nacjonaliści znaleźli którzy by im najebali jedną ręką.



Jak się prawie całe życie mieszka na wschodzie Polski to to już nawet nie przeszkadza

A po drugie, jak Polacy pracują, a angole grzeją dupę na benefitach to o chuj im chodzi? każdy jeden tak drze ryja, ale do roboty nie pójdzie, bo komu by się chciało. Wkurwiają mnie tylko.
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2013-10-21, 19:55 1
A od nas sami wzorowi kibice pewnie i nikogo nigdy nie obrazili, nie? Przestańcie pierdolić o tej wolskiej dumie i o sprzedawaniu nas, kurwa w Jałcie... ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2013-10-21, 19:59 1
O, trybuna na której miałem siedziałem, tylko trochę wyżej . Prawda jest taka, że Angol zachował się jak burak. Druga strona medalu jest taka, że Polacy nie siedzieli na swoim sektorze- a przy kupnie biletu jest jak byk w regulaminie napisane, że za takie zachowania, które mogą sprowokować wrogość (a krzyczenie "Polska" na angielskich sektorach pod to podpada) można zostać wyproszonym z trybun. Osobiście poszedłem popatrzeć na mecz na tym stadionie, bo w końcu nie co dzień Polska gra na Wembley, jednak po meczu było mi po prostu wstyd za niektórych Polaków. Sam, mimo iż miałem wymalowane flagi na policzkach a moja dziewczyna szalik Polski, oraz rozmawialiśmy po polsku, to nie dostrzegłem żadnych krzywych spojrzeń ze strony angielskich kibicow wokół.

Uprzedzając hejty- miałem bilety na angielskie sektory, ponieważ na stronie PZPNu nie było już dostępnych, więc trzeba było kupować przez angielskie FA.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-10-21, 20:18 1
Polska ! Fuck off ! Polska ! Fuck off
Zgłoś
Avatar
wiktor96 2013-10-21, 20:23 1
@chudy_ale_byk są Polacy i polaczki, musisz nauczyć się ich rozróżniać
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2013-10-21, 21:03
ale ze go nikt nawet nie oplul?
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-10-21, 21:06 1
polski gnój usłyszał gdzie jego miejsce ^^
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-10-21, 22:22
PaniczDrozder napisał/a:

Kiedy tego wieczoru puszczono "God save the Queen" to polackie kurwy piszczały i wyły. Jak wy byście zareagowali gdyby jakieś czeczeńskie, litewskie, czy inne gówno profanowało nasz hymn?



A Ty masz wybiórcze ucho, że nie słyszałeś jak Anglicy gwizdali podczas Mazurka Dąbrowskiego?
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-10-21, 22:30 2
@niepowtarzalny- ty tak serio? kurwa chłopie masz 30 lat i gimbusiarską mentalność, "ale że go nikt nawet nie opluł" ja jebie, leże, płaczę i się śmieje, toż to takie kurwa prostackie, że bardziej się nie da. Chcecie żeby inaczej o nas mówili za granicą? To najpierw trzeba zmienić swoje zachowanie a kolega niepowtarzalny leci pierwszy na odstrzał. Polska duma? Jeżeli do Polskiej dumy zaliczacie plucie, wyzywanie, bicie itp itd, to ja pierdole taką dumę. Szacunek kurwa się liczy a dumę możecie sobie schować do kieszeni. Co dajesz to bierzesz, taka jest zasada, wiem że tylko mały ułamek sadoli to rozumie ale czytając te przepełnione dumą komentarze musiałem coś napisać.
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2013-10-21, 22:37
ciekawe co bys napisal umoralniaczu gdyby to polacy wyzywali tak tego anglika
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-10-21, 22:59 2
Anglicy to wandale, głośne pijackie mordy które od 8 rano siedzą w barach i utrzymują się z benefitów które im się należą gdyż są debilami którzy wolą swoje zycie spędzić pijąc piwo i nic nie robiąc niż robić za najniższą krajową a nie ukrywajmy, pacany które w większości nie chcą się uczyć na więcej niż najniższa nie mogą liczyć a te gamonie co pójdą na studia to tylko dla zabawy i hulanki ,darcia mordy 7 dni w tygodniu przez całą noc jak zwierzęta tutaj by się przydała Polska policja co by im wpierdol za free spuściła to by się nauczyli nie wywracać śmietników i nie urywać lusterek czy też wybijać szyb (nie,nic mi się nie przydarzyło ale mam uszy i oczy to słyszę i widzę..)

Tak jak ta kurwa na filmiku nie lubią i gardzą Polakami ale widać,że to jakiś obszczymur co dopiero z baru wyszedł i przez kolejne 10 lat będzie do niego wracał,wini Polaków za to,że są i zabierają pracę ale sam skurwiel do tej pracy nie pójdzie tylko narzeka i pierdoli a gdyby nie Polacy i inne nacje to by kurwy z głodu zdechły i ich gospodarka by padła bo przez tyle lat lenistwa są zbyt ułomni żeby znowu zacząć coś produkować samemu bez pomocy imigrantów a niestety czasy ich podbojów się skończyły i już raczej nie wzbogacą się kosztem innych dlatego też ten osobnik powinien dostać z liścia w ryj bo z pięści nie ma co bo oni tylk ow gębie mocni a i problemów można sobie narobić przez takie gówno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie