18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Reavennn 2013-10-20, 21:24 135
Nasi grają jak gówno to fakt, ale w takich momentach odzywa się Polska duma i wypadało by mu rozkurwić te okularki.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-10-20, 21:46 2
Niech ci Angole Hujole przyjdą na mecze ligowe i tak po cwaniaku-ją .
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-10-20, 21:50 19
Piwo dla angola za pojechanie po cebulakach.
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-10-20, 21:57 56
byłem tam ,.Polacy szczali na trybunach pili piwo w niedozwolonych miejscach i policja wynosiła pijanch wchuj Polaków ,.szkoda że 7 letni syn kumpla musiał to widzieć, taka niestety prawda ,a Anglikowi sie nie dziwie mi też było wstyd .
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-10-20, 22:05 5
Chcecie żeby nas szanowali to eliminujcie to kibolskie ścierwo ze swojego otoczenia.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-10-20, 22:19 5
GhostScarface dokładnie. Tam robimy sami sobie antyreklamę, więc wcale się nie dziwię niektórym Anglikom.

Aczkolwiek ja tam mam miłe wspomnienia z Anglii - na Emirates Stadium Polaków bardzo lubią, jak swojego, nigdy nie spotkałem się z negatywnymi reakcjami, raczej brali za kumpla i jak się dobrą ekipę zahaczyło to i do pubu na piwko ze sobą wzięli
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-10-20, 22:20
jak nasi tam wyjeżdżają i zabierają im robotę to co się mają na nas nie wkurwiać
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-10-20, 22:24 9
Polacy się wjebali na sektor gospodarzy to czego się spodziewać fuck off kurwa
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-10-20, 22:40 13
GhostScarface napisał/a:

byłem tam ,.Polacy szczali na trybunach pili piwo w niedozwolonych miejscach i policja wynosiła pijanch wchuj Polaków ,.szkoda że 7 letni syn kumpla musiał to widzieć, taka niestety prawda ,a Anglikowi sie nie dziwie mi też było wstyd .



A Anglicy to niby pełna kulturka? Niby oni przepisy traktują z wielkim respektem? O czym ty mówisz teraz, owszem nasi również trzodzili na tym meczu ale sami Angole też robili podobne rzeczy, zresztą na meczach angielskiej premiership bywam i widzę co się na nich dzieje a sami Anglicy lubią dać w palnik i to praktycznie do upadłego...
Zgłoś
Avatar
vass 2013-10-21, 0:41
Co za pizdy ci angole, gdyby w Polsce weszli na nasz sektor, już by z niego nie wyszli
Był by pełna kultura, żadnego bluzgania
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-10-21, 2:11 14
Obrażają nas, a gdyby mu ktoś zgodnie z zasadą przypierdolił, to byście się tu pruli, że kibole bla bla..
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2013-10-21, 14:50 5
Kiedy tego wieczoru puszczono "God save the Queen" to polackie kurwy piszczały i wyły. Jak wy byście zareagowali gdyby jakieś czeczeńskie, litewskie, czy inne gówno profanowało nasz hymn?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-10-21, 17:09 3
Cytat:

Niech ci Angole Hujole przyjdą na mecze ligowe i tak po cwaniaku-ją .


a co już szykujesz komentarze w internecie?
Zgłoś
Avatar
chudy_ale_byk 2013-10-21, 18:27 11
PaniczDrozder napisał/a:

Kiedy tego wieczoru puszczono "God save the Queen" to polackie kurwy piszczały i wyły. Jak wy byście zareagowali gdyby jakieś czeczeńskie, litewskie, czy inne gówno profanowało nasz hymn?



A czemu mieli nie gwizdać? Chyba jakiejś przyjaźni miedzy naszymi narodami nie ma i angole mają swoje za uszami (sprzedanie nas w Jałcie) i na nasz hymn też gwizdali...
PS. Za to polactwo powinieneś zostać z biczowany. Nie wiem jak można w taki sposób mówić na swój naród(czyli w sumie po części na siebie no chyba że się nie utożsamiasz z Polakami )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie