18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Angielski policjant
~Ludomir • 2010-09-05, 22:03
Pozwól że odprowadzę cie do twojej celi...



Sierżanta Marka Andrewsa czeka rozprawa w sądzie za to co zrobił na powyższym nagraniu, jest to nagranie z kamer jakie były na komendzie polcji w Wiiltshire.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-09-05, 22:13 4
Normalka. Pies pewnie z 15letnim stażem musi się czasem wyżyć. Nie jestem żadnym osobnikiem JP, ale to właśnie takich "policjantów" nazywa się jebanymi psami. Na dodatek debil, bo na pewno wiedział, że będzie nagrany na kamerach.
Zgłoś
Avatar
Silent Dread Man 2010-09-05, 22:14
Samiec Alfa. Za szmaty i do pierdla. Podziwiam lecz nie zazdroszczę...
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-09-05, 22:15 1
ungubungu napisał/a:

Normalka. Pies pewnie z 15letnim stażem musi się czasem wyżyć. Nie jestem żadnym osobnikiem JP, ale to właśnie takich "policjantów" nazywa się jebanymi psami. Na dodatek debil, bo na pewno wiedział, że będzie nagrany na kamerach.


W każdej pracy każdego mogą ponieść nerwy, jeden ustawi denaturat na półkę z mlekiem inny pierdolnie aresztanta o glebę.
Konsekwencje jednak bywają różne.
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2010-09-05, 22:16 7
@up nie chcialbym abys mi mleko pod dom przynosil...
Zgłoś
Avatar
muchospray 2010-09-06, 12:51 1
Policja musi być harda
Zgłoś
Avatar
3iern4 2010-09-06, 19:26
~Lashlo
W każdej pracy każdego mogą ponieść nerwy, jeden ustawi denaturat na półkę z mlekiem inny pierdolnie aresztanta o glebę.
Konsekwencje jednak bywają różne

To co jesli cie dobrze zrozumialem to jak mam zly dzien w pracy to zpuszcze komus wpierdol i nic sie nie stanie bo mialem zly humor posluchaj sie czlowieku pewnie nigdy w morde nie dostales pozadnie albo za darmo a zreszta moge sie zalozyc ze masz max 16lat
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2010-09-06, 19:43
co bym zrobil na jej miejscu? zajebal bym skurwysyna z pelna swiadomoscią ze robie zle i ze pojde za to siedziec, ale godnosc to godnosc
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-09-06, 19:57 2
3iern4 napisał/a:

To co jesli cie dobrze zrozumialem to jak mam zly dzien w pracy to zpuszcze komus wpierdol i nic sie nie stanie bo mialem zly humor posluchaj sie czlowieku pewnie nigdy w morde nie dostales pozadnie albo za darmo a zreszta moge sie zalozyc ze masz max 16lat



Na przyszłość używaj znaków interpunkcyjnych i diakrytycznych, bo czytanie tego co piszesz boli.
Zgłoś
Avatar
theparowczak 2010-09-06, 20:12 2
Teraz juz wie ze powinna siedziec w kuchni
Zgłoś
Avatar
ziembix 2010-09-06, 20:32
ale bym skurwysynowi najebał .
Zgłoś
Avatar
mlodygda 2010-09-06, 20:57 1
@up
policjantowi? yah, siureli.
Zgłoś
Avatar
mtbmichal 2010-09-07, 0:35
A już myślałem, że będą cycki
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-09-07, 2:11 1
Zgoda, widać, że funkcjonariusz szedł na pełnej kurwie, ale jedyne jego niedopatrzenie, jakie zauważyłem, to fakt, że gdy kobieta usiadła, nie założył jej "motyla" (wykręcona ręka za plecy) - wówczas najprawdopodobniej odprowadzenie do celi byłoby o wiele bardziej humanitarne. Ale jak głupia kobieta siadła na tyłek, zamiast grzecznie udać się tam, gdzie pan władza prowadzi, to niech się nie dziwi, że była wleczona niczym worek kartofli i że potrzeba umiejscowienia jej w celi wymusiła na funkcjonariuszu użycia ciut większej siły, niż ma to miejsce zazwyczaj.
Post scriptum: nie zdziwię się, jeśli za chwilę zacznie się zmasowana obława wszystkich "policjojebnych" na moją osobę.
Zgłoś
Avatar
arkadi 2010-09-07, 10:56
Płeć ziembix
ale bym skurwysynowi najebał .

gówno byś zrobił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie