18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Minister spraw wewnętrznych Theresa May podjęła kroki, żeby pozbawić obywatelstwa osoby o podwójnym obywatelstwie, które wyjechały walczyć w Syrii.

May pozbawiła w tym roku obywatelstwa brytyjskiego 20 osób, to więcej niż przez poprzednie dwa i pół roku. Jednak zdecydowane działania rządu przeciwko dżihadystom spotykają się z oporem organizacji praw człowieka(jebane chuje przyp. moj). Krytycy uważają, że pozbawienie tych osób obywatelstwa wystawi je na ryzyko tortur i naruszenia ich praw w krajach pochodzenia.

Działania rządu były jednak tajemnicą poliszynela, jak przyznaje wyższy rangą pracownik Home Office. Bliskość Syrii powoduje, że dżihadyści kursują w tę i z powrotem pomiędzy rejonem konfliktu a Europą. „Jesteśmy zbyt powolni w pozbawianiu ich obywatelstw”, stwierdził oficjel.

„Obywatelstwo jest przywilejem, nie prawem” – brzmi komunikat Home Office. Jego szef zgodnie z ustawą ma prawo, bez zatwierdzenia przez sąd, pozbawiać brytyjskiego obywatelstwa osoby posiadające podwójne paszporty jeżeli uzna, że nie sprzyja to dobru publicznemu. Jedynym ograniczeniem jest to, że nie może uczynić danej osoby bezpaństwowcem.

Theresa May uważa jednak to za niewystarczające i dyskutuje nad poprawkami do ustawy. Umożliwią one ministerstwu pozbawienie obywatelstwa nawet osoby, które zrzekły się obywatelstwa w kraju pochodzenia, jeżeli działają one „istotnie szkodliwie przeciw interesom Zjednoczonego Królestwa”.

Krytycy tych działań przedstawiają przykłady losów osób pozbawionych obywatelstwa. Dwóch Somalijczyków, Bilal al-Berjawi i Mohamed Sakr, zostało później zabitych w ataku dronów w Somalii ( i chuj im w dupe za to przyp. moj). Inny urodzony w Somalii dżihadysta, Mahdi Hashi, po tym jak stracił obywatelstwo przebywa w nowojorskim więzieniu z zarzutami działań terrorystycznych, a brytyjskie służby dyplomatyczne odmówiły jego rodzicom pomocy prawnej.

W skrocie: na pochybel ciapatym chujom, a podwojny murzynski chuj bialym smieciom ktorzy przechodza na ta gowniana religie i jada na swoj dzihad.

z euroislam.pl
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-12-26, 13:48 6
Jesteś przeciwko muzułmanom.

Wyzywasz ich.

To takie modne. Teraz dostaniesz dużo piwek!
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2013-12-26, 13:50 98
mikel1994 hodowca kóz? Obroty spadną co?
Zgłoś
Avatar
ConorBro 2013-12-26, 13:54 3
"Krytycy uważają, że pozbawienie tych osób obywatelstwa wystawi je na ryzyko tortur i naruszenia ich praw w krajach pochodzenia."

Czyli mam rozumieć, że jak będą w kraju pochodzenia z dodatkowym obywatelstwem np. angielskim to będzie panem, a jak będzie bez tego dodatkowego obywatelstwa to go uduszą, spalą, utopią i dla pewności poćwiartują? Szmatogłowcy... :E
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2013-12-26, 14:02 9
zajetynick napisał/a:

mikel1994 hodowca kóz? Obroty spadną co?



Nie. Dopierdalam się do tego, że autor tematu zachowuje się jak gówniarz. Ja wiem, że społeczność sadistica to nie są wyżyny intelektualne, ale trochę klasy, ludzie.

Jeżeli ktoś pisze coś w stylu:
"na pochybel ciapatym chujom, a podwojny murzynski chuj bialym smieciom"
a reszta głąbów mu przyklaskuje, to przecież to jest gorsze niż żałosne.
Zgłoś
Avatar
Mateusz25 2013-12-26, 14:07 3
Ale zdajesz sobie sprawę mikel że napisałeś pierwszy komentarz, więc tak jakby nic nikomu nie pokazałeś ani nie wytknąłeś ?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-26, 14:09 27
mikel1994 napisał/a:

Jesteś przeciwko muzułmanom.

Wyzywasz ich.

To takie modne. Teraz dostaniesz dużo piwek!



jestem przeciwny ciapatym bo poprostu ich nie znosze za syf jaki robia wszedzie gdzie sie pojawia, a nie dlatego ze to modne
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-12-26, 14:11 8
@mikel1994 Lepiej odrazu powiedz że klękasz dla srallaha i cie tu obrażamy.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-26, 14:18 31
Pozbawienie obywatelstwa to pierwszy krok. Drugim powinno być pozbawienie życia.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-26, 14:24 7
BongMan napisał/a:

Pozbawienie obywatelstwa to pierwszy krok. Drugim powinno być pozbawienie życia.


kroki ci sie pomylily, kolejnosc powinna byc odwrotna. a wlasciwie starczy krok ktory wymieniles jako drugi
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-12-26, 16:17 17
@mikel1994

postaram się w miarę krótko i na temat.

Byłem w UK swego czasu parę lat temu. Uwierz - ŻADEN angol z którym miałem okazję współpracować i rozmawiać przy pincie piwka po prostu NIE-NA-kurwa-WIDZIAŁ ciapatych. Oni ich tam kurwa nienawidzą tak samo jak my w PL nienawidzimy cyganów (bo zakładam że nikt ich nie kocha?).
Myślę, że tam ta NIENAWIŚĆ (bo jak inaczej to nazwać? nietolerancja to chuj przy tym) jest o wiele większa bo ciapaci to skurwiałe cwaniaki wysysający UK i ruchający tamten kraj w każdy otwór. Pchają wszędzie swoje ciapate gęby i domagają się WYŻSZYCH praw nad obywateli Anglii - tak już jest z islamistami w Londynie.

To jest pikuś - najbardziej zjebane szmatławce typu "The Sun" czy "Daily Mail" nie raz o wysysanie zasiłków i domaganie się przywilejów oskarżały... POLAKÓW. Jak to czytałem tam na miejscu to mnie taka kurwica łapała że jedyne o czym myślałem to dorwać się do karabinu i napierdalać w te ciapate chuje.

Tam te jebane święte krowy dostały się już do parlamentu i domagają się prawa szariatu w Londynie!!!
KURWA! Nielegalne i niezapowiadane zgromadzenia i przemarsze ciapatych islamistów paraliżujących dzielnice to powoli stały krajobraz londyńskich ulic - NIKOGO tam nie pociąga się za to do odpowiedzialności KUUUUURWAAA!!!

Jedyne osoby jakie garną się do ciapatych kozojebców to ...no nie uwierzycie... POLKI. Tak - 90% zdrad kobiet w UK wśród polskich par to danie dupy ciapatemu.

No ale to wszystko to przejaw mody - spoko loko - może za rok będzie inna moda? Może klękanie na ulicy przed ciapatym i proszenie o skrócenie męki przez ścięcie łba zanim cię dorwą pewnej nocy i zaczną torturować?
Zgłoś
Avatar
Akki11 2013-12-26, 17:37 2
Jak można małpie dać obywatelstwo????
Zgłoś
Avatar
Banancoll 2013-12-26, 17:47 10
mikel1994 napisał/a:

Jesteś przeciwko muzułmanom.

Wyzywasz ich.

To takie modne. Teraz dostaniesz dużo piwek!



Jak tak kochasz ciapatych to wypierdalaj do arabusów i zobaczysz co z tobą zrobią , co najwyżej możesz służyć za kozę do ruchania będziesz lachociągiem.
Zgłoś
Avatar
Raskolnikow 2013-12-26, 18:14 1
Ale serio, dopiski autora sa ponizej poziomu.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-12-26, 18:15
100% zgody z autorem, poza tym poChyblem;-)
Zgłoś