18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Anglicy rabują Anglię
Websterthe1 • 2024-08-04, 18:00
Pamiętam jak polska prawica z ogromną uwagą i troską śledziła każdą szybę zbitą w trakcie rozruchów po zakatowaniu Floyda. Teraz jakoś cicho, bo to nie czarni robią rozpierdol tylko biali, co pokazuje, że wszyscy ludzie są tacy sami i mają wspólnych małpich przodków z Afryki, wbrew temu całemu rasistowskiemu pierdoleniu dla debili.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-08-05, 3:09 1
Geraldinio napisał/a:

Ale że biali też popełniają przestępstwa i zachowują się jak dzikusy??? nie może być...
Polacy nigdy by się tak nie zachowali, zwłaszcza narodowcy!



Empik jest żydowskim pomiotem więc bardzo dobrze robia... To samo cinemacity... Nic tylko plądrować i palić co nie jest w białych rękach albo w jebanych lewackich... Palić
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-08-05, 4:41 1
Ja tu widzę dzieci angielskie które już wzięły sprawy w swoje ręce ponieważ brudasy zabierają im pracę, okradaja , narzucają swoją religie. Cczarni mogą to i młodzież biala się wzięła za kradzieze skoro gownoskorzy mogą. Kali może ale my Kalemu nie ? Tak samo jak biali skaczą po głowie małpy wcale mnie to nie dziwi , ponieważ małpy same pokazują że tak lubią. Pamiętaj dajmy im to na co zasłużyli. Czyli obraza ich Religi, poniżanie ich kobiet że w szmatsch chodzą, wystarczy przepuszczać białych nie obsługiwać czarnych w naszych biznesach. Odcinać się od gówna I zobaczysz że sami zaczną spierdalac. Już kończy się moda na poprawność polityczna. Albo przynajmniej zaczyna się moda na białe w Europie a nie czarne. To ty dajesz im to czego oni chcą święty spokój. Wystarczy ich ignorować nie pomagać a utrudniać narazie nie oficjalnie , ale zobaczysz że Europa się obudzi i może jestem optymistą ale nie po to człowiek trenował itd , żeby teraz kurwow brudasów się bać u siebie w kraju. Nie obawiam sie konfrontacji z małpkami upadają tak samo jak biali ludzie z metra na głowę. Pozdrowienia dla sióstr i braci Polaków!!

[ Dodano: 2024-08-05, 04:47 ]
Przypomniała mi się jeszcze dyskusja ze szmatoglowa w przychodzi w jebana pandemie. Jak szmatoglowa w burce siedziała w przychodni i nie miała maseczki bo miala Burke. Z emerytka zrobiliśmy jej taka jazdę o to że szmaty nie zmieniła przed wejściem do przychodni że sama wyszła z poczekalni i stała chwilę przed budynkiem a później z gilem poszła... jest wiele form ucisku wystarczy dobrać coś do sytuacji.
Ps nie nie jestem zwolennikiem szczepien nie miałem ich a lekarza byłem z ziarniakiem ala kurzajka czy jakimś innym ustrojstwem na kciuku...
Zgłoś
Avatar
Judeaufdengas 2024-08-05, 8:14
Halman napisał/a:

chyba ty



Darwinizm = Kretynizm jak dla mnie to synonimy
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-08-05, 9:53
Płaczcie teraz wszyscy, a jak kibice i narodowcy się tłukli z policją bo się władza nie podobała to się bunkrowaliście w swoich apartamentach. Karma wraca i bierność również. Miłego.
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-08-05, 10:25
Jesteś zwykłą ciotą, skoro dochodzisz do takich wniosków.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-05, 10:42 1
Kurwa niemożliwe, co za banda debili, strajkują przeciw muslimom i innym dzikusom a ojebali sklep prawdopobodnie jakiegoś starego brytola
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-05, 10:49
pszkks napisał/a:

Płaczcie teraz wszyscy, a jak kibice i narodowcy się tłukli z policją bo się władza nie podobała to się bunkrowaliście w swoich apartamentach. Karma wraca i bierność również. Miłego.


Dalej siedzą. Przecież to wszystko piwniczaki piszą. Z domu rzadko wychodzą, a wiedzę o świecie podsuwają im internetowe algorytmy.
Zgłoś
Avatar
Nancy83 2024-08-05, 12:21
współczuje ci tych przodków.
Zgłoś
Avatar
MaciejaPL 2024-08-05, 14:44
Websterthe1 napisał/a:

O nie! Wypraszam sobie takie obelgi. W temacie z wojny na Ukrainie wrzucam wszystko jak leci, zarówno akcje Ukraińców jak i Rosjan, ale to nie moja wina, że akcje Ukraińców pojawiają się natychmiast (z racji na ogromną ilość ludzi dobrze życzących Ukrainie) i zawsze mnie ktoś ubiegnie. Dlatego to tak wygląda.
Pochodzi, ale nie od tych, które żyją współcześnie, z nimi jesteśmy kuzynami - mamy wspólnych przodków. Człowiek pochodzi od małp, które już wyginęły, tak jak większość przedstawicieli rodziny Homo, my jesteśmy tymi, którzy przetrwali. W zasadzie człowiek nadal do małp się zalicza, jest małpą wąskonosą z rzędu naczelnych.


Aha
Zgłoś
Avatar
Brocha 2024-08-05, 15:48
Bo prawica to zawsze banda njawiekszych betonów!
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-08-05, 21:16
floyd to był ćpun kryminalista wyjęty z pod prawa i bardzo dobrze się stało ze go zakatowali, jebać go a całe bydło podniosło larum jakby nie wiadomo kto zginął
Zgłoś
Avatar
zbyszek161 2024-08-05, 21:24
Jebac was naziole i jebac antife nawzajem sobie opierdalajcie gały cwele jebane
Zgłoś
Avatar
BadMan99procent 2024-08-06, 1:06
@Websterthe1: Oni rabują sklepy muzułmanów. To takie ząb za ząb.....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-06, 9:15 1
VViktor napisał/a:

Zastanawiam się jak niebotycznym kretynem trzeba być żeby porównywać ubicie naćpanej małpy z bogatą przeszłością kryminalną do zabicia niewinnych dzieci



Dla zjebanego lewackiego łba to nic niezwykłego. U nich baby z kutasami zachodzą w ciążę także ten tego
Zgłoś
Avatar
abcdef_ghijkl 2024-08-06, 21:45
Takie sobie rządzący wymyślili reguły gry, więc biali dołączają. Dlaczego tylko czarni mogą robić takie rzeczy?
Zgłoś