18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
DarkLord 2016-04-03, 1:44 2
Widać ze cipa. Wlał nawet nie wszystko i już płacze że za "mocne" heh.
Zgłoś
Avatar
kameleon123 2016-04-03, 2:04 7
aaa niech nie przesadza
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2016-04-03, 3:37
kiedyś po pijaku wpadłem na taki świetny pomysł , mocne to nie jest tyle że nie dobre
od razu idzie bełt do gardła
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-03, 6:41 88
10% metanolu w składzie.... "pijmy szybciej bo się ściemnia"
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-04-03, 8:15 2
są zwolennicy takich trunków , a słyszałem że w biedronce promocja , do 5 butelek dodają laskę do 10 psa przewodnika
Zgłoś
Avatar
orion123123 2016-04-03, 9:10 1
Podobno denaturat się przez kromkę chleba przecedza wtedy leci biały spirit, nie testowałem ale wiem ze sąsiad latał po tym jak szalony
Zgłoś
Avatar
G................D 2016-04-03, 12:43
zatkało kurakało ?
Zgłoś
Avatar
i................y 2016-04-03, 13:11
Wypił tylko pół kieliszka, bo jedno oko mógł zaryzykować.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-03, 15:22 1
orion123123 napisał/a:

Podobno denaturat się przez kromkę chleba przecedza wtedy leci biały spirit, nie testowałem ale wiem ze sąsiad latał po tym jak szalony


Równie dobrze przez filtr do kawy z ekspresu można jebnąć. Jeden chuj.
Zatrzyma trochę gówna ale dalej to będzie chujostwo.

Najlepsze jest to ,że w PL zmieniono prawo gdzie denaturat nie może mieć trujących dodatków a tylko te co tam 'smak' zmieniają na obrzydliwy.

Nie wiem, nie piłem nigdy ale zmieniono to dlatego ,że za dużo meneli piło dyktę (chuj tam czy cedzoną przez chleb czy nie) i się zatruwali...
Zgłoś
Avatar
Zygzaq 2016-04-03, 15:54 1
Z tego co ja wiem, to oprócz barwnika do denaturatu dodaje się jakiś dodatek co jest w huj gorzki według skali Guinesaa, ale NIE zawiera metanolu właśnie ze względu na spożywających go meneli. No i denaturatu jako takiego wcale tak dużo w sklepach nie ma, jest denyturyt, dezyturyt, denatural itp, a jak kiedyś z ciekawości sprawdziłem skład, to okazało się że jest to izopropanol i takie tam różne inne cuda.
Zgłoś
Avatar
kokos19 2016-04-03, 17:49
o ile dobrze pamiętam z chemii to są dwa sposoby produkcji alkoholu etylowego: pierwszy poprzez fermentację i destylację (czyli ten który spożywamy) oraz drugi sposób tzw. przemysłowy który jest zanieczyszczony związkami baru i dlatego jest niebezpieczny dla zdrowia i to właśnie ten drugi był sprzedawany kiedyś jako denaturat. Teraz chyba się tego drugiego nie produkuje ale, że denaturat nie ma banderoli to i tak go trują. A dla ciekawskich to sprzedawany jest bezbarwny denaturat.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-03, 19:53 9
kokos19 napisał/a:

o ile dobrze pamiętam z chemii to są dwa sposoby produkcji alkoholu etylowego: pierwszy poprzez fermentację i destylację (czyli ten który spożywamy) oraz drugi sposób tzw. przemysłowy który jest zanieczyszczony związkami baru i dlatego jest niebezpieczny dla zdrowia i to właśnie ten drugi był sprzedawany kiedyś jako denaturat. Teraz chyba się tego drugiego nie produkuje ale, że denaturat nie ma banderoli to i tak go trują. A dla ciekawskich to sprzedawany jest bezbarwny denaturat.


Skąd ten bar wziąłeś?
Jeśli się na czymś nie znasz to nie pierdol bo gadasz z chemikiem i ten bar z pizdy wyssałeś czy znajomy kolegi szwagra zięcia od strony bratowej ci powiedział po pijaku?
Zgłoś
Avatar
Titelitury 2016-04-03, 20:14 1
Niech kwas solny wypije w ramach Kwassolnychelange to będzie jednego debila mniej.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-04-04, 1:27
Zygzaq napisał/a:

i denaturatu jako takiego wcale tak dużo w sklepach nie ma, jest denyturyt, dezyturyt, denatural itp



Kupiłem kiedyś takie gówno z zamiarem czyszczenia, tylko że na moim egzemplarzu jest napisane "Dynaturot". Straszne gówno, nie czyści i nie odtłuszcza. To coś nie śmierdzi, to strasznie jebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie