18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Historia zdjęcia - teraz popularne
Angole w Polsce
Seb00 • 2024-07-07, 23:46
Proeuropejskie zachowanie naszych zachodnich braci w jednym z polskich miast

Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-08, 7:43 4
darek1234 napisał/a:

Ciekawe jest to, że Kaczor, Mr Zero, Macior to pedały, ale... jest ok, bo nie byli/były w TVN?



Ej Darku, Darku. I właśnie to powtarzam. Jeżeli ktoś jest pedałem a siedzi cicho to mam to gdzieś. Dlatego nikt nie ma pewności, że ci wypisani to pedały. Rusza mnie to, że to całe zjebane umysłowo pedalstwo i społeczeństwo im przychylne łazi z kolorowymi szmatami po mieście i nawołuje do tolerancji i nadawania zjebom jakiś tam praw. Uczą bzdur w szkołach i robią dzieciom wodę z mózgu. A prawda jest taka że jak jest się chorym to siedzi się w domu lub idzie do lekarza. Po wyjściu z domu, pod warunkiem że zachowuje się normalnie, każdy zjeb jest zwykłym człowiekiem. A pedałów którzy tego nie rozumieją należy tępić.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-08, 7:55
Autor nagrania spaniale włada Shakespearowską mową. Ogółem.

______________

"Ziemia jest zimna, ziemia jest słodka. Więc kop w niej dół, żydku kop." - Jonathan Littel "Łaskawe"
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-07-08, 7:58 2
Chłopy się ruchają, a ten przyszedł pomiauczeć o ssaniu chuja... Widać kryptogej kurwa sobie chciał nagrać video do pokryjomej masturbacji.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-08, 8:02 3
kris1978 napisał/a:

Ej Darku, Darku. I właśnie to powtarzam. Jeżeli ktoś jest pedałem a siedzi cicho to mam to gdzieś. Dlatego nikt nie ma pewności, że ci wypisani to pedały. Rusza mnie to, że to całe zjebane umysłowo pedalstwo i społeczeństwo im przychylne łazi z kolorowymi szmatami po mieście i nawołuje do tolerancji i nadawania zjebom jakiś tam praw. Uczą bzdur w szkołach i robią dzieciom wodę z mózgu. A prawda jest taka że jak jest się chorym to siedzi się w domu lub idzie do lekarza. Po wyjściu z domu, pod warunkiem że zachowuje się normalnie, każdy zjeb jest zwykłym człowiekiem. A pedałów którzy tego nie rozumieją należy tępić.



Znam sporo pedałów, ale żaden nie lata z flagami i się nie afiszuje. Wkurwiają mnie za to uliczne procesje kościelne, to dopiero jest zwyrodnienie!
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-08, 8:08 3
darek1234 napisał/a:

Znam sporo pedałów, ale żaden nie lata z flagami i się nie afiszuje. Wkurwiają mnie za to uliczne procesje kościelne, to dopiero jest zwyrodnienie!



Spoko luz. Tam też są pedały
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-07-08, 8:22 5
darek1234 napisał/a:

Znam sporo pedałów



Zupełnie mnie to nie dziwi.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-07-08, 8:56
1991adam1991 napisał/a:

Skąd znasz arabski czyżby Twoja żna miała takiego sadiqa z arabi xD ?



Poprostu beczała, jak ją pod ogon zasuwał.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-07-08, 9:07 1
Zazdrosny nagrywający
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-07-08, 9:09
Przecież to jest materiał sprzed 10 lat. I to nie z Polski.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-08, 10:06 1
To kaczor z rudym, pewnie kaczor jest dominującym, rudy lubi być dominowany.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-07-08, 11:09 1
darek1234 napisał/a:

Ciekawe jest to, że Kaczor, Mr Zero, Macior to pedały, ale... jest ok, bo nie byli/były w TVN?



Nie wiem czy to jest w porządku czy nie bo chooy mnie interesuje życie pisowskich wycieruchów. Uznałem, że dobry materiał do tv tego co pamiętam to TVN zawsze pokazywał gejów czy zwykłych pedałów i ogólnie był taki tęczowy i złapmy się za rączki. Może się coś zmieniło? Nie wiem. Ponad 10 lat temu dotarło do mnie, że cała telewizja to gówniana papka do sterowania motłochem i od tamtej pory nie oglądam tv. Nie mam nawet telewizora w domu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-08, 11:44 1
corpo_kills_me napisał/a:

Przecież to jest materiał sprzed 10 lat. I to nie z Polski.



A ten szyld nad drzwiami to po hebrajsku pewnie...







Gdańsk

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
michalk0072 2024-07-08, 15:41
1991adam1991 napisał/a:

Skąd znasz arabski czyżby Twoja żna miała takiego sadiqa z arabi xD ?



Yolanda napisał/a:

Poprostu beczała, jak ją pod ogon zasuwał.



Nie mam żony. Było się trochę na Bliskim Wschodzie.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-07-08, 16:01
konrad_n napisał/a:

Raz z dupe, to nie pedal.



A po drugim się kasuje;)

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
Analanalanal 2024-07-08, 21:49 1
juderaus napisał/a:

Materiał dla tvn jak wymarzony.



I dla republiki. Precz z pedalstwem z POPiSu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów