18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Animal Rebellion
Matt • 2022-09-08, 18:48
Weganie w UK akcja z dzisiaj
Na plac w miejscowosci Hatfield gdzie znajduje się punkt dystrybucyjny mleka ARLA, wdarlo sie okolo 20 osób i zaczęli bawić sie oponami ciężarówek.
Jebac sie poszlo okolo 200 opon..., szkoda tylko ze żadna opona nie zrobiła buuum





















Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2022-09-09, 9:10
@TheDouchestOfBags

Qrwa, smutne... jak ta ktrówka biegnie za młodym w klatce, no ale co ja mam w takim przypadku jeść?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-09-09, 9:45
ququa napisał/a:

kurwa tyle lat żyje a nie wpadłem na to że molestuje krowę dojąc ja,



To oczywiste. Ciągniesz ją za cztery chuje.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2022-09-09, 9:46
Super akcja. Poopieram
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2022-09-09, 9:50 1
Po produkty do markieta to pierwsi, ale tiry złe. W dupe jebani hipokryci.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-09, 10:10 1
passoro napisał/a:

@Matt
Co za niedojeby, ale nic dziwnego jak wiercą na lewych obrotach



Lewactwo zobowiązuje
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2022-09-09, 11:00 1
Taka opona kosztuje ze 2,5k
Zgłoś
Avatar
klakugta 2022-09-09, 13:31 1
oj jaka szkoda ze zadna opona nie wybuchla i ich wszystkich drutami nie poprzebijala ale to bylby materiał
Zgłoś
Avatar
avalanch 2022-09-09, 13:32 1
Zaczną do nich strzelać to dopiero będzie inba
Zgłoś
Avatar
Extermis 2022-09-09, 14:50 2
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-09-09, 15:19 2
Produkty mleczne nie są najzdrowsze, ale między innymi przez takie pojebane wielkie farmy, które psują jakość mleka kosztem ilości, i ta pasteryzowana, rozwodniona nasycona szczepionkami, i chemią breja, to nie mleko, A normalne Mleko jest zdrowe, tylko nie ma gdzie tego dostać, przez kretyńskie regulacje Kafelków w Oborze.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-09-09, 18:00 1
Złapać, wpierdolić i obciążyć kosztami naprawy ich starych bo wątpię, że tacy pizdeusze jakąś sensowną pracę mają by samemu zapłacić
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-09-09, 18:49
TheDouchestOfBags napisał/a:

Fajnie, ale większość ludzi nie posiada własnych krów i czerpie mleko z takich, jak to określiłeś, "fabryk mleka". Poza tym w filmiku, który wkleiłem ani razu nie pada stwierdzenie, że molestujesz krowę dojąc ją, więc nie wiem do czego pijesz (hehe).



współczuje ze musisz ten syf ze sklepu pic ...normalne mleko kwasi się nieraz w ciągu pół dnia, i mam zsiadłe mleko.z tym sklepowym tego nie zrobisz

co do tezy molestowania ...faktycznie mój skrót myślowy ...widziałem ostatnio wypowiedz tej popierdolonej spurek( w której pierdoliła podobnie o molestowaniu krów i może te filmiki mi się nałożyły)

reasumując
Jedno lobby "roslinne" chce zajebać inne lobby mleczarskie, a ze u nas weganie, czy tam wegetarianie sa raczej promilem społeczeństwa wiec siłą rzeczy wg mnie jest to kolejna próba dojebania polskiego rolnictwa (mleczarstwo i skupione wokół tego inne gałęzie są jedne z silniejszych w europie)
Zgłoś
Avatar
Makulata 2022-09-09, 18:52 2
Love_is_Love napisał/a:

Jako przedstawiciel lewicowej mniejszości na Sadolu, proszę nie utożsamiać moich ideologicznych pobratymców z weganami.
Ja wiem, że oni też najczęściej są lewicowi - ale ja się do ich spierdolenia umysłowego nie poczuwam.
Ideologicznie motywowany wandalizm, pozostaje wandalizmem.
Jebać ich za to chuligaństwo mokrym batem solonym po plecach...



Lewak to lewak, bez różnicy. Masz taki sam udział w zepsuciu świata, jak oni.
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-09-10, 10:19 2
Napierdalać i patrzeć czy równo puchnie
Zgłoś
Avatar
skkkkkuczysynek 2022-09-10, 18:49 1
Ci ludzie nie uzywają mózgu, myśle ze po protsu mieli zapłacony hajs za ta akcje i wykonali swoją "prace" bo nie uwierze ze ktos naprawde moze tak postępowac z własnych pobudek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie