18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Animal Rebellion
Matt • 2022-09-08, 18:48
Weganie w UK akcja z dzisiaj
Na plac w miejscowosci Hatfield gdzie znajduje się punkt dystrybucyjny mleka ARLA, wdarlo sie okolo 20 osób i zaczęli bawić sie oponami ciężarówek.
Jebac sie poszlo okolo 200 opon..., szkoda tylko ze żadna opona nie zrobiła buuum





















Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-09-10, 21:46 1
Pomogli światu w chuj. 200 opon na śmietnik
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2022-09-10, 23:26 1
Powinno to być traktowane poprostu jako zwykły atak terrorystyczny skierowany wobec mienia.

Wyobraźcie sobie jakim kurwa kurewsko ciężkim przypałem dla firmy jest sytuacja gdzie na wczoraj musisz naruchac 200 różnych opon gdzie A-potrzebuejsz 85, B-50,C-16,DEFGHIJ- poniżej 5... Do tego musisz znaleźć nie jedna a z 3 ekipy które opierdala 200 opon w 3-4 dni.

Twoje auta zostały ranne na 200 opon, powrót do normalności z przed ataku to pewnie z 2tyg, pod warunkiem.ze masz sprawnych ludzi którzy się tym zajma.

Nie pierdolil bym się wogole z 8 lat przypierdolił bym debilowi i spłacałby każda jedna oponę.
Zgłoś
Avatar
asdik 2022-09-10, 23:28 1
podejrzewam, że zrobiła to tęczowa odbytnicza angielska policja !!! he he he
Zgłoś
Avatar
Tomkov 2022-09-11, 16:05 1
Wegaństwo to stan umysłu. Tak jak ekoterroryści , kolorowi, lpg. Sylwia Spurek czy inne mątwy
Zgłoś
Avatar
zerbatin 2022-09-12, 12:42
Pokroić ścierwa na organy i sprzedać, wtedy nie dość, że pieniądze będą szybciej niż przy pracach społecznych to już nigdy więcej pojebanych akcji nie zrobią. Niestety nie da się w naszych postępowych krajach zajebać skurwoli.
Zgłoś
Avatar
Majchol 2022-09-14, 20:26
Najlepsze jest to, że XPO to globalna firma logistyczna i mogę się założyć, że te ciężarówki po przewiezieniu tego nabiału pewnie były podstawiane pod inną firmę zabrać inne rzeczy np. ich pierdolone sojowe mleko do kawy, ale o tym te cymbały już nie pomyślały.
Zgłoś