18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Z racji, że zaciekawiła mnie nienawiść wielu użytkowników portalu, do wszelkiego rodzaju tematów związanych z pedalską japonią, postanowiłem napsuć im humoru. A może przy okazji materiał spodoba się komuś.
Są to 4 clipy zmontowane z ładnych scen ze wszelkiej maści animców, połączone z muzyką i ciekawymi tekstami.









(Jak ktoś chce zobaczyć tylko fragment to polecam ostatni filmik od 2:38)
Zgłoś
Avatar
Boozee 2013-04-13, 13:11 4
Do hejterów.

Pieprzycie głupoty nie mając zielonego pojęcia o temacie i wstawiacie ten pedalski obrazek. Jak można się wypowiadać, że coś jest chujowe jak się na tym w ogóle nie znasz? Wkurwia mnie to, że ludzie mają tak zamknięty umysł na coś z innej kultury. Pieprzycie o tęczach, dużych oczach, o tym że pluszaki chujowo wyglądają, nie rozumiesz jeden z drugim, że to jest sprawa kulturowa? Taka forma rysunkowa została wykształtowana na przestrzeni kilkudziesięciu lat i chuj, nic z tym nie zrobisz. Ale pierdolenie, że anime to pedalstwo z tego powodu to jest debilstwo. Zdaję sobie sprawę, że są anime, które są chujowe, pedalskie albo nadające się tylko dla małych dzieci. Spoko, ale kurwa nie można definiować całego gatunku przez jedną czy dwie spierdolone produkcję. To tak jakbyś obejrzał pedalski film z hollywood i powiedział, że wszystkie filmy z USA to pedalstwo i chujostwo. Najgorsze jest to, że dla tych hejterów nie ma ratunku, bo ktoś tak zacofany w swoich poglądach, kurczowo trzymający się ramy pseudo kozactwa (bo uwierzcie mi, wychodzenie na kozaka i robienie z siebie bardziej męskiego niż się jest to główny cel jechania po Anime), ma w bani taką scianę, że nawet najzajebistsze anime tego nie zmieni, albo po prostu ta osoba nie będzie w stanie zrozumieć o co w ogóle chodzi. Nie podoba ci się? To nie oglądaj! Ale skończ pierdolić, że to jest pedalstwo bo wcale nie będziesz przez to fajniejszy.

Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
n................i 2013-04-13, 13:48
Obie strony mają rację, anime jest czasem pedalski bo w końcu są yaoie ale też może traktować o męstwie albo być po prostu zabawne. Nie raz dawałem z siebie więcej niż mogłem wzorując się na Dante albo Onizuce. A co do anime dla mężczyzn to mnemosyne miecie, masa seksu, zombie, kanibalizm, klony, nieśmiertelni, masa krwi, w ogóle wszystko co da się upchnąć dla faceta w anime
Zgłoś
Avatar
ozoq 2013-04-13, 15:28 1
Chuj w dupę bezmózgom zbyt ograniczonym, by zrozumieć Japonię.
Zgłoś
Avatar
blant 2013-04-13, 19:06
combo napisał/a:

może zamiast tak hejtować, podałby ktoś tytuły pojawiające się w tych klipach?

BTW. - nie podoba się? omiń temat szerokim łukiem



proszę bardzo

Bleach, Naruto, Hunter x Hunter 2011, One Piece, Fullmetal Alchemyst, Fairy Tail, Belzebud

to chyba wszystkie o ile żadnego nie przeoczyłem
Zgłoś
Avatar
mav 2013-04-13, 20:14 1
Jaram się Japonią od urodzenia i kij wam w odbyt europejscy nudziarze.
Zgłoś
Avatar
suneku 2013-04-13, 23:54
najlepsze jest to , że anime z filmików przypadłyby do gustu 'sadolom'. Krew to nie wszystko, fabuła czasami miażdży . Przestańcie srać żarem i spróbujcie obejrzeć coś ambitnego , zanim sie wypowiecie.
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-04-14, 0:19
Japonia jest zajebista, tak samo manga i anime. I mam dziewczynę a nie to co 99% sadola, którzy hejtują anime. I kto tu jest pedałem hmm, oceńcie sami.
Zgłoś
Avatar
benozaur 2013-04-14, 17:17
Duże piwko!
Zgłoś
Avatar
rafalon 2013-04-16, 0:07
Rozumiem zasadę "Nie podoba się, przewijaj dalej.". Ale to NIE jest miejsce na Anime!
Zgłoś