18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Z racji, że zaciekawiła mnie nienawiść wielu użytkowników portalu, do wszelkiego rodzaju tematów związanych z pedalską japonią, postanowiłem napsuć im humoru. A może przy okazji materiał spodoba się komuś.
Są to 4 clipy zmontowane z ładnych scen ze wszelkiej maści animców, połączone z muzyką i ciekawymi tekstami.









(Jak ktoś chce zobaczyć tylko fragment to polecam ostatni filmik od 2:38)
Zgłoś
Avatar
Admirał 2013-04-13, 2:23
Jako fan Anime pytam się:

Co to za gówno i co to robi na głównej?

Srsly. Ani to nie ma przesłania, ani to fajne. Ot zlepek losowych scen z wcale nienajlepszych produkcji...
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-04-13, 2:24 2
Chinskie bajki niech zostana w chinach
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-13, 3:04
Panowie i panie którzy plują na Anime - polecam animca Psycho-Pass (2012). Bardzo sadolowy .



Aha - wyłączyć dźwięk bo 30STM to gówno
Zgłoś
Avatar
erhard 2013-04-13, 3:54 1
bez szału te amv...
Zgłoś
Avatar
Imaginaerum 2013-04-13, 3:58 1
Drodzy hejterzy, wrzucając cały czas jeden i ten sam obrazek pod każdym tematem dotyczącym anime pokazujecie tylko swój ujemny iloraz inteligencji, jeżeli w ogóle można to nazwać inteligencją.
Próbujecie zwrócić na siebie uwagę bo mamusia nie pozwalała za gówniarza oglądać Dragon Balla ?
Niestety średnio wam to wychodzi.

Za filmiki leci obfite piwo, chyba większość lepszych tasiemców się pojawiła
Zgłoś
Avatar
blant 2013-04-13, 6:13 1
astmuus napisał/a:

Panowie i panie którzy plują na Anime - polecam animca Psycho-Pass (2012). Bardzo sadolowy .



a ja dodatkowo polecam jeszcze Elfen Lied pewnie niejednemu sadolowi się spodoba

Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-04-13, 6:16 2
Zajebiste za anime zawsze piwo Tymi tam hejtusiami się nie przejmuj każdy wie że mają malutkie fiutki
Zgłoś
Avatar
Myski 2013-04-13, 10:45
Spirited Away: W krainie bogów (Hayao Miyazaki) - oskarowa anime, więc jeżeli kiedykolwiek Polska się wybije z "bajką" do Oskarów to uznam, że można jechać po anime, owszem są i chujowe anime, ale tak jak powyższa są i wybitne pozycje. tym bardziej zasługuje na uznanie, że rozdanie Oskarów to kurewsko ustawiona uroczystość i wygrywa większość filmów hamburgerykańskich. Tak w ogóle polecam Shigurui a'la Elfen Lied tylko, że mroczniejsze.
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2013-04-13, 11:00
Fajny temat, dobre materiały, piwo leci.
Zgłoś
Avatar
Anima15 2013-04-13, 11:42 1
Piwo leci. Ja mogę polecić Higurashi no naku koro ni.
Zgłoś
Avatar
N3roX509 2013-04-13, 11:42
A tutaj sceny śmierci z anime "Another"

Zgłoś
Avatar
Bladź 2013-04-13, 12:19 3
Jak widzę ten obrazek o jaraniu się japonią to już mnie kurwica bierze a jak jeszcze widzę ile to ma piw to widzę jaka banda zjebów tu przesiaduje. Pewnie większość piw postawiła banda gimbusów żeby się podlizać starym sadolom.
Zgłoś
Avatar
combo 2013-04-13, 12:55
może zamiast tak hejtować, podałby ktoś tytuły pojawiające się w tych klipach?

BTW. - nie podoba się? omiń temat szerokim łukiem
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-04-13, 13:03
Kto by pomyślał że na sadolu jest aż tylu pedałów jarających się tymi bajeczkami.
Zgłoś
Avatar
miniszuta 2013-04-13, 13:05
Niektore z tych anime maja takie same przeslanie jak Dragon Ball wiec pierdolcie dalej o Japan anime, ale ja moje dzieci na tych skurwialych bajkach bede wychowywal! Napewno to bedzie Dragon Ball + Naruto. Te 2 anime jest nowe ale nawet może to cos nauczyc starego konia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie