18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Z racji, że zaciekawiła mnie nienawiść wielu użytkowników portalu, do wszelkiego rodzaju tematów związanych z pedalską japonią, postanowiłem napsuć im humoru. A może przy okazji materiał spodoba się komuś.
Są to 4 clipy zmontowane z ładnych scen ze wszelkiej maści animców, połączone z muzyką i ciekawymi tekstami.









(Jak ktoś chce zobaczyć tylko fragment to polecam ostatni filmik od 2:38)
Zgłoś
Avatar
blade87 2013-04-13, 0:38 1
@chybeck

A skąd wiesz pacanie, że nie oglądali? Może właśnie widzieli garść tych filmów i uznali, że to gówno (słusznie)?
Zgłoś
Avatar
Jew-o-phile 2013-04-13, 0:39 9
Bleach, Naruto ? Wypierdalać z gównem dla 12'latków.

Berserk kurwy, i jeszcze motaż jaki zajebisty.
Zgłoś
Avatar
critical thinking 2013-04-13, 0:40 2
Dlaczego nie ma banów za anime?
Zgłoś
Avatar
ZatoX 2013-04-13, 0:44 22
LxDead napisał/a:

to już kurwa zmasowany atak jest.

Obrazek



Wstawianie non stop tej samej sygnatury to pedalstwo

a LxDead to ciota i chuj
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2013-04-13, 0:56
gdyby nie te dbilne wstawki z krzywymi ryjami o włosach w kolorze tęczy, czy równie dziwaczne pluszaki, można by powiedzieć, że nawet nawet

muzyka fajna
Zgłoś
Avatar
Sqeeol 2013-04-13, 0:57 6
Jaram się anime i chuj. Wole to od wszelkiej maści "Pamietników niewiadomo skąd" "Anny Mari smiechołowskiej" czy "Sagi wchód"...
Zgłoś
Avatar
Endoranimus 2013-04-13, 0:57 9
Wypierdalać na syberie zjebane hejtery chuj wam w wasze dupska a pedały to was zrobiły...

Napisałem w waszym języku abyście zrozumieli.

Manga i Anime to jedne z najbardziej interesujących arcydzieł jakie stworzył człowiek.
Zgłoś
Avatar
chybeck 2013-04-13, 1:00 2
@blade87

Skontruję to Twoją logiką. Skąd wiesz, że jestem pacanem? Poznałeś mnie? Wiesz jak się zachowuję? Nie. Tak samo jak Ty, większość osób tutaj ocenia rzeczy na podstawie urywków. Obejrzenie 5 minut Naruto czy nawet jednego odcinka Bleach nie jest wystarczające do oceny. To tak jakby ocenić klasę na podstawie jednego sprawdzianu jednego ucznia. Ludzi, którzy oglądali sporo anime i wciąż go nie lubią jest garstka, a już na pewno nie są to krzykacze walczący z anime dennymi tekstami na poziomie, do którego wstyd się zniżyć.
Zgłoś
Avatar
Kretmen 2013-04-13, 1:16 3
myanimelist.net/animelist/Kretmen

Dobre anime? Tyle w temacie ...
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-04-13, 1:18
Każdy kto sądzi że Japonia/Manga/Anime jest pedalstwem niech się jebnie w łeb i idzie się wykastrować.
Tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
r................2 2013-04-13, 1:31 3
Zajebiste te klipy, piwo! Czekamy na więcej takich^^

Fani anime i mang mają w dupie opinie napinaczy, hejtujcie sobie! My będziemy was wkurzać jeszcze więcej:*

Nie wiecie co tracicie: lamusy:**
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-04-13, 1:45
Dobry animiec dozek, oglądałem dość dawno temu. Zakończenie chujowe, pozostawia możliwość kontynuacji.
Ale samo w sobie jest sadystyczne, krwawe, pełne martwych ciał i urywanych kończyn.
To właśnie lubię, polecam też Mirai Nikki. Mniej sadystyczne ale też zajebiste.
Zgłoś
Avatar
bizonson 2013-04-13, 1:52
Poda ktoś tytuły ? stawiam piwo ; D
Zgłoś
Avatar
edax 2013-04-13, 2:04
Większość tytułów mangi/anime to gówniane bajeczki dla debili. Ale jak ktoś czepia się Akiry czy Ghost in the Shell (i pewnie paru inny ambitnych pozycji) tylko za to że anime, to pewnikiem siedzi na sadolu żeby leczyć kompleksy.
Zgłoś
Avatar
murzynskipomiot 2013-04-13, 2:08
Zajebiste clipy i zajebiste animce. Piwo leci.
Btw. wstawiajcie dalej ten oklepany obrazek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie