18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Anime Music Video
Keepo • 2012-09-13, 23:55
Postanowiłem wyjebać się na panującą tutaj nagonkę na te chińskie bajeczki I wstawiam tutaj kilka filmików z anime

Stary dobry poczciwy Dragon Ball

Fairy Tail

One Piece

Birdy the Mighty Decode


Chyba mnie za to zlinczujecie
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-09-14, 15:30
Nie mam nic do anime, ale wpierdalajcie to na inne portale a nie na sadola.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-14, 15:31
Właśnie jem śniadanie, ogórki małosolne mi się skończyły.

Pitis napisał/a:

wpierdalajcie to na inne portale a nie na sadola



Hmm, może chociaż do sucharów?
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-09-14, 15:33 1
Modne się stało teraz najeżdżanie na anime i mangę^^ Powiem szczerze, że sam wcześniej najeżdżałem na anime, szczególnie, gdy znajomi gadali o tym w szkole ( licealne przychlasty ) no i w końcu jeden ogarnięty kumpel pocisnął mi, żeby zamiast najeżdżać po prostu obejrzał jeden odcinek... no i oglądam anime do dziś, moi znajomi o tym wiedzą, wciągnąłem wielu przeciwników tego i mam wyjebane. Wy hejterzy możeci mi naskoczyć, bo sam kiedyś byłem hejterem Nie komentuj póki nie obejrzysz pizdo ( dotyczy ogółu )
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-09-14, 15:34
.:. napisał/a:


Hmm, może chociaż do sucharów?



Jak by utknęło Po wsze czasy w poczekalni też by było dobrze
Zgłoś
Avatar
edge 2012-09-14, 15:40
To i ja coś wrzucę

Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 15:41
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-09-14, 15:43
Newgate napisał/a:


1. Pogrążasz się moderatorku
2. Niestety zamiast polskiego miałeś rosyjski i nie wiesz czym jest "bajka"
3.No tak...
4.Hard to już nie hard od ponad pół roku...


Spodziewałem się jakiejś bardziej inteligentnej odpowiedzi
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 15:44 1
TT~ napisał/a:


Spodziewałem się jakiejś bardziej inteligentnej odpowiedzi


Jak dla Ciebie jest aż nazbyt inteligentna, moderatorku
Nie podoba mi się hejcenie dla samego hejcenia, dla zasady bo tak musi być i chuj. Nie nakłaniam Cię do oglądania anime nie musi Ci się podobać akceptuję to i nie obchodzi mnie co Ty lubisz. No ale takie pierdolenie bo trzeba, im dojebać, bo trzeba im pokazać kto ma rację, bo tak i chuj ! No to o czym tu rozmawiać ? To nawet nie jest rozmowa tylko przekrzykiwanie siebie.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-14, 15:44
TT~ napisał/a:

Spodziewałem się jakiejś bardziej inteligentnej odpowiedzi



Oj przestań, jest nastolatkiem i jara się bajami.
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-09-14, 15:47 2
Ciach bajera kurwa, komuś nie siadaja anime to nawet nie przeglądnie 1 z tych filmików tylko wejdzie tu gnój robić ja sie pytam PO CHUJ? i jeszcze do tego moderatorzy którzy chociaż troche powinni dawać przykład sami ten gnój robią ...ŻENADA
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-09-14, 16:00
co za pierdolenie?
nie podoba się? kasować konto i po kłopocie.
od teraz każdy post nie związany z tematem otrzymuje w1
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 16:01
A w ogóle teraz odkryłem pewną cechę polskiego społeczeństwa hejcą bez powodu Bo się naczytali na necie czegoś debilnego albo nasłuchali opinni innych i przyjeli ją za swoją bez rozpatrzenia sprawy Np. Murzyny, hejcicie ich a znacie jakiegoś ? Ni chu-ja... "No tak ale ja oglądałem filmiku na sadolu jak murzyni sie biją i to znaczy że murzyni to i tamto.. ponad to mój sąsiad mówił że murzyny śmierdzą" O Polakach też jest wiele debilnych filmików na internecie oraz wiele negatywnych wypowiedzi i czy to znaczy że wy jak i ja mamy się z tym utożsamiać ? Może wy ale nie ja.. Kurwa te stereotypy Pewnie tym hejterom starsze roczniki nagadały: "jak będziesz oglądał anime to ci kutas nie urośnie" albo "odpadną ci rączki i oczka zaropieją". Nie oglądaliście żadnego anime a hejtujecie jak pojebani, bo się nasłuchaliście opini innych ludzi o tym nawet nie analizując tematu. Swoją drogą naprawdę bardzo inteligentne posunięcie Komuna jednak nauczyła że jedna jednostka ma myśleć tak jak wszystkie inne inaczej zostanie wyeliminowana

Mała rada coś Ci się nie podoba albo zamknij mordę i idź dalej albo wyraź swoją opinię na ten temat nie obrażając nikogo...(Bo przecież według regulaminu nie możemy się obrażać).
Zgłoś
Avatar
Ankane 2012-09-14, 16:02 2
Nie przyszłam tu nic, ani nikogo bronić. Mam już swoje latka, gimnazjum mnie szczęśliwie ominęło (taki fakt, aby nie było, że kolejna gimbaza).
Anime, swego czasu, było NAPRAWDĘ dobre. Teraz to już nie to samo i nie będę nawet się spierać, że ówczesne produkcje ssą. Ale na szczęście w pamięci pozostają te dobre tytuły - zmuszające często do refleksji, bawiące, zaskakujące. A po nich często świetne AMV... Cieszę się, że w tym temacie pojawiło się sporo perełek, jeżeli chodzi o sztukę tworzenia tego typu prac.

Od siebie też coś dorzucę. Mam nadzieję, że pokażą kunszt twórców zarówno anime, jak i samych AMV.









Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-14, 16:03
Idzcie z tym do rainbow.krakow.pl/

Kurwa niby dorosli ludzie a bajeczki ogladaja
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-14, 16:10
rzepich napisał/a:


jaranie się moderatorstwem to pedalstwo
a moderowanie to nic innego jak chujowe zajęcię, gdyż do niczego innego się nie nadaje...


A żeś kurwa animefagu/weeaboo zabłysnął... Moderator nie może nadawać się niczego innego jak do tego czym się akutalnie zajmuje.

ToPrzeciezJa napisał/a:

Modne się stało teraz najeżdżanie na anime i mangę^^


Nie... Modne się stało że tysiące głupich bachorów ogląda te ścierwo... W chuj prze wielka miłość do Japonii, wszystkiego co kurwa tylko stamtąd pochodzi. A japońce jako to tradycyjne, rasistowskie i nacjonalistyczne japońce tylko się cieszą że głupi biali ludzie nakręcają ich biznes...

Poza tym... Serio kurwa...? Ile jeszcze będziecie oglądać głupie bajeczki głównie o treści "jest gość który chodzi i napierdala się z innymi" albo "jest gość i 10000 cycatych panienek lata wokoło niego"...? Czas dorosnąć...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie