18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Anime Music Video
Keepo • 2012-09-13, 23:55
Postanowiłem wyjebać się na panującą tutaj nagonkę na te chińskie bajeczki I wstawiam tutaj kilka filmików z anime

Stary dobry poczciwy Dragon Ball

Fairy Tail

One Piece

Birdy the Mighty Decode


Chyba mnie za to zlinczujecie
Zgłoś
Avatar
Areq21 2012-09-14, 12:23 1
O dziwo i tak dość mało hejtu tu widzę ; o



Zgłoś
Avatar
Szajmon 2012-09-14, 12:32
Neon Genesis Evangelion, Code Geass :]
Zgłoś
Avatar
Fetisher 2012-09-14, 12:33 6
SĄŻNE PIWO dla autora tematu głównie za Dragon Balla i Fairy Tail ^^
Przez to wszystko przypomniało mi się mase genialnych Seri aczkolwiek zapomnieliście o moim zdaniem kilku najlepszych, a mianowicie:
GTO - Great Teacher Onizuka ( nie, to nie jest anime o pedofilu )


NGE- Neon Genesis Evangelion


Można by jeszcze dodać :
Air Gear, Green Green, Bleach, Shiki itd.... ale one już nie ociekają zajebisto*cią
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 12:43 1
Great Teacher Onizuka to jest jedno z najwybitniejszych anime Jest dla mnie jak American Pie dla amerykanów Po prostu współczuję ludziom, którzy tego nie oglądali. Wasze życie jest takie ubogie
Zgłoś
Avatar
monto 2012-09-14, 12:46 3
ja tu widzę tylko kilku pajaców hejtujacych temat w porównaniu do fanów anime, sam nie jestem wielkim fanem, ale nie hejtujcie czegoś na czym się nie znacie i nie macie bladego pojęcia. Ja wielkim fanem anime nie jestem ale ktoś kiedyś polecił mi żebym oglądnął death note i wiecie co? nie pożałowałem ani minuty, anime jest bardziej przemyślane pod względem fabuły niż te wszystkie seriale, które oglądacie
Zgłoś
Avatar
Suguru 2012-09-14, 12:49 1
Sprzedaz papieru toaletowego poszla w gore, bo strasznie sie tu wysrywaja "hejterzy"
Zgłoś
Avatar
g................n 2012-09-14, 12:55 1
No i stało się - Sadistic osiągnął takie samo dno, jakie prezentują jego moderatorzy. Powtarzanie tekstu o pedalskich chińskich bajkach tylko po to, żeby zaimponować innym idiotom, wyzywanie od gimbazy, na hardzie wrzutki jak komuś drzazga weszła, 90% tematów to jeden obrazek przeklejony z Kwejka (po którym wszyscy jadą, a na dole w stopce jest link do niego...) - pewnie można by wymieniać jeszcze długo.

Osobiście żałuję, że włożyłem jakąkolwiek inicjatywę i wrzuciłem tutaj cokolwiek, żegnam wszystkich z którymi szło podyskutować.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 12:57 1
@UP
Mądrze prawisz !
Zgłoś
Avatar
Kyubie 2012-09-14, 13:02
TT~ napisał/a:

Obrazek



To żeś kurwa zabłysnął ...
Zgłoś
Avatar
czaplevsky 2012-09-14, 13:02
@Fetisher

Już myślałem że nikt nie GTO I NGE.

Zajebiste anime
Zgłoś
Avatar
konował 2012-09-14, 13:07 1
.:. napisał/a:



Więc pipka z Ciebie a nie jakiś fan tego gówna, skoro nie sprawdzasz filmików z tym za co zawsze piwo się należy.



A kto powiedział że jestem tego fanem ? Kozi cycu.
To że w dzieciństwie się oglądało dragon balla nie oznacza że wszystkie inne anime lubię.
Zgłoś
Avatar
Mruczuś 2012-09-14, 13:07
Ja pierdolę... nigdy nie zrozumiem czemu wszyscy debile muszą wszystko hejtować jak im się coś nie spodoba. No jak trzeba być pojebanym... Większość z nich pieprzy o tym, że co kogo obchodzi to iż ktoś tam coś robi, ogląda, lubi itd... A jak ktoś wstawi tutaj takie anime to zaraz znajdzie się banda idiotów, którzy wbrew swoim przekonaniom zacznie hejtować bo to się im nie podoba i chuj !. Równie dobrze ja albo ktoś inny mógłby całe życie pisać jakieś farmazony pod każdym filmikiem, który by mi się nie spodobał. Ludzie zastanówcie się co wy do chuja robicie. Jak dla mnie tacy ludzie zawsze będą bandą debili. Dziękuję, żegnam, amen.
Zgłoś
Avatar
wodnik 2012-09-14, 13:11
GTO fajne ale na necie brakuje odcinkow koncowych (

Mruczuś, piwo
jeden lubi amerykanskie komiksy a inni japonska mange. czyms sie musimy roznic. jestem wielkim fanem mangi i anime i jebie mnie to co jakis glab o tym sadzi.
Zgłoś
Avatar
Galazka 2012-09-14, 13:13
Polecam Sword Art online
Zgłoś
Avatar
Grycan 2012-09-14, 13:15
winthek napisał/a:



to tak jakby 20 kilku letnia kobieta oglądała jeszcze bajeczki za czasów młodości, jakieś Muminki czy inne chuje, nie wyśmialibyście jej?



Nie. Siadłbym i oglądał razem z nią. Kthxbye.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie