18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Anime Music Video
Keepo • 2012-09-13, 23:55
Postanowiłem wyjebać się na panującą tutaj nagonkę na te chińskie bajeczki I wstawiam tutaj kilka filmików z anime

Stary dobry poczciwy Dragon Ball

Fairy Tail

One Piece

Birdy the Mighty Decode


Chyba mnie za to zlinczujecie
Zgłoś
Avatar
Senarius 2012-09-14, 13:20 1
Piweczko za 3 Doors Down i Kryptonite
Zgłoś
Avatar
Dixon 2012-09-14, 13:37 5
@ TT
Nie powinieneś byś modem.
Jesteś tępym nieobiektywnym chujkiem
A teraz usuń ten komentarz albo od razu mnie zbanuj dzieciaczku,pokaż jakiej to nie masz władzy,pewnie już ci stoi pała nie ?
Mam screena jak coś więc najlepiej banuj-mam wyjebane tylko wiedz że kiedy to zrobisz będziesz traktowany jako mega ciota xD
What you gonna do now ? ^^
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-09-14, 13:40
Kurwa gimbusy się burzą, bo moderator wstawił obrazek ukazujący prawdę hahahahahha. No ja pierdolę gimby ogarnijcie się i dorośnijcie i przestańcie oglądać chinskie bajeczki i zacznijcie w końcu żyć. Jest popyt i podaż, bo w Japonii jak dobrze wiemy żyją niedojeby życiowe i nieudaczniki i oglądają to A wy żyjecie w błędnym przekonaniu, że oni to robią bo to kochają i są to bajki dla dorosłych HAHA, nic bardziej mylnego:). Pieniądz rządzi światem gimby i dzięki Wam chinozjebom rynek chińskich bajeczek ciągle się napędzą MATKO przenajświętsza ;/
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 13:46 6
mateuszowy napisał/a:

Kurwa gimbusy się burzą, bo moderator wstawił obrazek ukazujący prawdę hahahahahha. No ja pierdolę gimby ogarnijcie się i dorośnijcie i przestańcie oglądać chinskie bajeczki i zacznijcie w końcu żyć. Jest popyt i podaż, bo w Japonii jak dobrze wiemy żyją niedojeby życiowe i nieudaczniki i oglądają to A wy żyjecie w błędnym przekonaniu, że oni to robią bo to kochają i są to bajki dla dorosłych HAHA, nic bardziej mylnego:). Pieniądz rządzi światem gimby i dzięki Wam chinozjebom rynek chińskich bajeczek ciągle się napędzą MATKO przenajświętsza ;/



O człowieku ale Ty jesteś ograniczony :o Brak słów na takiego zawodnika. Potrafisz reprezentować sobą coś więcej niż głupotę?
Zgłoś
Avatar
shotme 2012-09-14, 13:51 1
zapomnieliscie o takich jak:
Neon Genesis Evangelion
Trigun
Ghost In The Shell
Strait Jacket
Full Metal Alchemists
7 Ghost

btw. naruto to syf
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-09-14, 13:52 5
mateuszowy napisał/a:

Kurwa gimbusy się burzą, bo moderator wstawił obrazek ukazujący prawdę hahahahahha. No ja pierdolę gimby ogarnijcie się i dorośnijcie i przestańcie oglądać chinskie bajeczki i zacznijcie w końcu żyć. Jest popyt i podaż, bo w Japonii jak dobrze wiemy żyją niedojeby życiowe i nieudaczniki i oglądają to A wy żyjecie w błędnym przekonaniu, że oni to robią bo to kochają i są to bajki dla dorosłych HAHA, nic bardziej mylnego:). Pieniądz rządzi światem gimby i dzięki Wam chinozjebom rynek chińskich bajeczek ciągle się napędzą MATKO przenajświętsza ;/



Przestań jeść chleb bo napędzasz rynek i kieszenie żądnych mamony piekarzy, ogarnij sie typie.

I skoro tak rozwinięty kraj jak Japonia to "niedojeby życiowe i nieudaczniki" to ja wole nie wiedzieć jacy ludzie żyją w naszym kraju.

A no tak, mam przykład, tacy jak ty.

mateuszowy napisał/a:

Porównujesz chleb do chińskiego gówna, brawo typie! Jak można być tak bardzo ograniczonym to ja naprawdę kurwa nie rozumiem...



Jeszcze się pogrążaj dalej, już nawet nie ma sensu niczego dodawać.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 13:58
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-09-14, 13:58 1
Porównujesz chleb do chińskiego gówna, brawo typie! Jak można być tak bardzo ograniczonym to ja naprawdę kurwa nie rozumiem...
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-09-14, 13:59 1
Stare anime czy tam 'chińskie bajki' były ok (jeszcze tak do 2007 może), jednak to co wychodzi teraz, współcześnie to faktycznie chuj i ciota w większości. Czasem ponoć zdarza się coś ciut ambitniejszego, ale już nawet nie szukam. Straciłem zainteresowanie.

TT~ napisał/a:

Obrazek


ileż można kurwa
no i nie ma to jak polaczkizm / totalna ignorancja
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-14, 14:00
Ej, a może zamknąć temat?

Skończą się przekomarzania.
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-09-14, 14:03
a zamykaj
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 14:05 1
@up
Ej, a może jednak nie ?

Prowadzimy tutaj dyskusję na zajebiście polskim poziomie
Opartym na "Moja racja jest mojsza jak twojsza"
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-09-14, 14:07 3
TT~ napisał/a:

Obrazek



I Ty progimnazjalny populisto jesteś mederatorem? Załóż sobie vloga na youtube i zachwalaj minecrafta, boś nie dorósł do tak odpowiedzialnej roboty, jaką przyszło Ci wykonywać. Za mało kompetencji, a za wiele chęci przypodobania się hejtującym imbecylom, do których grona sam się takimi wrzutami zaliczyłeś.

Kurwa, zrozumiałbym jeszcze gdyby ten spedalony obrazek wrzucił jakiś użytkownik uczulony na JAPOŃSKIE animacje, ale mod? Pogieło Cię człowieczku do reszty.

PS
Poczekam cierpliwie aż mi ostrzeżenia wygasną i pójdę w ślady usera o nicku gipson, który postąpił zajebiście honorowo.
Sprawię, że Bóg zabije małego kotka. If you know what i mean.

Portal, który z założenia ma być sadystyczny i zawierać treści dla dojrzałych odbiorców reklamuje jakieś lifestyle, i poleca (tak właśnie - POLECA!) flashowe gierki sieciowe dla dziesięciolatków.


Kawałek sutka od razu leci na Harda, a ostrzeżenia dostaje się za byle gówno i to w liczbie dwóch (a przecież nawet polskie dziurawe prawo nie przewiduje karania dwa razy za to samo).

PS2. Nie jestem fanem anime (to dla wiadomości smarkatego hejterstwa).
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-09-14, 14:08 2
.:. napisał/a:

Ej, a może zamknąć temat?

Skończą się przekomarzania.



a co z tym ostrzeżeniem dla TT
paragraf 4.5 jak wcześniej napisałem.


rozumiem, że wypada ci go bronić z racji wspólnej działki,
świadectwo wydał o sobie, swoim zajęciu jak i o traktowaniu regulaminu przez tych co niby maja egzekwować jego przestrzeganie... a więc i o tobie... (was -modach)

temat ciekawy, sporo tytułów (dla mnie wiele nowych) więc jak nie raczysz mi odp. na publicznym to daj na priv
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-14, 14:15
rzepich, wiesz, szkopuł w tym, że regulamin jest dla użytkowników zwykłych. Poza tym ma ten punkt niby do tego co wstawił? Nie rozumiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie