18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Anime Music Video
Keepo • 2012-09-13, 23:55
Postanowiłem wyjebać się na panującą tutaj nagonkę na te chińskie bajeczki I wstawiam tutaj kilka filmików z anime

Stary dobry poczciwy Dragon Ball

Fairy Tail

One Piece

Birdy the Mighty Decode


Chyba mnie za to zlinczujecie
Zgłoś
Avatar
koozzi 2012-09-14, 14:25
co to za nutka z DragonBalla?
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-09-14, 14:27 1
p a r a g r a f
4.5

...o b r a ż a n i e i n n y c h u ż y t k o w n i k ó w...

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

próbujesz podkurwić jeszcze, czy jak?

za większe bzdety widziałem ostrzeżenia, niż za takie tępackie komentarze...
Zgłoś
Avatar
dth 2012-09-14, 14:27 1
Jedyne w sumie które obejrzałem, ale dziwne, że nikt openingu tutaj nie zamieścił.

Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-14, 14:29
rzepich napisał/a:

...o b r a ż a n i e i n n y c h u ż y t k o w n i k ó w...





Przecież on tu nikogo nie obraża.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 14:31 3
Zgłoś
Avatar
Dawkopolo 2012-09-14, 14:36
xXDoggXx napisał/a:

Dragon Ball zawsze spoko, wehikuł czasu do dzieciństwa. Do dzisiaj jak pomyślę to się wkurwiam że AF nie wypaliło a jakieś pare miechów temu zajebałem maraton cały DB


po co na AF?
Już samo GT zostało zjebane po całości przez autorów tej serii, a co dopiero w AF SSJ 999?
Zabili by cały urok DB i DBZ.

mateuszowy napisał/a:

Kurwa gimbusy się burzą, bo moderator wstawił obrazek ukazujący prawdę hahahahahha. No ja pierdolę gimby ogarnijcie się i dorośnijcie i przestańcie oglądać chinskie bajeczki i zacznijcie w końcu żyć. Jest popyt i podaż, bo w Japonii jak dobrze wiemy żyją niedojeby życiowe i nieudaczniki i oglądają to A wy żyjecie w błędnym przekonaniu, że oni to robią bo to kochają i są to bajki dla dorosłych HAHA, nic bardziej mylnego:). Pieniądz rządzi światem gimby i dzięki Wam chinozjebom rynek chińskich bajeczek ciągle się napędzą MATKO przenajświętsza ;/



Ale ty jesteś głąbem, aż brak mi słów.
Weź pod uwagę że pod anime jest często specjalny scenariusz pisany lub też serializacja mangi. Gdyby było to przedstawione w formie filmu (np. Death Note) to jużbyło by lepiej?
Swoją drogą w japonii może i dużo pokurwionych ludzi, z tym że żyją wygodniej zapewne od Ciebie, mają kulturę i mają większą wiedzę. Btw. w japonii wskaźnik gwałtów/napadów jest kilka razy mniejszy od tego w Polsce - ciekawe dlaczego? wynika to z ich pojebstwa? chyba właśnie z naszego i z tego co ty reprezentujesz.
Zgłoś
Avatar
pansiemaziomki 2012-09-14, 14:37
widze że tu jak u Tuska, admin prawie jak Ela II... no comment chopaki albo nie wiem co tam siedzi
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-09-14, 14:40
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 14:40
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-09-14, 14:41 4
.:. napisał/a:





Przecież on tu nikogo nie obraża.



pierdol się z taką logiką...

dochodzę do wniosku:

jaranie się moderatorstwem to pedalstwo
a moderowanie to nic innego jak chujowe zajęcię, gdyż do niczego innego się nie nadaje...


i nawet nie chce mi się tego przez szopa przewalać.

nikogo tu nie obrażam

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-14, 14:44 1
rzepich napisał/a:

a modowanie to nic innego jak chujowe zajęcię, gdyż do niczego innego się nie nadaje...

rzepich napisał/a:

nikogo tu nie obrażam



Oczywiście, to czysta prawda.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-09-14, 14:45
TT zdawał sobie sprawę z tego, że (T_T), to w Japonii płacząca buzia, czy tak przypadkiem taki nick wymyślił?

A co do tematu, to tutaj klasyk AMV o DB, kiedyś 12mln wyświetleń, potem zdjęty z YT i wrzucony ponownie ^^



Polski akcent z AMV



Tutaj takie krótkie znalezione gdzieś na YT



Przy okazji AMV można wykorzystać do szukania dobrego kawałka, jak np. tu



I na sam koniec pedalstwo, bo chyba tego chcieliście

Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 14:49
Mr Dan,
To jest klasyk Dragon Balla
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-09-14, 14:55
.:. napisał/a:

szkopuł w tym, że regulamin jest dla użytkowników zwykłych.



pansiemaziomki napisał/a:

widze że tu jak u Tuska, admin prawie jak Ela II... no comment chopaki albo nie wiem co tam siedzi



yeah, wszyscy jeszcze mamy we krwi komunę! : D

no zamykajcie temat i chrońcie swojego kolesia przed słusznym zjechaniem, uciszcie lud, just do it.

btw.
[skarga]i weźcie się ogarnijcie z tym kasowaniem postów, bo czasem mam wrażenie że jakiś JEDEN nadgorliwiec się na mnie uwziął i kasuje normalne posty podczas gdy głupsze i totalnie debilne mogą sobie wisieć
nie wiem, może chłopak chce wyrobić normę, zająć pierwsze miejsce w rankingu logów moderatorskich, a może robi to dla sportu, ale niech zbastuje.[/skarga]
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-09-14, 15:00
Coś w stylu sadola

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie