18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Styku 2010-03-24, 23:02 8
Uwielbiam taki bełkot ;p
Zgłoś
Avatar
Lukami 2010-03-24, 23:06
To RM czy jakieś inne coś?
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2010-03-25, 1:07 6
Kurwa to chrescijanstwo w takiej pryimitewnej formie z aniolami, diablami, swietymi jest tak zajebiscie pojebane, ze niewiem jak mozna w to wierzyc. Trzeba byc naorawde strasznym idiotą, zeby wierzyc, ze aniolek pomoze ci tylko wtedy gdy poprosisz go o pomoc bo inaczej on niewie co ma robic. Spoleczenstwo jest strasznie ciemne.
Zgłoś
Avatar
kaczmar005 2010-03-25, 9:34
od takiego słuchania wąż opadnie każdemu droga słuchaczko...
Zgłoś
Avatar
tonyyoung 2010-03-25, 10:24
Pierdoli jak połamany
Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-03-25, 13:26 2
"czy potrzebni nam są aniołowie? pewnie tak, skoro Pan Bóg ich stworzył"

czy potrzebne nam są komary? pewnie tak, skoro Pan Bóg je stworzył

czy potrzebne nam są owsiki? pewnie tak, skoro Pan Bóg je stworzył

czy potrzebne nam są rozmaite rodzaje raka krtani? pewnie tak, skoro Pan Bóg je stworzył

skąd jakiś domorosły kaznodzieja wie co istnieje, co nie istnieje, co jest potrzebne a co chuja warte? każdy z nich się powołuje na Biblię, choćby ich teorie były ze sobą sprzeczne. jeśli już snują jakieś swoje teorie, to niech to przynajmniej robią z sensem, a nie się kompromitują ładując taki bełkot do internetu. dziwią się czemu autorytet kościoła jest mocno podkopany, jak sami siebie kompromitują z dnia na dzień coraz bardziej...
Zgłoś
Avatar
prozal 2010-03-25, 13:33 4
"..."wąż" atakował siostrę przeorysze, ale dzięki modlitwie "wąż" opadł..." ja będęc na miejscu właściciela "węża" też bym stracił ochotę jakby babka wyjechała mi z modlitwą w nastrojowej sytuacji
Zgłoś
Avatar
W................s 2010-03-25, 17:08 2
"Bóg ofiarował ci chorobe psychiczną" Hahaha
Zgłoś
Avatar
robex9 2010-03-25, 18:16
Każdy ma swojego własnego anioła stróża, pachnie mi tu pokemonami, tam też każdy miał własnego pokemona.
"Aniele stróżu mój! walcz, Aniele Stróż atak skrzydłami!" i to jest chyba ta "walka ducha"

"najmniej inteligentny anioł jest jest bardziej inteligentny od najinteligentniejszego człowieka na planecie Ziemia"
A jak polecę na Marsa ?
Zgłoś
Avatar
enivr0 2010-03-25, 19:02 1
Prawda jest taka ,że na świecie są takie rzeczy ,że nawet się nie śniło się takiemu człowiekowi jak mi albo wam. Dodatkowo potrafi tylko maksymalnie krytykować ,nie sprawdzając żadnej informacji.
Bardziej mnie rozśmieszają osoby ,wielce bogobojnie które łamią najważniejsze reguły ich religii. W Bibli jest napisane. "NIE BĘDZIESZ MIAŁ CUDZYCH BOGÓW PRZEDE MNĄ" . A nie którzy traktują jakiegoś tam świętego jak Boga. Modlą się do niego ,błagają go o wszystko. Hmmm pytanie czy taka osoba trafi do tego wspaniałego nieba? ;P Przecież to jest w religii chrześcijańskiej Grzech Śmiertelny. Czyli osoby które pokazują jak bardzo nie są święci. Ba nawet pouczają drugą osobę na poziomie etycznym oraz religijnym. Trafią do Tartaru xD Czyli tak zwanego piekiełka ,gdyż podczas spowiedzi zapominają ,że modlitwa do aniołów to jest grzech..... 1 Reguła w Dekalogu MUahahaha Fail... Ale Chrześcijańska wiara jest śmieszna ;D
Zgłoś
Avatar
kolpider 2010-03-25, 20:19
Jak ja kocham takie pierdolenie o dupie marynie
Zgłoś
Avatar
RudaGrazyna 2010-03-25, 23:00
czuje ze po 5 minutach które przesłuchałem dostane zatwardzenia.
jakbym przesłuchał całe to bym przez tydzień sie nie wysrał.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2010-03-26, 0:01
chyba dupie maryjnej
Zgłoś