18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Anioł ukazał się chłopu
m................0 • 2015-09-16, 16:31
Dawno dawno temu, pojawił się anioł biednemu skromnemu chłopu:

- Chłopie słuchaj, ponieważ w oczach Boga prowadzisz prawe życie masz jeden dar do wyboru: będziesz najprzystojniejszy, najmądrzejszy, albo najbogatszy

Chłop niewiele się zastanawiając wypalił:

- Wybieram mądrość...

Anioł powoli zniknął, i mądrość natychmiast oświeciła chłopa...

Pierwsza rzecz o jakiej pomyślał "Kurwa dlaczego nie wziąłem bogactwa?"
Zgłoś
Avatar
krzyks 2015-09-16, 17:14 15
Wziął bogactwo, przepierdolił i pomyślał... jaki byłem głupi, że zostałem głupi.
Zgłoś
Avatar
golind 2015-09-16, 19:50 8
Oszywiście mądrość jest tutaj jedynym słusznym wyborem. Mądry człowiek zawsze stanie się bogaty lub znajdzie miłość swojego życia.
Zgłoś
Avatar
kukulka19 2015-09-16, 21:58 10
Chyba że pierdolnie w niego pociąg, wtedy przejebane. A bogaty przynajmniej sobie ładny pogrzeb zrobi.
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-09-16, 22:37 7
"Madry zawsze staje sie bogaty" a zla wiedzma zostaje ukarana pewnie co? o kurna koledzy co to jest portal bajek braci grimm?
Zgłoś
Avatar
krzyks 2015-09-16, 23:16 18
golind napisał/a:

Oszywiście mądrość jest tutaj jedynym słusznym wyborem. Mądry człowiek zawsze stanie się bogaty lub znajdzie miłość swojego życia.



Na Titanicu byli mądrzy, byli bogaci, byli piękni.... tylko im kurwa szczęścia zabrakło.
Zgłoś
Avatar
Górnik_Roku 2015-09-16, 23:22
Widzę że dzisiaj Karol S. na Sadisticu.
Zgłoś
Avatar
zomos 2015-09-17, 0:30
Bóg to niezły troll... mądrość - bedzie myślał że durny że nie wział bogactwa, bogactwo - rozpierdoli na dziwki i bedzie dumał czemu taki głupi, przystojny - ile by nie miał to baba mu zabierze i będzie pierdolić że biedny i głupi...
Zgłoś