18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Krótki wycinek z egzorcyzmów Anneliese Michel- Kain



film był w urywkach bez opisu.

Pełny film- video.google.com/videoplay?docid=4760816879559814538 - dla zainteresowanych dokumentem

"Zapraszam również na stronę vismaya-maitreya.pl - strona poświęcona duchowości oraz posiada informacje o Anneliese Michel w dziale wielcy ludzie. 1 lipca 1976 w centralnych Niemczech zmarła 24 letnia studentka pedagogiki Anneliese Michel. Lekarz podpisujący akt zgonu nie był w stanie stwierdzić naturalnej przyczyny śmierci. W czasie dochodzenia okazało się, że ostatnie 9 miesięcy życia dziewczyna była poddawana egzorcyzmom. Rodzice i dwaj księża egzorcyści zostali oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci i dwa lata później skazani na karę 6 miesięcy więzienia. Proces ten wywołał w Niemczech największą medialna burzę od czasu procesów Norymberskich. Ustami bezpośrednich świadków, opowiadamy o tym, co naprawdę wydarzyło się w życiu Anneliese Michel. W filmie wykorzystaliśmy fragmenty oryginalnych nagrań audio dokonywanych podczas egzorcyzmów Anneliese Michel. Jest to wstrząsające świadectwo ukazujące podstawowe prawdy naszej wiary. Film został zrealizowany we współpracy i przy wsparciu modlitewnym polskich księży egzorcystów, a więc tych kapłanów, którzy na co dzień stają twarzą w twarz z osobowym złem. Księża egzorcyści wzięli udział w specjalnym pokazie przedpremierowym zorganizowanym podczas ich zjazdu w Niepokalanowie. Film został przyjęty owacją na stojąco. “Egzorcyzmy Anneliese Michel” widziało już bardzo wiele osób. Zawsze wywoływał on żywe reakcje i ogromne duchowe poruszenie"
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2011-12-11, 15:15 7
Na podstawie historii tej dzierlaty nakrecono 'Egzorcyzmy Emily Rose', piwko leci.


BTW ten pies ma na imie Diabeł
Zgłoś
Avatar
Zreiwz 2011-12-11, 16:00
nie ma co się dziwić, że to coś tak mówi w końcu szkop egzorcyzmuje swoją drogą nieźle najebane trzeba mieć w głowie, żeby tak się zachowywać
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2011-12-11, 16:28
"Słychać było potężne westchnienie i nastała cisza" - Rozpierdoliło mnie to
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2011-12-11, 18:00
Ktoś posłuchał xiendza Natanka O.o
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2011-12-11, 20:18
Tak to jest jak wariatów nie oddaje się do domu dla psychicznie chorych tylko pod 'opiekę' jakiemuś klesze.
Zgłoś
Avatar
aras0992 2011-12-11, 20:52 6
Po waszych postach czuje ze piszecie te bzdety tylko po to żeby dostać te obsrane ,,piwo,,
Jak przyjdzie co do czego to będziecie mieli dupy obsrane czego wam życzę padalce
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-12-11, 21:07 26
Egzorcysta powinien korzystac z metod niekonwencjonalnych

Zgłoś
Avatar
S................n 2011-12-11, 22:13 7
Dzoshu napisał/a:

Tak to jest jak wariatów nie oddaje się do domu dla psychicznie chorych tylko pod 'opiekę' jakiemuś klesze.



Stary jest taka zasada co do dziwnych zachowań.

Taką osobę najpierw daje się pod opiekę lekarza dostaje ona mocne środki uspokajające po których człowiek powinien się najpierw uspokoić a następnie zasnąć co daje możliwość skrępowania go kaftanem. Jeśli te leki nie działają to znaczy że coś jest nie tak prawda? Wtedy możemy mówić tu o czymś więcej niż ataki spowodowane chorobą psychiczną.

aras0992 napisał/a:

Po waszych postach czuje ze piszecie te bzdety tylko po to żeby dostać te obsrane ,,piwo,,
Jak przyjdzie co do czego to będziecie mieli dupy obsrane czego wam życzę padalce



Racja. Połowa użyszkodników udaje wielkiego ateistę i kozaka a w realu chodzi do kościoła aż się kurzy.

Tak z innej beczki nie ma ludzi nie wierzących są tylko ci co wierzą w Boga albo wierzą w jego nieistnienie. Wiara przecież polega na tym że się wierzy mimo że nie ma dowodów czy Bóg jest czy go nie ma.
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-12-11, 22:56 4
up@ chyba się z jakimś ministrantem macałeś...
Zgłoś
Avatar
Radysh 2011-12-11, 23:42 2
aras0992 napisał/a:

Po waszych postach czuje ze piszecie te bzdety tylko po to żeby dostać te obsrane ,,piwo,,
Jak przyjdzie co do czego to będziecie mieli dupy obsrane czego wam życzę padalce



Być może, niektórzy dożyją czasów gdy ponownie będą mieli dupy obsrane. Ale tym zajmą się ładne opiekunki w domach Osrałości Ustawicznej Pędzonej Demencją.

PS Co ci padalec zawinił, odmieńcu? Zwierz jest pod ochroną!

maciek98 napisał/a:



Stary jest taka zasada co do dziwnych zachowań.

Taką osobę najpierw daje się pod opiekę lekarza dostaje ona mocne środki uspokajające po których człowiek powinien się najpierw uspokoić a następnie zasnąć co daje możliwość skrępowania go kaftanem. Jeśli te leki nie działają to znaczy że coś jest nie tak prawda? Wtedy możemy mówić tu o czymś więcej niż ataki spowodowane chorobą psychiczną.

Racja. Połowa użyszkodników udaje wielkiego ateistę i kozaka a w realu chodzi do kościoła aż się kurzy.

Tak z innej beczki nie ma ludzi nie wierzących są tylko ci co wierzą w Boga albo wierzą w jego nieistnienie. Wiara przecież polega na tym że się wierzy mimo że nie ma dowodów czy Bóg jest czy go nie ma.



Wierzysz w nieistnienie kutafinomacankopedokrasnoludków?

Reszty nie skomentuje, bo człecze marny! Bój się kurczaczek bezpióry, bóstw wszelakich, pierdzieląc takie nieopierzone bzdury!
Zgłoś
Avatar
ticorr 2011-12-12, 5:13 1
ten Kain miał chyba jakieś większe zatwardzenie... nie ksiądz mu potrzebny a jakiś gastrolog...

Cytat:

Stary jest taka zasada co do dziwnych zachowań.

Taką osobę najpierw daje się pod opiekę lekarza



It's not Kain



It's Lupus
Zgłoś
Avatar
Nabs 2011-12-12, 12:29 6
egzorcyzmy to ciekawa sprawa, ciekawie przez "wierzących" mośków interpretowana. Jesteś chory psychicznie, wszystkim w koło mówisz że jesteś ufoludkiem, mówisz dziwnym, nie zrozumiałym "językiem", opowiadasz dziwne rzeczy - człowiek zwariował, trzeba go do psychiatryka. Mówisz że jesteś kainem/ablem/szatanem/hitlerem etc - trzeba ci księdza, zostałeś nawiedzony!

Pierdolenie, mój sąsiad alkoholik, nieraz potrafił sprawić że przeszła mnie gęsia skórka kiedy zdarzyło mi się go spotkać na korytarzu/w piwnicy. Jak byłem dużo młodszy (koło 13 lat) zrobił jedną rzecz, która mi utkwiła w pamięci: kiedyś idąc do piwnicy (mieszkam w kamienicy) po drzewo, zapalam światło, a praktycznie pół metra odemnie stoi mój sąsiad, patrząc się na mnie, jakbym mu conajmniej zajebał coś, zaczyna coś pierdolić że był w kościele, a tam szatan przesunął kościół o metr w lewo. Potrafił stać na parapecie w oknie (mieszka na 1 piętrze) i po nocach się wydzierać o szatanach i diabłach. Jakiś jebnięty wierzący strzeliłby diagnozę - opętany. Cóż, wystarczyło że odstawił borygo i od razu przestał widywać szatana.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2011-12-12, 14:38
To nagranie jest tak popularne jak i stare i jak i debilne że lolololo
Religia to fail.
Zgłoś
Avatar
Jutub 2011-12-12, 15:32
Eeee tam.. ja tak ostatnio z kumplami z imprezy wracałem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie