18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Weep 2009-10-09, 14:41
W każdym razie, nie spanikowała.
Zgłoś
Avatar
fakamaka 2009-10-09, 14:48
mocne :]
Zgłoś
Avatar
o................k 2009-10-09, 15:44 1
jakby wszyscy srali ze strachu po swojej śmierci świat byłby pełen magicznego niewidzialnego gówna : ]
Zgłoś
Avatar
Stachustach187 2009-10-09, 15:57
orok napisał/a:

jakby wszyscy srali ze strachu po swojej śmierci świat byłby pełen magicznego niewidzialnego gówna : ]


Zgłoś
Avatar
Keyos77 2009-10-09, 17:50 2
takie coś powinni robić tym pajacom z kompleksem małego wacka, co to ruszają z piskiem opon ze skrzyzowań żeby zaszpanować albo zapierniczają przez miasto ponad 100, odrazu by zaczeli jeździć 10km/h :]
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-10-09, 18:13
dziwne, że nie podeszła do "siebie", albo nie zaczęła szturchać tych ludzi z tym swoim "heloł"
Zgłoś
Avatar
_................y 2009-10-09, 19:23
wytlumaczcie mi: jak ją uśpili? i co z jej nogami? w pewnym momencie mowila ze nie moze sie ruszyc...a potem normalnie podeszla.

robi wrazenie jesli to nie fake;D
Zgłoś
Avatar
K................k 2009-10-10, 10:16
Właśnie, ja też bym chciał wiedzieć jak ją uśpili... Bo chyba coś przegapiłem.
Zgłoś
Avatar
katmandu 2009-10-10, 11:21
"Właśnie, ja też bym chciał wiedzieć jak ją uśpili... Bo chyba coś przegapiłem."

a słyszałeś może o hipnozie??
Zgłoś
Avatar
s................t 2009-10-10, 11:44
Derren Brown jest genialny, robi takie cuda ze ja Ciez pierdole. Zahipnotyzowal ja przez telefon, nie takie cuda robil.

Raz kolesia zahipnotyzowal automatem do gry. Koles zaczal grac, nagle jakby zasnal, przeniesiono go do pomieszczenia ktore wygladalo zupelnie jak gra, zombie i takie tam inne strachy, i tam sie obudzil. Dezorientacja totalna, zaczal strzelac, biegac, bac sie, masakra, potem znow go uspili, wrocili z nim do baru gdzie byl automat, postawili go przed nim i znow obudzili, cos takiego przezyc, szok.

Osobiscie balabym sie spotkac Derrena, koles moze Ci wyjac portfel, zabrac zegarek, kluczyki od auta, nawet nim odjechac na Twoich oczach a Ty nawet nie wiesz kiedy.
Zgłoś
Avatar
T................l 2009-10-10, 14:33
Hipnoza na spore ograniczenia.

Ale filmik ciekawy. Powinien być wykorzystany jako spot, profilaktycznie. Z tym, że człowiek pamięta o groźbie przez pięć minut.
Zgłoś
Avatar
Cnx 2009-10-10, 16:10
Ciekawe jak by się zachowała gdyby zaczęli ruchać tego manekina

Keyos77 napisał/a:

takie coś powinni robić tym pajacom z kompleksem małego wacka, co to ruszają z piskiem opon ze skrzyzowań żeby zaszpanować albo zapierniczają przez miasto ponad 100, odrazu by zaczeli jeździć 10km/h :]



Ja tam zapierdalam po mieście ile się da, a mam zajebistego kutasa ( nie moja opinia) i żadnych kompleksów
Zgłoś
Avatar
Stachustach187 2009-10-10, 21:46 1
sisteragent napisał/a:

Raz kolesia zahipnotyzowal automatem do gry. Koles zaczal grac, nagle jakby zasnal, przeniesiono go do pomieszczenia ktore wygladalo zupelnie jak gra, zombie i takie tam inne strachy, i tam sie obudzil. Dezorientacja totalna, zaczal strzelac, biegac, bac sie, masakra, potem znow go uspili, wrocili z nim do baru gdzie byl automat, postawili go przed nim i znow obudzili, cos takiego przezyc, szok.



ten filmik tez wrzucilem

sadistic.pl/zombie-with-derren-brown-vt23601.htm
Zgłoś
Avatar
Szilka 2009-10-12, 19:54
Ja jestem w ciężkim szoku, jeżeli to nie jest żaden fake.
Nie wiem, co ja bym zrobiła na jej miejscu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie