18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mateuni007 2012-05-01, 4:29 2
@ten co dodal tego gifa, Ty tez bylbys jego problemem.
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2012-05-01, 7:28
On raczej nie miał problemów bo miał ludzi od ich rozwiązywania.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-01, 7:32 1
Giorgio69 napisał/a:

Gdyby żył, rozwiązał by nam wiele problemów,szczególnie na Wiejskiej



Gdyby żył to byłby warzywkiem raczej. Nikomu przyjmowanie narkotyków dożylnie nie służy.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-05-01, 8:47
wolałbym że wygrał wojne hitler niż te skurwiele jebane z rosji dajcie mi to bombke atomową dostane dożywocie ale rozjebie ten kraj....

wiem gówno bym zrobił ;/
Zgłoś
Avatar
Giorgio69 2012-05-01, 9:11 1
mateuni007 napisał/a:

@ten co dodal tego gifa, Ty tez bylbys jego problemem.



Wybaczam ci twoją wypowiedź, ze względu na Twój wiek i za niedouczenie, przeczytaj książkę "Mein Kampf" napisaną początkiem lat dwudziestych ubiegłego wieku przez Adolfa H w więzieniu w Landsbergu, wtedy może zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, z tą całą pierdoloną unią europejską. Polacy są im potrzebni do pracy, nie wyeliminują wszystkich, tylko jednostki które nie będą im posłuszne, zapewnić minimalną edukacje i głodową pensje co w tej chwili ma miejsce, podstawowe produkty żywnościowe w naszym kraju, są droższe niż Niemczech! Zapytaj swoich rodziców lub dziadków jaki poziom nauczania był 20-25 lat temu w Polsce. Teraz to jest kpina nie nauka, to czego uczyli się twoi rodzice w podstawówce, Ty dzisiaj uczysz się tego w liceum!
Reasumując, to co Adolf chciał osiągnąć przez II wojnę światową, unia europejska robi to samo, tylko bez krwawo.
A Ty, dalej oglądaj TVN
Zgłoś
Avatar
swiniojid 2012-05-01, 9:25 4
Giorgio69 - byłbyś dobrym folksdojczem. Szkoda, że nie doczytałeś, co Hitler robił z Polakami podczas II wojny światowej.
Zgłoś
Avatar
ja_nemo 2012-05-01, 10:11
Giorgio69 - przeczytaj chociaz to co napisales i zastanów się jeszcze raz. Pouczasz kogoś ze wzlędu na jego wiek i wg ciebie niedouczenie. Proponuję ksiazki innych autorow niz tego mordercy z gifa...
Zgłoś
Avatar
nieja 2012-05-01, 10:18
gdyby żył ty byś nie zył .
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-05-01, 10:32
Giorgio69 napisał/a:

przeczytaj książkę "Mein Kampf"



Ty bandyto, ona jest nielegalna, nie wolno jej czytać, bo zrobi Ci wodę z mózgu. Można będzie ją czytać legalnie od 1 Stycznia 2016 roku i już wtedy nie zrobi Ci wody z mózgu...
Swoją drogą sam ją czytałem i zmienia trochę patrzenie na wojnę i wiadomo czym się kierował.
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-05-01, 10:42 5
Gdyby mu coś odbiło to rozwiązał by też problem egzystencjalny twojej rodziny i ciebie. Nie było planów eksterminacji żydów, to wyszło w trakcie. Były za to plany żeby ich wysiedlić, wysłać np. na Madagaskar. Także dzisiaj Polacy mogą być dobrzy i pracować a jutro mogą być zbędni. Całkowity brak wyobraźni, lubisz mieć buta nad głową?

To co piszesz o UE (w tonie krytycznym) jest zaprzeczeniem tego co napisałeś wcześniej. Bo skoro nie podoba ci się obecna sytuacja to jaki problem rozwiązał by Hitler? W toku rozumowania twojego ostatniego posta on by ten problem nasilił, więc sorry, ale cały ten wątek to jakieś pieprzenie, byleby być kontrowersyjnym. Na dodatek niekonsekwentne pieprzenie.

Nie fajne.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-01, 11:11
Uwielbiam takie rozmowy "co by było gdyby..."
Zgłoś
Avatar
spr 2012-05-01, 17:23
oczytaliście się książek a teraz na siłe próbujecie tym wszysthich zainteresować.
Zgłoś
Avatar
Miecz 2012-05-01, 18:53
Ja mam pytanie: czy tych, którzy dają (y) już naprawdę popierdoliło?!
Zgłoś