18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
divi1991 2011-03-06, 20:42 1
Antyfaszysty

pedały jebane
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-03-06, 20:44 14
malydupek

to już nawet nie jest śmieszne. Najlepszy przykład miałeś 11 listopada. Krzyczycie zza kordonu policji, podbiegacie z kamieniami i butelkami w stronę nacjonalistów których odgradza policja. Narodowcy przerywają kordon, wybiegają ... i? I spierdalacie jak dzikie zające. Dlaczego? Jeszcze kilka sekund wcześniej byliście bardzo pozytywnie nastawieni do konfrontacji. A co na to kręcący wszystko babochłop? Do policji - oni tam pobiegli, dlaczego nic nie robicie. Oni tam pobiegli, Oni ich zabiją! Hahahaha. Jebane smotruchy silne na odległość
Zgłoś
Avatar
kosmiel 2011-03-06, 20:45 1
akurat to pedał niema nic do powiedzenia przy waleniu w dupe! bluntmeeen ty w zyciu myslisz tylko o kurwa napchaniu ryja i żeby cię jakiś cwel klepał po dupie! Pomyśl kiedys o czymś wiecej jak o kanapkach do roboty.... życie nie kończy sie na tym.
Zgłoś
Avatar
RuchaczNagichPanien 2011-03-06, 20:57 3
grauper napisał/a:

RuchaczNagichPanien - No to idz i im wypierdol kurwa... Powiedz im ze ci sie kurwa nie podobają ich poglądy i ze nie lubisz konkurencji w ruchaniu małych dizeci...



Nie kryję moich poglądów.Czy ty jesteś głupi czy po prostu nie udało ci się mnie pocisnąć ? Gdybym ja ruchał małe dzieci to byłbym pedofilem więc bym popierał lewaków.Idź do swoich brudasów i walcz o równość.
Zgłoś
Avatar
morinho 2011-03-06, 21:31 1
Chory konflikt. Jedyne co go napędza to nienawiść. Ideały służą jedynie po to żeby oszukiwać siebie, oraz innych.
Zgłoś
Avatar
ksidraak 2011-03-06, 21:56 1
Ludzie, czy wy naprawdę nie rozumiecie że w tym żałosnym teatrzyku politycznym ani prawa ani lewa strona nie ma racji i obie są tak samo zakłamane? W gruncie rzeczy, nic się nie zmienia kiedy jedna rządzi, jest taki sam burdel i chujnia.
Zgłoś
Avatar
s................s 2011-03-06, 22:40 2
Popieram typa o ksywce Matuus.
Krótka charakterystyka nazioli i antify.
Z jednej strony idioci myślący że Hitler lubił Polaków, a żydzi dostawali w obozach 3 ciepłe posiłki dziennie, z drugiej niedouczone, brudne matoły zafascynowane komuną. Ustawić jednych i drugich w piaskownicy, niech się między sobą pozabijają, bo jak na razie napierdalają bogu ducha winnych ludzi, zamiast siebie nawzajem. Na pohybel.
Zgłoś
Avatar
Azazel 2011-03-06, 22:41 6
Burdel i chujnia taki sam ale wolałbym żeby w tym burdelu nie było ciapatych, którzy będą mnie kiedyś gonić do meczetu czy żeby moje dziecko w przyszłości zapytało na spacerze "tatusiu, a czemu ci panowie na ławce wpychają sobie języki do ust?" Jak pedały chcą się pedalić, niech to robią w domowym zaciszu, nie obnosząc się z tym kurwa wszem i wobec. Co do czarnych... Są kurwa 100x większymi rasistami niż biali!! Na bliskim wschodzie prześladuje się chrześcijan. Jestem za takimi samymi prześladowaniami wobec muzułmanów w "chrześcijańskiej" Europie...
Peace...
P.S. Gwoli ścisłości, jestem zatwardziałym ateistą...
Zgłoś
Avatar
Frankie4Fingers 2011-03-07, 0:08
bb
Zgłoś
Avatar
s................s 2011-03-07, 0:12 3
"Bycie Polakiem nie opiera się na gnębieniu mniejszości, tylko na jakimś wewnętrznej pewności co do swoich korzeni"

Sęk w tym że antifa nie ma żadnych wartości. Oni cię mogą słoikami z bigosem obrzucić za to że kładziesz kwiaty na pomniku powstańców. Nie chcę w sumie generalizować, ale jak tak patrzyłem po wypowiedziach ludzi powiązanych z tym czymś, na rozmaitych forach, to szczerze ręce odpadają.
Zgłoś
Avatar
Reichmann 2011-03-07, 0:40 1
@morinho:
Wszystkie ideały są potrzebne (z wyjątkiem tych lewackich). Są motorem jakiegokolwiek postępu. A ty pouczasz, jak jakiś świńsko upalony mistrz jakiegoś wschodniego zakonu w tanim filmie z Seagalem.

A lewacy, cała antifa, wielcy wojownicy o równość, jacy są, wie każdy. Nie trzeba mówić, bo wszystko już było powiedziane.
Zgłoś
Avatar
bluntmeeen 2011-03-07, 9:46
Cytat:


bluntmeeen ty w zyciu myslisz tylko o kurwa napchaniu ryja i żeby cię jakiś cwel klepał po dupie! Pomyśl kiedys o czymś wiecej jak o kanapkach do roboty.... życie nie kończy sie na tym.



a skad wiesz ? chcesz ciasteczko ? czy chujem po ryju dawaj dawaj, napinaj dalej :]
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2011-03-07, 10:20
Weźcie się, kurwa, pozabijajcie łopatkami.
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2011-03-07, 11:32 3
sanctusdiavolos napisał/a:

Popieram typa o ksywce Matuus.
Krótka charakterystyka nazioli i antify.
Z jednej strony idioci myślący że Hitler lubił Polaków, a żydzi dostawali w obozach 3 ciepłe posiłki dziennie, z drugiej niedouczone, brudne matoły zafascynowane komuną. Ustawić jednych i drugich w piaskownicy, niech się między sobą pozabijają, bo jak na razie napierdalają bogu ducha winnych ludzi, zamiast siebie nawzajem. Na pohybel.



ale co ty za chore filmy tutaj wkręcasz? Gdzie widzisz nazioli? Wśród ONR? NOP?
No ja pierdolę, proszę cie.
Zgłoś