18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szkoda strzępić ryja. Maseczka nie chroni jakoś specjalnie przed zakażeniem, jednak dość skutecznie hamuje przed zakażeniem, kiedy jest noszona przez zakażonego- taki menel nie rozsiewa zarazy. Takie tępe umysły de facto twierdzą, że wirusa nigdy nie było, a na Świecie nikt z powodu co-vida nie zachorował-nikt nie umarł. PS. typ kasuje niemmal natychmiast nieprzychylne komentarze, które przeciwstawiają się jego poglądom. Żałosny śmieć.

Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2020-09-09, 19:05 1
Niezwyciężony napisał/a:

To nie logika tylko twój mały chłopski rozum.
I jest to dowód na to że jesteś kretynem, tyle razy było pisane że jest dokładnie na odwrót ale do debila jak widać nie dotarło.
Ale wiadomo że możesz nie mieć objawów i zakażać, człowiek z połowa mózgu by zrozumiał a dla ciebie to za wiele
Ooo, janusz wirusologii zrobił risercz na fejsbuku i już wie najlepiej co i kiedy trzeba było zrobić



nie no, masz wstukane 37 latek a czuje się jakbym rozmawiał z moją 15 letnią siostrą - brak merytoryki nadrabiają wybuchy emocjonalnej goryczy

skoro nie mam maski, a ktoś ją nosi to chyba się przede mną ochrania więc po co mi nakaz jej noszenia jeśli nie jestem "zakażony" - co jest nieprawidłowego w tym spisaniu? niech sobie chora / chętna osoba nosi, mam to w piździe - niech osoby zdrowe nie będą do tego zmuszane. możesz mi wyjebać argumentem na pysk innym niż insult? miałeś kiedyś bezobiawową sraczkę lub słyszałeś o tym, żeby ktoś miał nowotwór bezobiawowy? bezobjawowy katar, gorączka? (tu ci objaśniam, bo pewnie nie zczaisz - katar / gorączka jest objawem infekcji i to naturalny odruch obronny organizmu, żeby pozbyć się gówna) też ciekawostka, specjalnie dla ciebie: jeśli nie masz objawów HIV nie dostaniesz AIDS! czyli możecie klaskać się bez gumy.

druga ciekawostka: zanim znów mi pociśniesz, przeczytaj se postulaty Kocha - bardzo mało do przeczytania, nie przeraź się
Zgłoś
Avatar
breinwarz 2020-09-09, 19:07
to nie chodzi o to ze sa oglupieni tylko o to ze nikomu sie nie chce tak bawic dlatego na brode zalozy maske i ma wy ... e
Zgłoś
Avatar
yooshi 2020-09-09, 19:15 2
Co to w ogóle za jebany kartofel? Jak chce być sławny z mediach to niech puknie pannę na wieży widokowej. Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-09-09, 19:24 2
Hhahahaa wojna polsko-polska ciąg dalszy. Nawiązując do filmu, koleś pójdzie do sądu ,trafi na pisowskiego sędzię i dopierdoli mu grzywnę. Jesli ktoś uważa polskie sądy za niezawisłe i sprawiedliwe to jest głupcem. Posłowie sami łamali konstytucję, rzad sobie nią dupe podcierał (przymusowa masowa kwarantanna, bez wprowadzenia stanu kleski żywiołowej, stanu nadzwyczajnego itd.) Będąc w Polsce nauczyłem sie jednego, na 1 policjanta/sędzię/lekarza z powołania jest 100 złamasów, idąc dalej organy scigania dalej upawiają politykę pt: "Daj mi człowieka, a paragraf sam się znajdzie", oczywiście nie bronię przygłupa z filmu (wierzącego w swoje konstytucyjne prawa (sic!) w Polsce).

Do puenty: Dopóki ludzie sie nie ogarną (ci z lewej i ci z prawej) chuja się zmieni w tym żałosnym kraju.

P.S News z dzisiaj: Ambasador Polski w Islandii został oskarżony o mobbing (news jest po islandzku, jeśli ktoś chce moge wrzucić link do prasy)
Zgłoś
Avatar
MgrMajster 2020-09-09, 19:36 10
Cóz. Kuzynka je,t pielegniarka w szpitalu. Nie napisze jakim, bo nie. W maju bo ciaglych dyzurach ,ie nieco gorzej poczula i postanowila zrobic test, wiec wziela go z szafy, w ktorym je trzymaja. Wyszlo, ze pozytywny. Zadzwonila od razu to kolezanki i opowiedziala o tym. Kolezanka jej spytala sie, z ktorej polki wziela. Powiedziala, ze z drugiej. No co tamta, ze z drugiej niech nie bierze, bo zawsze sa pozytywne, niech bierze w pierwszej.
Tyle na temat tych Waszych ukochanych testow.
Ponadto sracie sie tym wirusem jak debile, strach i paranoja. A codziennie palicie fajki, chlejecie alko, bierzecie narkotyki, przekraczacie predkosc w uj samochodami.
Ktos Wam powiedzial, ze Wasi znajomi czy rodzina poumierali na ta chorobe, a co jesli wpisali tak, by miec haj, albo takie byly procedury, ze trzeba i koniec? Jakos przez ostatnie pol roku nawet gorzej sie nie poczulem, a w pracy i na zewnatrz mam do czynienia z dziesiatkami ludzi. Moze nas zabic wiele chorob, innych zdarzen losowych, ale lemingi sie uczepily COVIDA. Debilizm. Choroby byly i beda zawsze i zadne rozporzadzenia szumowin i innych nie powstrzymaja ich. Jakos predzej mimo corocznych sezonow grypy nie popadaliscie w panike, podczas innych strasnych epidemi jak swinska grypa, ptasia grypa i inne tez nie. To czym sie rozni ta epidemia strachu od innych?
Ano tym, ze rzadzacy idealnie napuscili Polakow na siebie. Jeden drugiego pilnuje i jest gotow zabic, bo drugi nie ma maseczki, a rzadzacy licza kolejne miliony na swoich kontach i sie z Was smieja debile.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-09-09, 19:58 7
Dyskusja na temat noszenia maseczek jest tak samo produktywna jak przekonywanie niektórych ludzi że dokarmianie miejskich gołębi nie jest czynieniem dobra.

Maski opadły



Aż chciało by się krzyczeć : Ludzie nie dajmy się zwariować !
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-09-09, 20:07 2
Niektórzy to nasraliby sobie na głowę gdyby pisiory tego zakazali. W pracy plus z masek mam taki, że nie muszę wąchać jak innym wali z ryja, a wirus wirusem. Jest, czy go nie ma. Jedni wierzą w płaską ziemię inni w boga. Mylić się jest rzeczą ludzką. Nie podoba wam się, że miłościwie nam panujący dali takie rozpożądzenie a nie inne, to po chuj na nich ciągle głosujecie i mówicie ze rujnują ten kraj? Ten kraj rujnują ich wyborcy. W tym kraju puki co nie ma na kogo głosować, rozumiem, ale żeby się sprzedać za własne pieniądze? Bo pisiory właśnie to robią. KO sprzedałoby kraj. Nie wiem co gorsze. Brak alternatyw.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-09-09, 20:49 2
Zasada jest prosta. Albo masz wiedzę i odpowiednią ilość tytułów przed nazwiskiem, żeby obalić teorie WHO, albo morda w kubeł i słuchasz specjalistów. Ci zalecają używanie maseczek.
Zgłoś
Avatar
J................a 2020-09-09, 20:55 2
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.
Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?



Wirusy występują w zawiesinie, czyli są "rozpuszczone" w cieczy. Te małe krople cieczy są na tyle duże, aby nie mogły migrować przez włókninę. Maseczka stanowi barierę dla wydychanego z płuc powietrza i cząstki cieczy w dużej proporcji są hamowane właśnie przez włókninę maski. Na tym polega jej działanie. To nie jest sitko, które odsiewa wirusy bo takie urządzenie nie ma właściwości filtracyjnych. Innym typem masek są maski filtrujące, które w całości wykonane są z włóknin elektretowych (nie mylić z filtrem HEPA) i właśnie one mają właściwości filtracyjne. Podsumowując maski "chirurgiczne" to bariera dla wydychanego powietrza, a maski filtrujące oczyszczają powietrze z cząsteczek wielkości wirusa.
Zgłoś
Avatar
Aerst 2020-09-09, 21:07
Alan101 napisał/a:

Fajnie napisane, przydałby się link do źródła i na przykład cudzysłów, że to cytat...
Ooo i jest



Masz racje powinienem dodać przynajmniej cudzysłów Wybacz, a wypowiedz skopiowałem ze zmianynaziemi. Kopiuje mądre wypowiedz i przekazuje dalej, muszę dodać cudzysłowy do notatek
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2020-09-09, 21:11 1
jebany dzban przypierdala się do gościa który wykonuje polecenia odgórnie ,na terenie sklepu lub zakładu jeśli kierownictwo zarządzi że ma nosić maseczkę zjeb to ma nosić nie cytować konstytucje z którą dopiero co sie pewnie zetknął i wyrecytował wcześniej spisane z neta fragmenty bo sam by tego nie ogarnął ubek pierdolony ,ma problem z maseczką to skończony huj nie idzie do innego sklepu ;lub kupuje przez neta ,konstytucją sie zasłania myślałby kto ,ten przypadek pokazuje że utylizacja takich zjebów jest wskazana i powinna być zapisana w konstytucji
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-09-09, 21:13 2
W szkole korony nie ma ale w autobusie do szkoły jest, w biedronce wirusa nie ma, ale w przychodni jest. Kierowcy ciężarówek zwolnieni z kwarantanny bo oni wirusa nie przenoszą, turyści 2 tygodnie w kwarantannie bo oni przenoszą. W Bułgarii na ulicy nawet pół maseczki u turystów, nikt nie umiera, u nas wszyscy muszą nosić bo inaczej umrzemy. Koronawirusy towarzyszą nam od kąd istnieje ludzkość, istnieje i będzie istnieć i koronawirus też będzie istniał. Poczytajcie książki z lat 80tych i co na ten temat piszą ówcześnie szanowni przedstawiciele świta medycyny.
Zgłoś
Avatar
adasko224 2020-09-09, 21:19 2
el_kadafi napisał/a:

Ciekawe co będzie mówił jak się pandemia rozbuja. Czy będzie można takiego debila pozwać?



Jaka pandemia? Ty w to wierzysz? Co za. Ciemnogród...
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-09-09, 21:21 3
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona (...)



No tak. Bo takim kretynom trzeba takiej sytuacji, jaką Włosi mieli, żeby cokolwiek zrozumieć. Wszyscy mają prawo, są uprzywilejowani, a obowiązków kurwa żadnych.
Maseczki, odstępy między ludźmi i ograniczenie wychodzenia do konieczności OGRANICZAJĄ roznoszenie tego kurewstwa, ale dla IQ 21 ograniczenie = zatrzymanie i stąd cały kłopot.
Zgłoś
Avatar
lixace 2020-09-09, 21:21 1
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.
Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?



Nie będę komentował jakie kto ma podejście, tylko fakt:
Wirusy nie są rozsiewane same, tylko na cząsteczkach wody która jest wydychana. Im bardziej maseczka jest zwilżoną wydychaną wilgocią, tym bardziej blokuje kolejne cząsteczki. Jeśli do kogoś to nie przemawia, czy maseczki pogorszają sytuację epidemiologiczną? Podchodząc do tego rzeczowo, bez generalizacji i osobistych pobudek, im więcej środków sterowania ryzykiem tym lepiej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie