18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szkoda strzępić ryja. Maseczka nie chroni jakoś specjalnie przed zakażeniem, jednak dość skutecznie hamuje przed zakażeniem, kiedy jest noszona przez zakażonego- taki menel nie rozsiewa zarazy. Takie tępe umysły de facto twierdzą, że wirusa nigdy nie było, a na Świecie nikt z powodu co-vida nie zachorował-nikt nie umarł. PS. typ kasuje niemmal natychmiast nieprzychylne komentarze, które przeciwstawiają się jego poglądom. Żałosny śmieć.

Zgłoś
Avatar
gieroj111 2020-09-09, 15:29
naprawdę jest taki zapis ze klient musi być obsłużony i koniec?
Zgłoś
Avatar
goldtigrera 2020-09-09, 15:30 3
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.
Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?



Szanowny Panie, maseczka nie ma za zadanie zatrzymać samego wirusa a cząsteczki śliny i plwociny w których ten wirus się znajduje. Tak samo chirurg ma maseczkę na operacji żeby pacjentowi nie napluć w pole operacyjne.
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-09-09, 15:31 5
Ja tylko chciałem nieśmiało dodać, że dzięki maseczkom rzuciłem palenie, bo wąchanie własnego kiszonego oddechu walącego fajkami uświadomiło mi, jak to straszliwie jebie.
Zgłoś
Avatar
Dress32 2020-09-09, 15:33 2
Debil i tyle, przyszedł przygotowany na zakupy, znaczy się z konstytucją, zamiast z maseczką.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-09-09, 15:33 2
Zapis jeśli jest, jest debilny. Jak ktoś nie chce w swoim sklepie pedałów, murzynów, czy im podobnych antymaseczkowych zjebów, powinien mieć prawo ich wyrzucić. No ale konstytucja komucha Kwacha, wiadomo,
A koleś z filmiku, jak i wielu komentujących to debile. Wirus przenosi się drogą kropelkową, nie przez powietrze. Maseczka bardzo ogranicza zasięg kichnięcia, czy kaszlnięcia. Zasięg kichnięcia bez maseczki to wiele metrów.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2020-09-09, 15:37 10
Za "niemca", kazano żydkom nosić żółte tzw. Gwiazdy Dawida. W Korei za brak przypinki Kima w klapie dostajesz wpierdol i ciężkie roboty. Nie chodzi o nic innego jak kontrę karności i posłuszeństwa (równie dobrze mogli im kazać skakać na jednej nodze). Bardzo łatwo wyłapać wtedy niepokornych "fikaczy" i wywrotowców. Bardzo łatwo wprowadzić terror, psychozę; „O Jezu! Wyszedłem do roboty bez opaski/bez przypinki/bez maseczki. Rudy chuj, Szumowski sam twierdził najpierw, że maseczki to lipa. Dopiero kiedy jego kolega, instruktor narciarski, zorganizował grubszy transport maseczek, te okazały się niezbędne. Co ciekawe, po złożeniu urzędu wypierdolił do Hiszpanii, do której zawieszono loty i tam już łaził bez maseczki.
Bezpośrednio z powodu COVID-19 w ciągu pół roku, zmarło cos około dziewięciuset osób. Licząc tych z powikłaniami, coś około dwóch tysięcy. Czyli, miesięcznie COVID-19 zabija średnio mniej niż 150 osób a razem z chorobami towarzyszącymi 350 osób. Miesięcznie w Polsce umiera 30-40 tysięcy osób niezależnie od przyczyny. Spod grubego palca licząc COVID-19 jest przyczyną 1% śmierci wśród wszystkich umierających. Sama śmiertelność, liczona od ilości zakażonych wynosi promile! Trochę śmierdząca sprawa, jeśli z powodu COVID-19 ograniczane są swobody obywatelskie, ma nastąpić wieloletni kryzys gospodarczy, dygoce system finansowy albo kilku wizjonerów chce czipować lub szczepić całą populację.
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2020-09-09, 15:39 1
janlew napisał/a:

Zapis jeśli jest, jest debilny. Jak ktoś nie chce w swoim sklepie pedałów, murzynów, czy im podobnych antymaseczkowych zjebów, powinien mieć prawo ich wyrzucić. No ale konstytucja komucha Kwacha, wiadomo,
A koleś z filmiku, jak i wielu komentujących to debile. Wirus przenosi się drogą kropelkową, nie przez powietrze. Maseczka bardzo ogranicza zasięg kichnięcia, czy kaszlnięcia. Zasięg kichnięcia bez maseczki to wiele metrów.



oj oj, chyba ktoś wyśmiewa grupę, do której sam należy!

rozumiem, że każdy jest chory i powinien nosić maskę?
Zgłoś
Avatar
kapsiu 2020-09-09, 15:42 2
xxbartxx32 napisał/a:

Chłop ma rację i piwerko dla Niego za przetłumaczenie wszystkim bojącym się jakiegoś śmiesznego wirusa, że zwyczajnie jest to ściema.



To zapraszam kurwa do szpitala pomagac chorym na covid , skoro to cos innego czy go nie ma to cie nie złapie
I wracaj do rodziny kzdeg dnia .

A do tego jelopa kory ma najwięcej piw... Bo nie każdy ma ciężkie objawy.... Dlatego nie ma zapchanego oiomu.
Zgłoś
Avatar
seemija 2020-09-09, 15:43 2
Pierre_Dolec napisał/a:

Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem.



wirus smiga na nosniku, slinie, a ta maseczka zatrzymuje wystarczjaco y obnizyc mozliwosc rozprzestrzeiania sie droga sic kropelkowa
Zgłoś
Avatar
Kanar499 2020-09-09, 15:43 6
Nie rozumiem tych idiotów którzy tak zaciekle walczą z tymi maseczkami, ktoś inny przez to czuje się bezpieczniejszy to zakładam i tyle, nie poświęcają życia jak na 10 minut założą to jebaną maseczkę na twarz. Sam nie znam się na tym więc nie wypowiadam się na temat covida, ale dla świętego spokoju założę tą maskę i nie będę się szarpał z ochroniarzem, kasjerką itp. Bo mam swoje problemy i życie a nie próbuje innym na siłę udowodnić jaki jestem "niezależny" bo ktoś po 8h poniżania się w pracy wchodzi do biedronki bez maski żeby udowodnić jakim to nie jest wolnym człowiekiem. 0iq
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2020-09-09, 15:46
Niby wakacje się skończyły ale widać że dzieci zamiast w książkach czy na kwejku, siedzą na sadistic.pl

Zgłoś
Avatar
dexterl 2020-09-09, 15:48 7
prodekszyn napisał/a:

taki menel nie rozsiewa zarazy. Żałosny śmieć.



Za "menela" i "śmiecia" gość powinien wytoczyć ci sprawę! Żałosny jesteś. Siedź dalej w swojej piwnicy z masce, słuchaj reżimowych mediów i wierz w sobie w te brednie na temat pandemii... ale od ludzi, którzy próbują uświadomić innych co jest faktycznie na rzeczy, to się delikatnie mówiąc odstaw! Poza tym nie ma obowiązku noszenia masek - to jest rozporządzenie a nie ustawa.
Zgłoś
Avatar
seemija 2020-09-09, 15:55 4
satariel napisał/a:

Powiedz to Holendrom, którzy maski wycofali



ciekawie pierdolisz synku, mieszkam w Holandii i nic nikt nie wycofal, w pracy w zaleznosci od zakladu, w srodkach transportu publicznego bez maski nie wejdziesz i olicja sie nie bedzie z toba patyczkowac tylko wylapiesz mandacik ze ci sie rodzina do trzeciego pokolenia na niego skladac bedzie
Zgłoś
Avatar
Voldmar 2020-09-09, 15:55 2
dexterl napisał/a:

Za "menela" i "śmiecia" gość powinien wytoczyć ci sprawę! Żałosny jesteś. Siedź dalej w swojej piwnicy z masce, słuchaj reżimowych mediów i wierz w sobie w te brednie na temat pandemii... ale od ludzi, którzy próbują uświadomić innych co jest faktycznie na rzeczy, to się delikatnie mówiąc odstaw! Poza tym nie ma obowiązku noszenia masek - to jest rozporządzenie a nie ustawa.



Dokładnie,. Warto znać zasadę wyższości ustawy nad rozporządzeniem i konstytucji nad ustawą.
Zgłoś
Avatar
j................5 2020-09-09, 15:59
ale CIOTA ha hanha ha ha ha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie