18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Szkoda strzępić ryja. Maseczka nie chroni jakoś specjalnie przed zakażeniem, jednak dość skutecznie hamuje przed zakażeniem, kiedy jest noszona przez zakażonego- taki menel nie rozsiewa zarazy. Takie tępe umysły de facto twierdzą, że wirusa nigdy nie było, a na Świecie nikt z powodu co-vida nie zachorował-nikt nie umarł. PS. typ kasuje niemmal natychmiast nieprzychylne komentarze, które przeciwstawiają się jego poglądom. Żałosny śmieć.

Zgłoś
Avatar
sirapacz 2020-09-09, 14:30 5
@Aers
Wirus może i jest maleńki, ale nie podróżuje sam lecz w aerozolu śliny (kuleczki wody, kropelki czy jak chcesz to nazwać). A te są jak łatwo się domyślić - nieco większe. Idioto.
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-09-09, 14:34 3
Eknen napisał/a:

O ile zakaz przemieszczania się wprowadzony na początku epidemii był niezgodny z Konstytucją, to rozporządzenie o zakrywaniu ust i nosa takie nie jest .
Obecnie rozporządzenie mówi o zakrywaniu nosa i ust w miejscach publicznych jak sklepy, środki transportu publicznego. Po chuj robić aferę z 10 minutowych zakupów z maską na ryju? Nie można się kurwa poświęcić w imię solidarności z tymi co mają osłabiony system immunologiczny? Trzeba być jebanym zjebem co wierzy, że epidemia wygląda jak apokalipsa zombie.......
ps. mój ojciec jest stary i schorowany i choćby szansa na zarażenie wynosiła 0,01% to gdybym zobaczyła pizdę bez maski w sklepie co dmucha mi na ojca , to nie ręczę za siebie .....



Tyczy się osób chorych, lub podejrzanych o bycie chorym. Tak mówi ustawa. Co do twojego ojca, mam nadzieję, że kapnie się, kogo spłodził i wyautuje się z zażenowania z tego świata. W imię solidarności z resztą świata. Niedobre geny. Pozdrawiam.

sirapacz napisał/a:

@Aers
Wirus może i jest maleńki, ale nie podróżuje sam lecz w aerozolu śliny (kuleczki wody, kropelki czy jak chcesz to nazwać). A te są jak łatwo się domyślić - nieco większe. Idioto.



Nieco większe od twojego mózgu? Zgadza się. Holendrzy już się wycofali, bo wiedzą, że gówno to daje i nie ma jakiegoś armagedonu u nich. tylko u nas poddaństwo.
Zgłoś
Avatar
Voldmar 2020-09-09, 14:37 5
stonefenix napisał/a:

kach z YT.



Wzrost w wakacje? Radzę przyjrzeć się ilości przeprowadzanych testów i nagle wszystko stanie się jasne...
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-09-09, 14:38 1
pnaj napisał/a:

Na razie słyszałem o jednym wyroku w sprawie masek, gdzie w sumie sąd uznał że policjanci przegięli. Tyle że co sąd to wyrok. Pajacuje, a za kilka miesięcy będzie dopiero wyrok. Jak sądowi nie podpasuje to go skarze i skończy się rumakowanie. Cymbał nie rozumie, że gdyby teraz okazało się że ma covida to grozi mu już nie grzywna za maseczkę tylko bodajże do pięciu lat więzienia.



Nie wiedział, że jest chory, więc gówno mu grozi. Prawo nie działa wstecz, równie dobrze mógł go załapać po wyjściu z marketu, sprawa nie do udowodnienia.
Zgłoś
Avatar
bornipl 2020-09-09, 14:38
o2.pl/informacje/klientka-nie-miala-maseczki-ale-to-ekspedientka-zapla...

I jedni mają rację i drudzy - rozporządzenie nie ma mocy prawnej, jednocześnie maseczka powinna być założona (z powodu takiego samego jak ten, dla którego szczepimy się na inne choroby).

Ekspedient nie ma prawa odmówić sprzedaży towaru, za to ten buc nie powinien wykorzystywać dziurawego prawa.
Zgłoś
Avatar
karollos 2020-09-09, 14:50 2
Na harda go. Ostro rżnie głupa.
Zgłoś
Avatar
intermag 2020-09-09, 14:50 4
AyCaramba napisał/a:

Okres od zainfekowania do rozwoju objawów wynosi od 1 do 4 dni. Źródłem zakażenia jesteśmy już na dzień przed pojawieniem się objawów – wtedy może dojść do przeniesienia wirusa na 5 do 20% osób, z którymi mamy kontakt (np. współpracowników). Osoba dorosła zakażona wirusem może go przenosić na innych przez 3 do 5 dni od chwili pojawienia się objawów chorobowych, natomiast dziecko może być źródłem zakażenia nawet przez 7 dni. W początkowej fazie zakażenie może jednak przebiegać bezobjawowo, co dodatkowo sprzyja szerzeniu się wirusa.
Każdy chory na grypę, od zarażenia do pojawienia się objawów, nie ma objawów. dziwne nie?
Zapytaj się kogoś mądrzejszego, albo poszukaj info w necie zanim zrobisz z siebie po raz

Słowo klucz geniuszu bezobjawowy to ( do pojawienia się objawow) czy to w grypie czy nawet po latach w gruźlicy ( w przypadku gruźlicynie ozdrowiejesz cudownie jak w przypadku covid w przeciągu 14 dni), idac dalej czy grypa jest bezobjawowa do momentu wyzrowienia ( jesteś chory i nie masz totalnie żadnych objawów i czujesz się świetnie jak ten piłkarz który zagrał 90min będąc chorym na covid) ?

A teraz troche danych







Nasuwają sie pytania, dlaczego wczeaniej nie bylo paniki?



Zgłoś
Avatar
Lechulec 2020-09-09, 14:57 4
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.
Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?



Co do pierdolca COVIDowego jak to część osób nazywa trzeba dodać, że mocne były też działania opozycji:

- gdy jeszcze nie było pierwszego COVIDw Polsce, TVN i posłowie opozycji krzyczeli, że PiS ukrywa chorych. Co więcje, miał ich ukrywać do czasu rozpoczęcia kampanii przez Kidawę Błońską. Przypomnę, że pacjent ZERO pojawił się po inauguracji jej kampanii
- posłowie opozycji sugerowali, że PiS ukrywa trupy osób zmarłych na COVID fałszując statystyki (iczone zgony ze względuy na miejsce zamieszkania, a nie szpital w którym osoba zmarła)
- opozycja nie dopuściła (oraz GOWIN) do wyborów bo zbiorą śmiertelne żniwo. Kilka tygodni póxniej, gdy zakażeń było chyba nawey więcej po zmianie na dublera Trzaskowskiego już nie było problemu. Zbierali podpisy bez maseczek, ściskali się z wybporcami . Uzbierali blisko 2 mln podpisów.

Podsumowując, pierdolca w dużej mierze napędziła OPOZYCJA z czołową partią opozycyjną, czyli TVN
Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2020-09-09, 14:58 10
zapierdoliście, że taka gównoburza powstała bo sam mogę rzucić trochę gówna na ten temat

będzie matma dzieci, ale wyjaśniona klarownie w trzy pizdy, więc siurki w dłoń i zaczynamy

stan na 09.09.200

- liczba wykonanych testów 2 912 411
- liczba "zakażonych" to 71 947, czyli 2,47% wszystkich testów - według mnie to zakurwiście mała liczba, biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce żyje ~38 000 000 ludzi
- wyzdrowiało 57 135, swoją drogą ciekawe jak leczyli tego wiruska śmiertelnego, że prawie 80% osób z puli przeznaczonej do stracenia wypierdoliło covidkowi na pizdę, i żyją sobie zadowoleni
- umarło 2 147 osób, czyli w kurwę mało! ale ale, żebyście mieli jeszcze ciekawostkę no to macie: nie ma precyzyjnych danych, ile osób z puli 2 tysięcy nie miało żadnych chorób współistniejących!

ale zakurwista epidemia, idę teraz przepierdolić ostatnią część z zasiłku w żabie na sterny ekstra strong
Zgłoś
Avatar
MrBanankiewicz 2020-09-09, 14:59 2
satariel napisał/a:

Powiedz to Holendrom, którzy maski wycofali, ministerstwo zdrowia stwierdziło, że nie ma dowodu, że chronią. No dalej, zaoraj całą Holandię, posłuszny piesku. W Czechach i na Słowacji też to olewają, nikt nigdzie nie nosi. I co? I kurwa nic.



W dupie mam co robią w kraju ćpunów i kurew, jak ci się ten ściek podoba to tam wypierdalaj. Nikt kurwa nie twierdzi że chronią, ale nikt rozumny nie ma wątpliwości że w dużym stopniu ograniczają jego ekspansję. Im mniej ludzi na siebie pluje, tym mniej staruszków zdechnie. Proste? Dla mnie tak. Ale dla debili chyba skomplikowane.
Zgłoś
Avatar
Voldmar 2020-09-09, 15:07 3
lansnaskary napisał/a:

2 147 osób



Są dane Panie kolego... prosto z ministerstwa zdrowia.
Stan na 11 sierpnia 2020:
Ogół zmarłych wynosi 1844
Przypadki bez udziału chorób współistniejących 296 osób
Czyli jaki jest procent śmiertelnych przypadków (tylko na Covid) w stosunku do ilości wykonanych testów???
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-09-09, 15:10 4
Bo z Polakami jest tak że gdyby dzisiaj wprowadzić nakaz załatwiania się tylko w toaletach, to jutro tacy ludzie sraliby specjalnie w gacie, bo nikt im nie będzie mówił. Kawałek szmaty to kawałek szmaty, to jest kurwa oczywiste, jeśli jesteś chory i kaszlesz to mniej glutów leci na zewnątrz, to też jest oczywiste. Nie wiem naprawdę, patrzę na to jakoś tak z boku i się zastanawiam jak w tym kraju ma być dobrze
Zgłoś
Avatar
8artosh 2020-09-09, 15:13 13
Po komentarzach widzę, że jednak większa część sadoli to nie zdolna do samodzielnego myślenia banda debili z IQ<50. Na tym etapie ''epidemii'' każdy zdrowo myślący człowiek, ze średnim IQ powinien się połapać jak śmiesznie i nieudolnie jest robiony w chuja, STATYSTYKI jak byk w necie, szkodliwość maseczek jak byk, pomijam już fakt braku znajomości swoich praw konstytucyjnych. Jebane ameby uzależnione od TV, a internet zaczyna się i kończy na Sadolu. Koleś zna swoje prawa i z nich korzysta. Przeczytajcie sobie, jebane ameby, definicje epidemii i pandemii i przyrównajcie do statystyk covida i tak mocno ponaciąganych. Otwórz oczy debilu jeden z drugim bo przez takich niedojebów jak wy zmanipulowali cały naród.
Zgłoś
Avatar
MrBanankiewicz 2020-09-09, 15:17 1
Zgłoś
Avatar
Voldmar 2020-09-09, 15:22 8
0_rafiks_0 napisał/a:

Jestes grabarzem?
NIe ma pracy, nie ma chajsu i trzeba dopalaczami sie napierdalac? Te twoje wypociny, to chyba po mocnym gownie pisane



Wypociny masz na ryju. Przez takich posłusznych zjebów ta pandemia nigdy się nie skończy. Mam nadzieje, że za jakiś czas wspomnisz słowa inteligentniejszej części tej dyskusji.
Członek mojej rodziny pracuje we francuskim szpitalu i według tamtejszych lekarzy "pandemia" ma potrwać do końca 2024 roku, Ciekawe czy po czterech latach takiego upodlenia i zmęczenia obecną sytuacją będziesz dalej taki do przodu i będziesz posłusznie zakładał kaganiec...
Nie widzisz jak gospodarka podupadła, jak inflacja podskoczyła, jak niski jest poziom opieki medycznej?
Więcej ludzi umiera obecnie z powodu opłakanego stanu służby zdrowia.

Chwila moment i nadejdzie druga fala... małe firmy będą upadać, i będą się zamykać lub zostaną wchłonięte przez większe koncerny. Rodzimy rynek jeszcze bardziej zubożeje. Nadejdą chude lata, zobaczycie.
Spójrz co się dzieję z bankami światowymi i gospodarką w stanach businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/pkb-usa-w-ii-kw-2020-skur...

Wyjdź z piwnicy, weź się za uczciwą pracę, albo załóż własną działalność to pogadamy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie